- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zrcadlovka na focení nejen ryb, rodinné dovolené atd. ...
který by jste si vybrali
A) Olympus E-420 Double Zoom Kit6%
B) Olympus E-450 Double Zoom Kit5%
C) Nikon D40 + 18-55 II AF-S DX ED - černý 71%
D) jiný do 10 000 "když tak napište jaký"18%
Od 28.5.2010 hlasovalo 155 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
14x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NZN - Profil | Po 31.1.2011 17:05:43
grip MIEKE používám už nějaký čas. Chodí mi s NIKONEM naprosto bez problémů. Je to bezva věc, foťák se dobře drží a díky váze je i stabilnější. Jen s tím výkonnějším zdrojem, nevím. Mám v něm tu samu baterku, co ve foťáku, tužkové baterky tam nedávám, nenašel jsem důvod.
Npoool-PavelSečka - Profil | Po 31.1.2011 16:50:59
díky za rady a doporučení ..pěkný strojek:)
NRadek Fox - Profil | So 22.1.2011 14:40:04
Nmima - Profil | Pá 21.1.2011 21:08:33
Nmima - Profil | Pá 21.1.2011 20:46:08
Výsledek je takový, že původní baterie i když má už 8 let drží velmi spolehlivě .Ta druhá zasr.... kopie i když je nabita do plna a vůbec ji nepoužiju se zhruba do 40 dní vybije !!
Kdyby ten eshop tu baterii prodával pod pravým názvem Avacom for Sony ....., tak si ji asi stejně koupím, ale tohle bylo vyloženě klamání zákazníka.Bohužel, i takhle fungují některé eshopy...
NHoumrP - Profil | Pá 21.1.2011 19:39:20
NRadek Fox - Profil | Čt 20.1.2011 19:58:26
NRadek Fox - Profil | Čt 20.1.2011 19:49:52
NRadek Fox - Profil | Čt 20.1.2011 19:41:55
Máte někdo zkušenosti s lithiovými akumulátory z druhovýroby?
Daji se kvalitou srovnávat s originálními nebo jsou to jen opět vyhozené peníze?
Děkuji za reakce a přidávám jeden odkaz na zmíněné baterie.
http://www2.daganet.cz/baterie-gripy/baterie/en-el3e-pro-nikon-d100-d200-2200mah
NMaxwell - Profil | Čt 20.1.2011 8:13:47
Nsiri - Profil | Čt 20.1.2011 1:13:56
NPetrasek - Profil | St 19.1.2011 23:37:25
NHoumrP - Profil | St 19.1.2011 22:51:22
výpravách je každé deko navíc znát, pořídil jsem si pouze náhradní aku a spokojenost. Stejně jsem tu náhradní ještě nepoužíval, na jedno nabití mi to udělá cca 450 fotek a to bohatě stačí :-).
NJKh - Profil | St 19.1.2011 20:40:03
NSilent Hunter - Profil | St 19.1.2011 16:32:34
NRadek Fox - Profil | St 19.1.2011 14:57:27
Jelikož jezdím na delší rybářské výpravy, tak jsem se na internetu koukal po výkonnějším zdroji a jako zajímavá alternativa se nabízí tento produkt - přídavný bateriový zdroj - viz. foto.
Našel jsem několik výrobců, ale kvalitou i příznivou cenou mi přijde dost dobrý výrobek firmy Meike:
http://www2.daganet.cz/baterie-gripy/baterie-gripy/gripy/gripy/nikon/nikon/meike-battery-grip-d80-d90-nikon-mb-d80
Máte s ním či podobným nějaké zkušenosti?
Předem děkuji za odpověď R.R.
NHrochoroh - Profil | So 15.1.2011 22:27:13
NHoumrP - Profil | So 15.1.2011 22:01:09
karety a každý den jsme s nimi chodili plavat. Fantastický zážitek.
NHoumrP - Profil | So 15.1.2011 19:26:02
Je to běs :-))
Npoool-PavelSečka - Profil | So 15.1.2011 19:01:20
NHoumrP - Profil | So 15.1.2011 18:57:55
Jasně, nové je nové..... ale pokud je foťák v slušném stavu, nebál bych se toho. A navíc je v záruce. A neboj, starší foťák, než Dalas mít nebudeš. On už nebude mít žádnej :-))
Npoool-PavelSečka - Profil | So 15.1.2011 18:56:03
Npoool-PavelSečka - Profil | So 15.1.2011 18:49:48
dělám si srandu. už jsem se rozhodl - g12 a origo pouzdro k tomu.
NHoumrP - Profil | So 15.1.2011 18:25:49
http://www.zbozi.cz/p429067-canon-wp-dc34/?q=CANON%20WP-DC34%20-%20podvodn%C3%AD%20pouzdro&r=hint&sId=OWVHrPnhw44PQ-N5aP68&categoryPath=/foto/foto-brasny-a-pouzdra&thru=&categoryId=7&productName=CANON%20WP-DC34
a jsi na ceně za novou G12 :-)
Npoool-PavelSečka - Profil | So 15.1.2011 18:15:11
NDalas - Profil | So 15.1.2011 18:10:09
NDalas - Profil | So 15.1.2011 18:06:40
Za 7.900. (jsem švorc))
NHoumrP - Profil | So 15.1.2011 18:03:12
Výhoda...v origo pouzdře můžeš bez problémů ovládat všechny ovládací prvky na foťáku. Nevýhoda ... cena.
NDalas - Profil | So 15.1.2011 18:01:30
Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 15.1.2011 17:54:35
Npoool-PavelSečka - Profil | So 15.1.2011 17:49:48
Npoool-PavelSečka - Profil | So 15.1.2011 17:48:22
Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 15.1.2011 17:47:44
http://www.penta.cz/dicapac-wp-410-podvodni-pouzdro-pro-kompaktni-fotoaparat-do-10m_d49882.html
NDalas - Profil | So 15.1.2011 17:43:17
Npoool-PavelSečka - Profil | So 15.1.2011 17:39:22
ale záběry z toho super.
Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 15.1.2011 17:36:38
Npoool-PavelSečka - Profil | So 15.1.2011 17:33:48
Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 15.1.2011 17:27:55
NHoumrP - Profil | So 15.1.2011 16:49:58
NHoumrP - Profil | So 15.1.2011 16:47:09
Nsus1 - Profil | So 15.1.2011 16:07:10
http://www.oehling.cz/inshop/digitalni-panasonic-1/panasonic-dmc-g2keg-k-cerny-%5Bid-182598%5D.html
http://www.fotografovani.cz/art/forec_amater/hands-on-preview-panasonic-lumic-gh2-2010.html
Npoool-PavelSečka - Profil | So 15.1.2011 15:30:10
NHoumrP - Profil | Pá 14.1.2011 22:27:19
Npoool-PavelSečka - Profil | Pá 14.1.2011 10:56:28
chci spíš foťák s dobrým video záznamem než naopak.
NShakespeare - Profil | Pá 14.1.2011 9:33:15
NMrknato - Profil | Pá 14.1.2011 8:53:13
NZN - Profil | Pá 14.1.2011 7:10:40
ano, na věci se díváme různě. To je dobře, jinak by byla na světě nuda. Ale když např. komentujeme něco, měli by jsme vědět, co komentujeme a proč to komentuje. Tvůj poslední komentář k mému příspěvku je dle mého úplně o něčem jiném, prostě mi připadá, že komentuješ něco úplně jiného, jako kdyby jsi tomu vůbec neporozumněl. Což se mi v tvém případě nezdá.
NJKh - Profil | Pá 14.1.2011 6:53:29
http://www.juzaphoto.com/eng/articles.htm
http://www.photozone.de/all-tests
http://www.slrgear.com/reviews/showcat.php/cat/all/page/2/si/tested
http://www.photodo.com/category_2.html
http://www.dpreview.com/lensreviews/#manuf
Njambo - Profil | Pá 14.1.2011 6:17:20
NJKh - Profil | Pá 14.1.2011 4:55:27
NRadek Fox - Profil | Čt 13.1.2011 23:35:48
NMrknato - Profil | Čt 13.1.2011 23:29:56
NDavid Bek - Profil | Čt 13.1.2011 23:24:18
NHoumrP - Profil | Čt 13.1.2011 23:20:10
Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 13.1.2011 23:15:23
NPavel Z - Profil | Čt 13.1.2011 23:11:55
NPoušťák - Profil | Čt 13.1.2011 23:07:47
NMrknato - Profil | Čt 13.1.2011 23:06:44
NFaolin - Profil | Čt 13.1.2011 23:04:16
co se týče toho, jestli je cena adekvátní, tak se mrkni na netu za kolik bys to jinak pořizoval a podle toho se rozhodni, ale předpokládám, že kámoš by ti nedával přemrštěnou cenu;)
NHoumrP - Profil | Čt 13.1.2011 23:00:19
http://www.fotoaparat.cz/article/10340/1
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NRybářsko-houbařské jádro .-)45000
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
NČína - objednali ste uz nieco?15710
NAkvaristika4245
NRadnice - obecný drbník196435
NRetro ...50707
NORLÍK - volná diskuse240486
NStavba prutov a restaurovanie.9564
Kde to žije - všechna témata
15:13NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 176
14:22NATTs hlásiče a ATTx příposlech 529
11:32NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 38
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:31NRybáři vs ochránci přirody 41
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...




















