Polsko revíry hlavně kapr ,samozřejmě pro všechny odvětví rybařiny .

Je tady spousta rybářů, kteří navštěvují našeho severního souseda, proto otvírám tuto otázku, ať už jako volný pokec a taky pro případnou pomoc jak na jakém revíru a pod. Fota úlovků a revíru vítána.
Autor diskuse: slamakos - Profil , 16.3.2010 všeobecné - revíry, cestování

Chelas - Profil | St 1.11.2023 20:37:46

bart.bm >> Tak to jsme měli asi štěstí auto jsme měli daleko na flek jsme museli člunem. Byli jsi v Opolskem. Kousek za hranicemi

    Okus - Profil | St 1.11.2023 19:32:10

    bart.bm >> Ahoj, já zatím byl jen na pstruhové Wisle muškařit a bylo to fajň. Teď spíše kaprařím a tak teprve sonduju. Lákala by mně Odra za hranicemi. Nemáš zkušenosti? Dá se koupit roční povolenka? Díky

      bart.bm - Profil | St 1.11.2023 11:23:45

      Chelas >> klid tam je pokud máš auto na dohled. Nebo někde kde je trochu hlídané. Kde jste byly? Opolské nebo Slezské vojvodství?

        Chelas - Profil | St 1.11.2023 10:13:09

        bart.bm >> Ahoj
        Letos jsem se byl s kolegou kouknout poprvé na svazové vodě v Polsku a příští rok asi pojedem zas.
        Je to kousek a ten klid byl super.
        Ať to jezdí.

          bart.bm - Profil | St 1.11.2023 7:05:06

          Jezdí ještě někdo do PL ne jen na nákupy?

            bart.bm - Profil | St 1.11.2023 7:04:06

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 30.10.2023 22:37:02 >> dík kamaráde 👍

              Radek Fox - Profil | Po 30.10.2023 22:37:02

              bart.bm >> Paráda 😉💣

                haas - Profil | Po 30.10.2023 21:03:35

                bart.bm >> 👏👏👏👏👏👍👍👍👍👍👍

                  bart.bm - Profil | Po 30.10.2023 21:00:35

                  Yeees 😊 první 20+ v Pl státní voda

                    bart.bm - Profil | Po 30.10.2023 18:19:32

                    haas >> 11kg a dík 😁

                      haas - Profil | Po 30.10.2023 17:39:35

                      bart.bm >> na to ze jsi samouk ta 19+ parada 👍👍👍

                        bart.bm - Profil | Po 30.10.2023 16:02:00

                        Trochu oživení,zřejmě poslední rybářina v tomhle roce,12+ a 19+ mám poslední noc tak snad ještě něco přijde. Jinak je to úplně mrtvé. Jen dvě ryby venku.

                          bart.bm - Profil | St 29.3.2023 10:50:53

                          @tfgear něco je i tady

                            block21 - Profil | Ne 17.4.2022 19:42:29

                            Aby ne,leží si tam jak na lotosovém květu krasavec - gratulace ....

                              bart.bm - Profil | Ne 17.4.2022 16:22:41

                              Tak ještě došel 11kg a již zmíněný 15kg kapr, jsem spokojen.

                                bart.bm - Profil | So 16.4.2022 22:38:27

                                F16 >> dík teď došla 15tka

                                  F16 - Profil | So 16.4.2022 21:13:28

                                  bart.bm >> dobře ty. Gratulace veliká.👍

                                    bart.bm - Profil | So 16.4.2022 20:19:12

                                    Tak opět v Polsku a začátek sezóny excelentní. 19kg jak jinak než svazová voda.

                                      haas - Profil | Út 26.10.2021 21:42:16

                                      bart.bm >> 😂😂😂🕺🕺🏿🕺🚣🚣🚣🚣🚣🚣🚣

                                        bart.bm - Profil | Út 26.10.2021 20:57:03

                                        haas >> dík...malou má na starost maminka...já jsem na rozmazlování 😁