Omezení přístupu na MRK

Uvítali byste (obecně) jisté omezení v přístupu na MRK, jehož cílem by bylo zvýšení úrovně příspěvků a diskusí vůbec?
Autor diskuse: drda - Profil , 16.3.2010 všeobecné - ostatní

Uvítali byste omezení přístupu na MRK ?

A) ANO20%

B) NE80%

Od 16.3.2010 hlasovalo 215 čtenářů.

Npatlal - Profil | Út 16.3.2010 18:25:33

Blbost..

    NMrknato - Profil | Út 16.3.2010 18:25:16

    kakr >> kápnul jsi na moc velkýho dobráka.....

      NSven - Profil | Út 16.3.2010 18:23:24

      Ne ! Pro debaty na nejvyšší úrovni jsou vyčleněny "privátní diskuse" a v nízkoúrovňových plkárnách funguje samočistící mechanismus dostatečně. :-)

        Ndrda - Profil | Út 16.3.2010 18:23:17

        pepa-č >> pochop, že teď je to fakt jedno. Proč sundávat kalhoty, když brod je ještě daleko?

          Nboyscout - Profil | Út 16.3.2010 18:23:10

          drda >> však ani nechci. Umím si živě představit jak by to na MRK-u (v tomto státě ) vypadalo kdyby to tady převzala skupina lidí tvého ražení.

            Nkakr - Profil | Út 16.3.2010 18:22:43

            Mrknato >>
            Můžeš dát jako příklad naši (jednostrannou z mé strany) dohodu, že odpověď podléhá zpoplatnění.
            Pochopitelně jako příspěvek na zarybnění...

              NMrknato - Profil | Út 16.3.2010 18:19:34

              drda >> Úroveň současných diskusí nezvýšíš omezeními. V každé diskusi, i té mizerné úrovně lze najít něco, co tě zaujme, nebo neznáš, nebo i nadzvedne. Když se ptáš po omezení přístupu, myslel jsem, že ti něco vadí, nebo máš námět. Diskuse je taková, jací diskutující spolu hovoří, nebo jsou k diskusi vyprovokovaní.

                Ndrda - Profil | Út 16.3.2010 18:19:12

                boyscout >> zadal jsem takovou otázku, jakou jsem zadal. Víc ze mě momentálně nedostaneš :-)

                  Npepa-č - Profil | Út 16.3.2010 18:17:46

                  drda - >> a kdo to posoudí, co je dobré a co ne? ty? MM? komise? admini?
                  Vždyť už máme privátní diskuze, tam si každý může pěstovat kvalitu dle svého. Jiné omezení mi nepřijde reálné....
                  leda...
                  zpoplatnění : zápis á 10kč, s fotkou za 100kč...5-10procent provize z nápadu pro pepu-č.....
                  ale MM o tom nechce ani slyšet....chudák já.

                    Ndrda - Profil | Út 16.3.2010 18:16:03

                    Martin M. >> OK, však to taky trvalo. Holt je to žádané zboží :-)

                      Nboyscout - Profil | Út 16.3.2010 18:15:55

                      drda >> proč? Abych viděl v jasném světle někoho jako ty kdo tady zadá otázku a když je vyzván aby napsal jasně o co mu jde tak mlží? A místo toho by se rád scházel někde v zákulisí? Se stydíš jasně napsat co vlastně chceš?

                        NMartin M. - Profil | Út 16.3.2010 18:14:55

                        drda >> predpokladam, ze ve ctvrtek se uvidime pracovne ;-) (faktura zaplacena)

                          Ndrda - Profil | Út 16.3.2010 18:12:53

                          Mrknato >> fakt nerozumím.

                            Ndrda - Profil | Út 16.3.2010 18:12:26

                            boyscout >> sundej si klapky z očí.

                              Ndrda - Profil | Út 16.3.2010 18:11:23

                              Martin M. >> nemyslím, že bych ti prozradil něco, o čem nevíš. Tohle by bylo rozumnější probrat někde u pivka - no já bych si dal raději něco v pozdním sběru:-)

                                NMrknato - Profil | Út 16.3.2010 18:07:15

                                drda >> Pokud omezení nemá smysl, je to nesmysl....

                                  Nboyscout - Profil | Út 16.3.2010 18:06:24

                                  Docela mně děsí těch 16%(zatím) kterým se tak strašně stýská po cenzuře a omezeních :-)

                                    NMartin M. - Profil | Út 16.3.2010 18:03:20

                                    drda >> ok, nebavme se o omezenich, ale zkus definovat, ktere veci ti tedy diky tomu, ze zde omezeni neni, vadi.

                                      Ndrda - Profil | Út 16.3.2010 18:01:55

                                      grizzly72 >> moje představy jsou v tuto chvíli irelevantní, protože otázka je položena jinak..

                                        Ndrda - Profil | Út 16.3.2010 17:59:41

                                        Salamanterus >> nikdo nemá neomezený přístup kamkoliv. Ať už je důvod jakýkoliv. O tom to je.