Omezení přístupu na MRK

Uvítali byste (obecně) jisté omezení v přístupu na MRK, jehož cílem by bylo zvýšení úrovně příspěvků a diskusí vůbec?
Autor diskuse: drda - Profil , 16.3.2010 všeobecné - ostatní

Uvítali byste omezení přístupu na MRK ?

A) ANO20%

B) NE80%

Od 16.3.2010 hlasovalo 215 čtenářů.

NButters - Profil | Út 16.3.2010 17:57:43

myslím si že to není dobrej nápad,sice se vyvaruješ rejpalů a podobných existencí,ale zase třeba zamezíš těmto lidem v něčem pomoct ostatním v diskuzích které jsou v jejich oboru a za druhý jak bys to hodnotil koho jo a koho ne?od toho jsou podle mě v diskuzích karty a pokud je někdo nevyužije vůči těmto lidem tak už je to jeho problém...

    Ndrda - Profil | Út 16.3.2010 17:55:57

    Pike zminimalizovaný - 16.3.2010 17:01:27 >>nespecifikoval jsem schválně. Jak píšeš, těch omezení může být několik a každé bude jinak účinné či neúčinné. Každopádně jsem ve vývoji MRKu mírný skeptik.

      NSalamanterus - Profil | Út 16.3.2010 17:49:41

      Ne, myslím si, že by sem mohl jít každý. Úroveň článků a diskuzí by měla záležet na tom, jak je ovlivňují administrátoři. Aura by měla nebýt do stovky ale do tisícovky nebo by se to mělo zařídit tak, aby se do žebříčku hodnocení dostali i ti , kteří se momentální auře vzdalují. Tím by se názory ještě více kastovaly a tak bychom si našli to, co potřebujeme. O nesmyslné příspěvky by se již starali ti, kteří diskuze vedou, nebo samotní administrátoři. Toť můj názor.

        NPike zminimalizovaný - Profil | Út 16.3.2010 17:46:48

        Zaslechl jsem tu slovo cenzura. Za cenzuru bych považoval to, kdyby tu byla někomu odepřena možnost kritizovat server, možnost vyjádřit se, případně kdyby MM a RC mazali cokoliv, co by byla pravda a MRKu by se nějak dotklo. Zatím jsem tady tento případ neregistroval, několik diskuzi návštěvník kontra majitelé tu bylo a zůstaly.

        To, že majitelé MRKu smáznout sprosté slova, vulgární fotky či reklamní příspěvky, to za cenzuru nepovažuju. Jako majitelé serveru na to mají právo, vidím to jako normální věc. Jako majitelé předzahrádky byste si nenachali od cizích psů sr.t na svou trávu či stavět reklamní billboardy. Takže se slovem cenzura opatrně.
        Stejně tak musí mít majitelé MRKu nějakou vizi, kam se chce server ubírat, čeho chtějí dosáhnout. Nikdy se nemůžou zavděčit všem. Kdyby zde nastavili nějaké omezení, která by se mi nelíbila, má velmi jednoduchou možnost jím jinam. Když to udělá 90% lidí, MRKu poklesne návštěvnost a majitelé na to doplatí. Pokud návštěvnost roste, asi to dělají správně, ikdyž se to ne všem může líbit. Taky s některými úkazy na MRKu nesouhlasím, ale můžu tak maximálně říct, že tohle a tohle se mi nezdá košer. Majitelé to můžou akceptovat a nebo ne. Pokud neakceptují, musím si sám zvážit, jestli i přes omezení mi MRK přináší tolik, abych se dál chodit. a dál už jsem to psal.

          Ndrda - Profil | Út 16.3.2010 17:46:04

          Mrknato >> alternativní otázka není na místě. Bude jen dobře, když budou mít diskuse všechny atributy, které jsi uvedl.

            Ngrizzly72 - Profil | Út 16.3.2010 17:45:00

            drda >> obecně jsi to nadhodil dobře, tak nám taky sděl tvoje konkrétní představy

              Nsmradzjzd - Profil | Út 16.3.2010 17:43:14

              Martin M. >> tak se omlouvám za neznalost.

                Ndrda - Profil | Út 16.3.2010 17:41:12

                Martin M. >> po zralé úvaze jsem svůj dotaz formuloval přesně, jak jsem chtěl a tak je taky formulován - proto to slůvko "obecně" v závorce. Vůbec se nehodlám pouštět do polemik, o jaká omezení by se mělo či nemělo jednat, ale osobně si dovedu představit například zpoplatnění - a zase nechám otevřené jaké, kolik, kdo a pod.

                  Nbrach - Profil | Út 16.3.2010 17:40:45

                  Zeptám se manželky....
                  (Za sebe říkám: "Ne")

                    NPawell - Profil | Út 16.3.2010 17:39:49

                    Pvl >> Martin M., grizzly72: Asi to tak je. Ale chce se mi věřit, že těch, co nechtějí napsat pravdu není většina, někteří to nemají vyplněné třeba jen z lenosti. Nevím, možná je to jinak.

                      NMartin M. - Profil | Út 16.3.2010 17:38:31

                      Slaughter Maniak >> fakt zajimave, zatim se mi to libi, timto smerem jsem nepremyslel, diky. Ale jeste o tom budu premyslet, je tu dost specificke prostredi. Napr. hrozi, ze se nekdo s nekym na nekoho domluvi (cele party) a vysachuji nekoho jen proto, ze to neni jejich hrac.

                        NMartin M. - Profil | Út 16.3.2010 17:37:36

                        smradzjzd >> to uz tam je mozne ted, vyuzilo se to mozna tak 5x za celou historii diskusi.

                          NMartin M. - Profil | Út 16.3.2010 17:37:11

                          Vítek >> vsak to muze v bazaru i ted.

                            Ngrizzly72 - Profil | Út 16.3.2010 17:36:27

                            Vítek >> když se mrkneš do bazaru, tak podomých výrobců olůvek je tam až dost, takže v téhle aktivitě jim nic nebrání

                              Nsmradzjzd - Profil | Út 16.3.2010 17:35:10

                              Martin M. >> čistě teoreticky, bylo by technicky možné, dát autorovi otázky na výběr možnost, aby každý přispivatel v dané otázce mohl dát jen jeden příspěvek?

                                Ngrizzly72 - Profil | Út 16.3.2010 17:34:16

                                Pvl >> proč? jsi na útěku ? :-))

                                  NVítek - Profil | Út 16.3.2010 17:34:11

                                  Martin M. >> šlo by o to, že zájemce by nabídnul, co umí - olůvka, montáže, woby, mušky, a zájemci by to koupili.byl by to možnost přivýdělku pro toho, kdo současně nemá zaměstnání a sedí doma - než aby čučel do zdi, anebo zdrhal na ryby od povinností.

                                    NSlaughter Maniak - Profil | Út 16.3.2010 17:33:40

                                    Martin M. >> ze zkušenosti z né příliš košér fór můžu říct že to funguje sqěle... uživatelé si dávají větší pozor na to kam a jak reagujou.... ono když potom potřebuješ pomoct a máš titul : spammer, prase, tele, lama, nebo looser nikdo na tebe moc nereaguje....ba naopak stáváš se automaticky terčem všeobecného veselí....kromě toho že se ti nezobrazujou linky, nemůžeš hledat v databázi serveru apod......

                                      Ncerrtik - Profil | Út 16.3.2010 17:32:51

                                      drda - >> spíš bych omezil přístup těch, kteří se na MRKu jen hádají a rýpají do ostatních...ostatní kteří se konfliktům vyhýbají bych zde nechal "působit" bez omezení...8O)

                                        NPvl - Profil | Út 16.3.2010 17:30:55

                                        grizzly72 >> Musím příště zrychlit :o§)