- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaké máte oblečení na rybařinu? Army mix, stylové hadry,..?
Ciao.
Jaké nosíte šatstvo na ryby? Viděl jsem prudce stylové a elegantní muškaře s oblečením za desítky tisíc, na druhé straně spousta z nás chytá v kalhotách a blůzách z armyshopů. Co preferujete? Funkčnost, nebo styl na prvním místě? Nebo Vám to je fuk a jdete k vodě klidně v riflích a botaskách?
Jaké nosíte šatstvo na ryby? Viděl jsem prudce stylové a elegantní muškaře s oblečením za desítky tisíc, na druhé straně spousta z nás chytá v kalhotách a blůzách z armyshopů. Co preferujete? Funkčnost, nebo styl na prvním místě? Nebo Vám to je fuk a jdete k vodě klidně v riflích a botaskách?
Autor diskuse: brukev - Profil , 11.3.2010 všeobecné - náčiní, doplňky
Na ryby si oblékám:
A) Mix z armyshopu (maskáč kalhoty, blůzu, klobouk,...)36%
B) Značkové a stylové oblečení od firem specializovaných na rybařinu33%
C) Pevný kalhoty, dobrý boty a nahoru cokoliv dle počasí18%
D) Rifle, botasky, neřeším to, obyč civil hadry9%
E) Je mi to fuk, vemu žabky, harpunuju rybu a jdu domů4%
Od 11.3.2010 hlasovalo 228 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nbrukev - Profil | So 13.3.2010 11:05:00
Lidl >> Ono jde i o to, že na kaprařinu je potřeba jiný styl než na vláčku/mouchu. U kapra se sedí na zadku a pokud je hnusné počasí, je teplé oblečení základ.
Momentálně asi koupím maskáčové kalhoty, jen řeším, jaký vzor. Bundeswehr je levná dobrá klasika, možná ale koštnu britskou army, nebo hodně hezký slovenský vzor. česká 95ka mě nějak nebere. Na to černou pracovní bundu Ruukki (má asi milion kapes) a je to:)
Momentálně asi koupím maskáčové kalhoty, jen řeším, jaký vzor. Bundeswehr je levná dobrá klasika, možná ale koštnu britskou army, nebo hodně hezký slovenský vzor. česká 95ka mě nějak nebere. Na to černou pracovní bundu Ruukki (má asi milion kapes) a je to:)
Ndraveček - Profil | So 13.3.2010 10:46:29
Bambus... T.maniak >> bambus - 13.3.2010 10:03:59 >> V pohodě se sním dá i vláčet,nepromokne,je lehký a vzdušný.V chladnu okolo nuly opravdu stačí jen pořádná fleecová mikina a spodky a jsi naprosto v poho.Neprohloupíš
NLidl - Profil | So 13.3.2010 10:25:30
Do teď to byl mix z armyshopu, ale tím, jak člověk tráví na rybách více a více času, jsem investoval do zatepleného, nepromokového kompletu od carpsystemu. Obyčejný maskáče promoknou a teplo v nich neni, tudíž si člověk musí brát několik vrstev, aby neumrznul když je pod nulou.
NTichej - Profil | So 13.3.2010 10:19:46
pokud jdu na rybačku cíleně tak armík to jiwstí a pokud jedu kolem vody náhodou a uznám za vhodné to skusit tak klidně i v kvádru:-))))jednou byla svadba na prd ,ale rybačka skvělá:-)))
Nkarel.datel - Profil | So 13.3.2010 10:06:18
To, v čem venčím zvíře, většinou staré firemní montérky s vypáranýma imatrikulacema.
Nbambus - Profil | So 13.3.2010 10:03:59
draveček >> porad nad DOCem uvažuju. mam možnost ho vzit novej okolo 4 litriku. ale chci to predevsim na privlač.
Nčakin - Profil | So 13.3.2010 9:31:32
Já i můj taťka používáme shimano tribal xt a maximální spokojenost!!! Preferuji oblečení od rybářských značek.
NVAlos - Profil | So 13.3.2010 8:15:29
Párek >> určitě ti to nahatému sekne víc než v tom brčálovém modelu, který nosíš normálně. To musí uznat i průměrně chytrý policajt:-d
NBeck83 - Profil | Pá 12.3.2010 17:30:10
volím za A, ale uznávám že za těch chladnějších nocí nebo nad ránem bych raději uvítal tepleší a kvalitněší oblečení .-)))
NRytíř - Profil | Pá 12.3.2010 17:10:27
brukev >> na vlidnějši počasi použivam vlastně to same jako kolega,hned dole na fotce a v chladnem obdobi mam tento overal.Vlastnim ho už 3 roky a spokojenost.Největši vyhodu overalu vidim v tom,že je to v jednom a nic mě nevylejza z kalhot,žadne oblečeni,nic nezastrkavam a na zada mě netahne.
NJirizelva - Profil | Pá 12.3.2010 17:00:26
Pánové,zítra mi má dojít bunda od Nashe Zero Tolerance http://www.sportcarp.cz/obchod-1/obleceni-a-boty/bundy-termokomplety/bunda-zero-tolerance-duck-down-jacket.aspx .Máte s tímto výrobkem nějakou zkušenost?Kalhoty budou až příští týden http://www.sportcarp.cz/obchod-1/obleceni-a-boty/kalhoty/kalhoty-zero-tolerance-trousers.aspx
Uvítal bych jakékoliv poznatky,případně jak čistit.
Uvítal bych jakékoliv poznatky,případně jak čistit.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....
















