- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaké máte oblečení na rybařinu? Army mix, stylové hadry,..?
Ciao.
Jaké nosíte šatstvo na ryby? Viděl jsem prudce stylové a elegantní muškaře s oblečením za desítky tisíc, na druhé straně spousta z nás chytá v kalhotách a blůzách z armyshopů. Co preferujete? Funkčnost, nebo styl na prvním místě? Nebo Vám to je fuk a jdete k vodě klidně v riflích a botaskách?
Jaké nosíte šatstvo na ryby? Viděl jsem prudce stylové a elegantní muškaře s oblečením za desítky tisíc, na druhé straně spousta z nás chytá v kalhotách a blůzách z armyshopů. Co preferujete? Funkčnost, nebo styl na prvním místě? Nebo Vám to je fuk a jdete k vodě klidně v riflích a botaskách?
Autor diskuse: brukev - Profil , 11.3.2010 všeobecné - náčiní, doplňky
Na ryby si oblékám:
A) Mix z armyshopu (maskáč kalhoty, blůzu, klobouk,...)36%
B) Značkové a stylové oblečení od firem specializovaných na rybařinu33%
C) Pevný kalhoty, dobrý boty a nahoru cokoliv dle počasí18%
D) Rifle, botasky, neřeším to, obyč civil hadry9%
E) Je mi to fuk, vemu žabky, harpunuju rybu a jdu domů4%
Od 11.3.2010 hlasovalo 228 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NMedvědisko - Profil | Pá 12.3.2010 14:39:55
Podle mě moc na tom co si rybář vezme na sebe záleží asi jenom tak z 45%. Jenom by ty hadry měli splňovat 1 podmínku - Nemělo by rybářovi vadit to že je zničí. Jasně bunda v pestrých barvách je jako pěst na oko, ale když vím že budu prolézat trním tak si nevemu tu značkovou byť by mě kryla sebevíc.
Ndraveček - Profil | Pá 12.3.2010 14:37:55
Já používám skoro celeročně soupravu Ural 5000 od DOCa,nebo fleecovou soupravu taky od DOCa.Ted jsi chci ještě dokoupit nějaké kalhoty,které se dají odepnout a jsou z nich kratasy.Asi Jackal od Trackkeru.
Nvydrák - Profil | Pá 12.3.2010 14:20:53
Rybář by měl ctít nějaké přírodní zákony a jedním je - splynout s přírodou,tudíž v zeleném.Chodím výhradně v zeleném,dneska se koupí kalhoty,košile,vesta za pár šlupek.Rybáře,který si vezme pestré oblečení neuznávám.I kdyby stálo 100000Kč.Je mi milejší chlap v zelených kalhotách od vietnamců,než pestrobarevnej kašpar v hadrech od Versaceho.Petrův zdar
NLudvaBrno - Profil | Pá 12.3.2010 14:13:10
Maskáče sou bezva, člověk se na rybách kolikrát doslova a s prominutím zasere od hlavy až k patě a na jednobarevnejch blue džínsách se to béžový bahno vyjímá podivně. A těch kapes... Boty s membránou, nemusí být nutně Gore a na vrch v zimě starou péřovku v letě nic:-).
Nmrázeček - Profil | Pá 12.3.2010 14:07:08
http://www.daiwa.de/dw/en/products_1/waterproof_clothing/mission_camouflage_all-weather_jacket/5,1,74,75,1,1__products-model.htm
a mixuju to s mysliveckejma hadrama,dle počasí,nálady
a mixuju to s mysliveckejma hadrama,dle počasí,nálady
NRex2 - Profil | Pá 12.3.2010 14:03:20
brukev >> tak v létě to jde taky na vláčku sandálé , trencle a tričko
Nbrukev - Profil | Pá 12.3.2010 11:32:27
Rex2 >> no já právě zvažuju něco na vlášku/mouchu, takže se budou brát i brodáky. U kaprařiny bych to neřešil, sandály + trencle a je to :)
NRex2 - Profil | Pá 12.3.2010 8:55:44
U vody však záleží nejvíce na botech podle mě, takže to musej být dobrý boty. Né kanady. .Kromě broďáků a vesty na přívlač pochází většině hadrů z armyshopu. Jinak vojenský hadry od většiny armád Evropy. Od české až po švédskou. Jinak to taky nijak moc neřeším co mám na sobě. Hlavně aby to v zimě hřálo a v létě v tom nebylo horko.
NPárek - Profil | Pá 12.3.2010 8:30:39
VAlos >> víš co šampónku? Pujdem někdy na ryby nahatí s to nás tak spojí s přírodou že nám ty fišle budou skákat do náručí samy od sebe :-) a budem na to vzpomínat ještě v base :-)))
NPárek - Profil | Pá 12.3.2010 8:28:45
Kalhoty většinou česká armáda vz.95 - jsou pevné volné sedí mi a vydrží fakt hodně. Blůzu vz.95 protože je na zničení a má plno kapsiček kam se vleze bordelu že váží 5kg. No ale to si potom už připadám jako puberťák co si hraje na armádu. K obutí v létě ke kraťasům sandále jinak pohory nebo gumáky(znovu objevený vynález století). Celkově to neřeším kdo co nosí.
NVAlos - Profil | Pá 12.3.2010 8:21:30
triko s rybou mi ještě záběr nepřineslo, ale jestli na MRKu někdo napíše zajímavý článek, ve smyslu jako že maskáče dokáží udržet ryby na krmném fleku o den déle, nebo že boileis je uspěšné pouze v kombinaci s čepicí a kšiltem stejné značky, vážně se nad sebou zamyslím. Na začátku asi zvolím armádní systém a značky budu na oblečení přidělávat sucháčem podle potřeby.
Nfoxxx - Profil | Pá 12.3.2010 8:11:47
brukev - >> Ahoj,tak já používám kalhoty (kapsáče) z Army Shopu (zelené,maskáče různých vzorů),boty Gore Tex,tenisky nepo pantofle (podle počasí) a trika,mikiny,bundy od rybářských firem... v tomto stylu chodím oblíkaný nejen na rybách,ale poslední dobou už všude,jak jsem si na něj zvykl!:-)
NBejmák - Profil | Čt 11.3.2010 23:05:14
brukev - >> když je horko tak trencle a když zima tak vaťák.:)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic

















