Polsko revíry hlavně kapr ,samozřejmě pro všechny odvětví rybařiny .

Je tady spousta rybářů, kteří navštěvují našeho severního souseda, proto otvírám tuto otázku, ať už jako volný pokec a taky pro případnou pomoc jak na jakém revíru a pod. Fota úlovků a revíru vítána.
Autor diskuse: slamakos - Profil , 16.3.2010 všeobecné - revíry, cestování

Noskus - Profil | Út 16.3.2010 16:54:55

Diblicek >> byl jsi rychlejší :-))

    Noskus - Profil | Út 16.3.2010 16:54:34

    Luděk Černý(Lc1) >> moc pěkná voda .co je to zač?

      NDiblicek - Profil | Út 16.3.2010 16:52:06

      Luděk Černý(Lc1) >> To je foto odkud?

        Noskus - Profil | Út 16.3.2010 16:38:56

        ruprd >> To je také pozitivní zpráva

          NDimmu - Profil | Út 16.3.2010 16:02:00

          slamakos >> Tak to je velmi dobrá zpráva. Jak to tak vidím, tak bych potřeboval, aby měl letošek nejmíň 1000 dnů... Až se domluvíme na té Vrbici, tak popijem!

            NDiblicek - Profil | Út 16.3.2010 15:54:39

            slamakos >> Díky za pozvání :-)
            Na takovouto diskuzi tu mnoho lidí čekalo už dlouho – hlavně pokud bude dost těch co se rádi podělí o informace :-). Jinak super fotooo :-)

              Nruprd - Profil | Út 16.3.2010 15:34:20

              Na svazových vodách je lov z loděk a lov přes noc povolen.

                Nslamakos - Profil | Út 16.3.2010 15:31:12

                Dimmu >> Teď jsem položil telefon na jezeře Nyskim a Otmuchowskim by neměl být žáden problém s lodí ,dokonce je tam pučují ,jen mi zdůaznil že to může být chování PZW k obcokrajowcom a doporučil zajet a zeptat se na místě údajně tam pod hrází před kempem prodávají povolenky a prý tam už dost čechů chytalo a nedělali mezi tím problém .

                  NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 16.3.2010 15:20:06

                  No jo no..o)§

                    NDimmu - Profil | Út 16.3.2010 15:17:18

                    Luděk Černý(Lc1) >> Taky jsem to očumoval :-) Pěkné!

                      NDimmu - Profil | Út 16.3.2010 15:16:44

                      slamakos >> No já psal na PZW do Opole a to jest nemozliwe. Pro Poláky snad jo, ale pro nás mi bylo řečeno, že nula! Otmuchow mám kousek, kdyby něco, SZ!

                        NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 16.3.2010 15:14:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Taky kousek od HK

                          Nslamakos - Profil | Út 16.3.2010 15:13:32

                          Dimmu >> Nehaž prut do žita ,myslím že to nebude tak tvrdé už jsem pisnul do Polska jestli je nějaká možnost loďky ,ale s tím Otmuchowem se mi to nezsdá já jsem tam borce s loďkama viděl a v některých loďkách ukotvených byli stopy po rybaření .
                          Snad se večer připojí Martin ten tam rybařil určitě něco pisne.

                            NDimmu - Profil | Út 16.3.2010 15:10:32

                            slamakos >> O tom žádná, jen je problém s loďkou... Každopádně pěkný fousek!!

                              Nslamakos - Profil | Út 16.3.2010 15:09:15

                              Luděk Černý(Lc1) >> Juzek jak vyšitý .Tak s jiného soudku .

                                NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 16.3.2010 15:05:58

                                slamakos >> Ten v tom žlutým....typický Polák)))

                                  Nslamakos - Profil | Út 16.3.2010 15:04:14

                                  Dimmu >> Pokusím se ještě něco dozjistit přes borce v Polsku ,jsme spolu v kontaktu tak se jen upomeň .Tak jeden pro inspiraci určitě tam jsou.

                                    NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 16.3.2010 15:01:50

                                    slamakos >> Jsem jedno ucho))))

                                      NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 16.3.2010 15:01:18

                                      micrad >> Dáme každý půlku na benzín a můžeme se tam zajet podívat

                                        Nslamakos - Profil | Út 16.3.2010 14:59:29

                                        Luděk Černý(Lc1) >> Tak pokud to máš takový kousek na čáru tak spousta klubových vod je v okolí polské Olzy mám to asi 10km vyjednávám podmínky za jakých okolností by si tam šlo zachytat náhodou jsem v Polském pneuservisu narazil na spolumajitele několika takových vod ,jen co budou přesnější informace dám vědět jedná se z 90% o bývalé pískovny od 2ha až po 40ha .