Polsko revíry hlavně kapr ,samozřejmě pro všechny odvětví rybařiny .

Je tady spousta rybářů, kteří navštěvují našeho severního souseda, proto otvírám tuto otázku, ať už jako volný pokec a taky pro případnou pomoc jak na jakém revíru a pod. Fota úlovků a revíru vítána.
Autor diskuse: slamakos - Profil , 16.3.2010 všeobecné - revíry, cestování

NJardalosos - Profil | Út 16.3.2010 18:09:08

bart.bm >> zkus vodu kosek od kedierzyna-Debowa ,pěkná voda,povolenka se dá koupit u vody u majitele baru ,lov 24/zavážení povoleno.Je tam i půjčovna loděk,auto je dobré nechat u majitele baru ..

    NJardalosos - Profil | Út 16.3.2010 18:04:19

    Luděk Černý(Lc1) >> mietkow je pěkná voda ,vloni jsem tam byl jen jednou po asi třech letech ,protože se tam začalo opět těžit a byla spuštěna voda ,je to těžká voda ,mám tam kamarády,kteří krmí pár fleků ,rovněž povolenku tady jsem schopen po domluvě zajistit....
    plave tam určitě pár pěknejch kousků ,já osobně mám odtud nej necelých 16kg...ale viděl jsem pár dvacítek z této vody

      NI.M.O.T.H.E.P. - Profil | Út 16.3.2010 18:00:08

      Jardalosos >> nejake slšnou vodu v polsku od opavy pstranžnou a elektrarnu znam je tam jeste neco

        NJardalosos - Profil | Út 16.3.2010 17:57:40

        Rybník- není to jen o chytání na teplém kanálu ,dá se chytat po celém jezeře, letos povolili na úseku okolo kanálu zavážení lodkami , jinak opravdu už se tolik nespouští teplá voda ,takže je dobré se nejlépe trefit do termínu kdy spouštějí,povolení se dá koupit-objednat v ryb.prodejně SUM ,pokud by někdo potřeboval je možné to domluvit....jinak je to jedna z mála vod kde je zákaz používání člunů a lodí...dobře se dá zachztat na jaře ye strany oproti kanálu, na tzv.panelech,povolenka se dá taky koupit ve zminované prodejně...

          NI.M.O.T.H.E.P. - Profil | Út 16.3.2010 17:57:36

          na elektrarne se stale chyta a povolenku si koupis v nedalekem rybarskem obchode u elektrarny

          a s rezervací na fleky 1-4 to jsou ty nejlepší místa u vypustě teple vody tak to nevím kde se kupujou a rezervujou

            NRyboun - Profil | Út 16.3.2010 17:54:51

              NJardalosos - Profil | Út 16.3.2010 17:49:33

              Zdravím všechny ,PL vody mám docela projeté ,jak soukromé tak i svazovky ,něco málo se pokusím napsat ,pokud by jste někdo měli konkrétní dotaz ptejte se ......

                Nbart.bm - Profil | Út 16.3.2010 17:48:54

                slamakos - >> pozvi prosím tohodle pána ten nám může vyprávět jak to tam chodí o)) http://www.mrk.cz/clen.php3?id=848

                co vím tak tam jezdí už pěknou řádku let

                  Nbart.bm - Profil | Út 16.3.2010 17:44:45

                  jinak pro překlad z polštini do češtiny http://translate.google.sk/?hl=sk&sl=en#pl|cs| o)) sice to není uplné ale člověk se něco dozví

                    Nbart.bm - Profil | Út 16.3.2010 17:43:00

                    micrad >> jedná se o zbornik Slup našel jsem na iternetu že tam někteří kapři atakovali hranici cca 20+ napuštěný je od roku 1978 a má rozlohu 490ha maximální hloubka u hráze činí 20m

                      Noskus - Profil | Út 16.3.2010 17:42:12

                      Luděk Černý(Lc1) >> jj Rybnik a tam se stále chytá?Jak to tam je s reservací atd.

                        NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 16.3.2010 17:38:10

                        Ty ostrůvky je voda která se jmenuje Mietków

                          Nbart.bm - Profil | Út 16.3.2010 17:31:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Patis >> co se týče Kozle tak tam se mi zdá že začíná teprve být Odra zajímavá.Co vím tak na Odře jsou Hóóódně slušní amuři a i s kapry to tam není špatný.Dále mám nějaké info o jezeře Otmuchovskie.Je to spíš voda na dravce ale známej říkal že tam vyděl i vyryté na hrázi na jakémsi kameni karpa 101cm 24kg ovšem taky to může být jen sen dotyčného pisálka.Candáti vím že se tam tahají pěkní.Co se týče vedlejšího jezera Nyskieho tak tam jsou na tom kapři o něco lépe.Co se týče lovu tak prej 24hod/den.Povolenky jsou prodávany na něco jako na kraje a platí po celém tomto kraji.Tak pozor aby jste si nesedli na revíru o kousek níž a tam neplatila jiný kraj.Dále tu bylo zmíněno jezero Nowaki.Kamarád tam volal a prej problém na jaro sehnat fleka.Je to pro poláky něco jako meka aspoň podle toho co jsem měl možnost snimi mluvit.Jinak tady od kolegi na mrku jsem se dozvěděl že porybní jsou tam něco jako URNA o)) ale když neděláte bordel a jste slušní tak jen zkontrolují a jdou dál.Těch míst na krásné rybaření je tam opravdu mnoho a poláci se věnují především lovu dravců a bílé ryby v čemž jsou profíci.Projedu pečlivějii otázku a pokusím se odpovědět ikdyž třeba budu vědět jen z doslechu o))

                            NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 16.3.2010 17:31:22

                            oskus >> Rybnik....ta elektrárna

                              Noskus - Profil | Út 16.3.2010 17:28:06

                              I.M.O.T.H.E.P. >> to je ta elektrárna? No jak se to jenom jmenuje?Ale jsem slyšel že se tam nechytá.

                                Noskus - Profil | Út 16.3.2010 17:26:51

                                Luděk Černý(Lc1) >> ty ostrůvky.

                                  NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 16.3.2010 17:21:07

                                  Nevím kterou myslíte?

                                    NI.M.O.T.H.E.P. - Profil | Út 16.3.2010 17:11:59

                                    a jeste jedna

                                      NI.M.O.T.H.E.P. - Profil | Út 16.3.2010 17:11:33

                                      polsko letos