- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaké máte oblečení na rybařinu? Army mix, stylové hadry,..?
Jaké nosíte šatstvo na ryby? Viděl jsem prudce stylové a elegantní muškaře s oblečením za desítky tisíc, na druhé straně spousta z nás chytá v kalhotách a blůzách z armyshopů. Co preferujete? Funkčnost, nebo styl na prvním místě? Nebo Vám to je fuk a jdete k vodě klidně v riflích a botaskách?
Na ryby si oblékám:
A) Mix z armyshopu (maskáč kalhoty, blůzu, klobouk,...)36%
B) Značkové a stylové oblečení od firem specializovaných na rybařinu33%
C) Pevný kalhoty, dobrý boty a nahoru cokoliv dle počasí18%
D) Rifle, botasky, neřeším to, obyč civil hadry9%
E) Je mi to fuk, vemu žabky, harpunuju rybu a jdu domů4%
Od 11.3.2010 hlasovalo 228 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NM@ck - Profil | St 2.6.2010 10:01:53
http://www.militaryrange.com/zbozi/993-0722
http://www.e-army.cz/do-deste-e9/
http://www.e-army.cz/gore-tex-nepromokavy-komplet-woodland-e837.html
http://www.armyeshop.cz/kup-ponca-nepromokave-obleceni-acr-komplet-acr-ecwcs-vz95.html?_ID=1972008111127&rozbaleno=
Nbambus - Profil | Čt 27.5.2010 8:20:33
NkuBITCHek - Profil | St 26.5.2010 21:10:18
ty odepínačky impregnaci nemají,možná jen nějaký teflon, ale to je stejně k ničemu....bo to hned promokne! jsou spíše na letní posedávání u vody.....ale asi do nich taky půjdu!!
Nbambus - Profil | St 26.5.2010 20:35:39
Ntinkky - Profil | So 15.5.2010 13:30:32
ked sa schladi tak maskacove nohavice a bunda z armyshopu.povodne som chcel kupovat v rybarskom obchode no rybarske oblecenie tam maju tak predrazene ze som ihned prestal o tom rozmyslat.nech si to zozeru ked su tak nenazrany.
Nretrívr - Profil | So 15.5.2010 13:08:50
Npetr07 - Profil | So 15.5.2010 12:31:26
NAmurek2 - Profil | Pá 9.4.2010 19:06:15
NkuBITCHek - Profil | So 3.4.2010 14:52:45
NJaroch - Profil | Čt 1.4.2010 10:38:23
Máme chatu v horách takže jsem si pořídil maskáče z armyshopu .
Boty s membránou .
Už na podzim je tam už dost kosa takže jsem si koupil funkční prádlo Active Pro - spodky a triko s dlouhým rukávem .
Nepromokavou zateplenou loveckou bundu zn.Gerry Weber jsem našel v sekáči za 20kč (dvacet korun :-) asi nejlepší kauf v mém životě.
Pěkně postupně tak jak si to potřeba žádala.
Nemůžu říct že bych potřeboval k funkčnímu prádlu ještě nějaké lepší ,dražší vrchní oblečení protože se ani v této kombinaci kterou mám nezapařím a ani mi není zima( třeba při výstupu na Ostrý.)
Dokonce mi ty maskáče ani nepromoknou protože si je občas stříknu sprejem k tomu určeným .
Věřím že s tím co mám si vláčecí sezónu plně vychutnám.
Pokud bych měl na sobě drahé hadry tak bych se asi necítil volně a svobodně protože bych se o ně bál - abych je neroztrhnul v křoví , aby mi je nepropálila jiskra z ohniště atd.
Ale tak jako s pruty a navijáky máme i s hadrama každý své nároky ,preference a v neposlední řadě finanční možnosti.
A pucovat tady tony.bobo za to že mu stačí věci od ťamanů je hloupost a vytahovat se jestli ví co je to funkční prádlo je naprosto nevhodné.
NJarda.cz - Profil | Út 16.3.2010 21:14:08
www.fishingteampolaky.wz.cz
NKejml - Profil | Ne 14.3.2010 13:39:55
NKejml - Profil | Ne 14.3.2010 13:34:10
NPetak - Profil | Ne 14.3.2010 12:23:34
Nbambus - Profil | Ne 14.3.2010 12:19:49
Nbambus - Profil | Ne 14.3.2010 12:19:04
NDiblicek - Profil | Ne 14.3.2010 12:17:21
NDiblicek - Profil | Ne 14.3.2010 12:10:29
Ntony.bobo - Profil | Ne 14.3.2010 11:01:16
Ntony.bobo - Profil | Ne 14.3.2010 10:57:24
Nbambus - Profil | Ne 14.3.2010 10:54:25
Ntony.bobo - Profil | Ne 14.3.2010 10:52:47
Nbambus - Profil | Ne 14.3.2010 10:45:29
Ntony.bobo - Profil | Ne 14.3.2010 10:43:15
Ndrda - Profil | Ne 14.3.2010 10:40:17
To, co jsi teď zase napsal: ".To že od trhovců oblečení promokne je snad vcelku normální tak jako u každého jiného oblečení..." svědčí o tom, že vůbec netušíš, kde je sever (copyright ZN). Na tvém místě by už snad každý jiný zaujal pozici mrtvého brouka, když už by neměl koule na to, aby chlapsky přiznal, že tady rozebírá téma, o němž nemá ani ty nejzákladnější informace.
Nbambus - Profil | Ne 14.3.2010 10:36:32
Ntony.bobo - Profil | Ne 14.3.2010 10:33:11
drda...Jestli má někdo víc či míň vycházek je snad úplně jedno,reagoval sem jen na odpověď hrajiho z 13,3 ve 20,32 že zdřejmě nechodím na ryby když je ošklivé počasí.
NMike1977 - Profil | So 13.3.2010 23:55:31
NKeporkak - Profil | So 13.3.2010 23:14:37
K vodě se chodí na ryby, ne pózovat. Takže maskáče - skoro zadarmo - mi šije paní krejčová na míru, zásadně bez membrány. Kamarád, kterej si v těchto hadříkách libuje nemá čas na chození k vodě a užívá si radši jejich výběr než chytání, to je zase otázka prestiže. Ale to je každýho věc žejo :)
Ndrda - Profil | So 13.3.2010 22:18:41
Nhraji - Profil | So 13.3.2010 21:30:14
Ntony.bobo - Profil | So 13.3.2010 21:13:28
NMysho22 - Profil | So 13.3.2010 20:55:26
NPetr64 - Profil | So 13.3.2010 20:39:32
Nhraji - Profil | So 13.3.2010 20:32:18
Nbambus - Profil | So 13.3.2010 20:29:03
NLADAPOSPA - Profil | So 13.3.2010 20:21:33
NLADAPOSPA - Profil | So 13.3.2010 20:19:39
NPetr64 - Profil | So 13.3.2010 20:16:55
Nanakonda - Profil | So 13.3.2010 20:13:20
NLADAPOSPA - Profil | So 13.3.2010 20:10:54
NLADAPOSPA - Profil | So 13.3.2010 20:05:24
Ntony.bobo - Profil | So 13.3.2010 19:57:23
Ndrda - Profil | So 13.3.2010 19:51:55
Napsal jsi:
"Nač kupovat značkové věci za spoustu tisíc na ryby když od stánkařů mám za pár šupů a vyhovují.Mám maskáčový komplet jak letní tak i zimní už 3-tím rokem (vesta,trika,kalhoty) a nemůžu si stěžovat.Naprostá spokojenost.Účel to splní a to je důležitý.Není vše zlato co se třpytí."
A já se tě teda ptám:
1. čemu vyhovují věci od stánkařů za pár šupů?
2. jaký účel splní oblečení, které sis koupil u stánkařů?
Ntony.bobo - Profil | So 13.3.2010 19:38:57
Ndrda - Profil | So 13.3.2010 19:27:48
Ntony.bobo - Profil | So 13.3.2010 19:21:58
Ndrda - Profil | So 13.3.2010 19:18:56
Pokud má např. membrána deklarovanou voděodolnost 40 000 mm vodního sloupce (GORE TEX), tak na to můžeš vzít jed, že to taky vydrží. Asi po pěti letech používání mi kalhoty s touto membránou povolily ve švu. Poznal jsem to hned při prvním dešti.
Ntony.bobo - Profil | So 13.3.2010 19:13:32
Ndrda - Profil | So 13.3.2010 19:05:04
NSumec - Profil | So 13.3.2010 19:04:26
Ntony.bobo - Profil | So 13.3.2010 18:59:10
Ndrda - Profil | So 13.3.2010 18:50:22
Mimochodem s mojí ženou nemáme ani jeden kousek oblečení, kde by byla nášivka firmy, která má něco společného s rybářskýma potřebama.
Nštikobijec - Profil | So 13.3.2010 18:47:43
Ntony.bobo - Profil | So 13.3.2010 18:39:45
NNethall - Profil | So 13.3.2010 18:30:00
NWalleye - Profil | So 13.3.2010 18:20:51
Ndrda - Profil | So 13.3.2010 18:13:04
Ale neodpověděl jsi mi na moji otázku. Víš něco o funkčním oblečení?
Ntony.bobo - Profil | So 13.3.2010 17:55:46
Nfoxxx - Profil | So 13.3.2010 17:47:38
Ndrda - Profil | So 13.3.2010 17:44:16
Kdybys řekl, že na drahé a kvalitní oblečení nemáš peníze a proto používáš oblečení koupené u stánkařů a že ti to vyhovuje, neřekl bych ani popel. Ale říct, že to svůj účel splní je donebe volající blábol, na který jsem musel zareagovat.
Jen se zeptám: už jsi měl možnost takové funkční oblečení vyzkoušet nebo vůbec nevíš o co jde?
Kde to žije - všechna témata
23:09NLov pod jezem v letních vedrech? 8
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64




















