Mitchell Avorunner 7500

Prosím má někdo zkušenost s tímto navijákem??Děkuju za odpověd a zdar.
Autor diskuse: Rejoi - Profil , 19.3.2010 kaprařina - náčiní, doplňky
8 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nkobe - Profil | Pá 8.6.2012 12:53:45

SHW >> Dneska mi došli domů,už jeté,ale řekl bych že mají kvalitní zpracování.Jak jsem s nimy spokojený budu moct říct až po delší době:)

    Njambo - Profil | Út 10.4.2012 12:17:00

    SHW >> tak to ano,dobře vyber.

      NSHW - Profil | Út 10.4.2012 12:09:30

      vyhovuje mi víc tak se ohlížím po něčem s baitem.

        Njambo - Profil | Út 10.4.2012 12:05:22

        SHW >> ahoj, jsi naučený na bait ,nebo ho prostě chceš ?

          NSHW - Profil | Út 10.4.2012 10:58:59

          Ahoj všichni.Taky o nich uvažuju.Potřebuju nějaké navíjáky s baitem a velkou cívkou do 2 000,-Kč.Nějaké nové zkušenosti?

            NPepísek - Profil | Pá 19.3.2010 14:43:21

            Zdarec, osobně ti můžu tento naviják doporučit, mám jej taky ve velikosti 8500 viz. foto.
            Jsem absolutně spokojenej, fungují skvěle. DOPORUČUJI!!!

              Njambo - Profil | Pá 19.3.2010 11:05:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Rejoi - >> Ahoj ,taky mám Tica Scepter GF a spokojenost,a když jinou značku tak třeba Okuma Spector s přední brzdou,nebo bait Okuma PL 860-865. Od Mitchellu sem měl navijáky Avocety,tak na jednu sezonu lehčího chytání .Máš lepší možnosti !

                Nx.v.a.s.a - Profil | Pá 19.3.2010 10:58:50

                Ahoj určitě najdeš v téhle ceně kvalitnější navijáky.Za mě bych šel určitě do Ticy Scepter,které vlastním už asi 7let možná i víc a šlapou bez problémů,nebo do Okumy Longbow což taky není špatný naviják....