MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

berounka

Jedu na dovolenou do Roztrok u Křivoklátu tudíž bych si tam chtěl i trošku zarybařit poradil by mi někdo na co se mám na tomto revíru připravit nebo zaměřit?pokud by jste přidali kontakt na MO která tento usek zpravuje byl bych vám hluboce zašněrován.díky

Autor diskuse: pier
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 29.6.2004

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N siro Po 12.7.2004 7:45:10
Pier:já na to ani moc zvědav nejsem:o(
N pier So 10.7.2004 14:47:09
siro-vůbec vám nezávidím u "nás" se jede podle starého řádu a at si kdo chce cochce říká tak tu aspon víme na čem jsme....jsem opravdu zvědav co¨jak nám to pánové zpracují na příští rok....
N siro St 7.7.2004 22:55:31
pier:to byl vtip,rozhoduje o tom správce medvědária;o)

Moolis prostě jen narážel na bordel ohledně nové prováděcí vyhlášky,stávajícího RŘ a dvojaký výklad věci.V rozpisu revírů máš že lov na rybku a přívlač je na tomto rev. povolen od 01.09,ale díky tomu že se jedná o vyjímku z RŘ,o kterou ještě nemůže mít daná MO zažádano smíš lovit přívlačí(nebo na rybku) již od 16.06. .Je však lépe zjistit si to konkrétně na MO co kdyby to byli rychlíci(opět-pochybuji).
N pier St 7.7.2004 19:20:59
Siro-sorry ale jsem tzv.MRS a takové vymoženosti u nás nemáme i tak díky. zdar
N siro St 7.7.2004 17:09:06
pier:máš to v dodatku k třetímu odstavci první kapitoly"v případě nejasností v RŘ určuje detaily nejbližší hajnej,nebo správce půjčovny lodiček".

Nebo to prostě neřeš a jdi se zeptat na místní MO jestli náhodou již nemají schválenu vyjímku k RŘ(silně pochybuji).
N pier Ne 4.7.2004 15:35:50
Všem vám moc děkuju jen ještě jeden dotaz na moolise ohledne té dohody s hajným netušil jsem že hajný může měnit rybářský řád.můžete mi ¨někdo vysvětlit co měl moolis na mysli?
N siro St 30.6.2004 6:48:47
K Moolisovi bych ještě přidal mraky lidí a máš pěknej popis.Okouni v prům do 15cm,štiky řádně probrané,podoustve v některých místech dost na ústupu,kapr zrovna v Roztokách celkem hojný protože ho přesně v Roztokách každý rok vylejí jen tloušt je zde velmi hojný a v celkem zajímavých velikostech.O vodách už mluvil a zrovna Višnová a bohužel i nový kemp pod Nezabudickým Mlýnem je jejich pelech.
ps:raní pěny se nelekej,je to nehezký avšak běžný jev.
N G.Moolis - ® Út 29.6.2004 16:19:10
V zásadě se na tomto revíru připrav na nejhorší. Mraky vodáků, kterých bude přibývat. Obsádka plotice, podoustev, parma, kapři. Z dravců okoun, bolen, štika, tloušť a zase tloušť. Zkrátka všechny ryby řeky parmového pásma. Chytám feeder (červy a kukuřici), mušku, plavačku. Nevím jak je to s přívlačí, na tomto revíru byla povolena až od 1.9., záleží asi, jak se dohodneš s hajným. MO sídlí v Křivoklátě u hlavní silnice pod hradem. Pokud budeš v kempu ve Višňové, choď radši nahoru pod silnici. Počítej s tím, že řeka bude teď v létě dost přikalená.
N Tomáš Út 29.6.2004 14:34:04
Souhlasim s Melounem akorat bych pridal podoustve kterych jsou tam mraky.
N Meloun Út 29.6.2004 11:14:10
Chytám tam docela často, hlavně plavačku. Je tam dost bílé ryby (plotice, tloušti, chytil jsem ale docela málo cejnů), kapři jsou tady taky docela zajímaví, i o parmu lze "zavadit". Chytám na červíky a na sladkou kukuřici. Slyšel jsem, že i brambory jsou na kapry dobré, ale zatím jsem je nezkoušel. Parmy prý jdou dobře na sýr. Občas zajdu i zavláčet, hlavně tlouště a štičky. Na okouny buď nemám štěstí nebo je neumím najít. Revír je to Berounka 5, MO Křivoklát, kontakt nemám.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky