- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Bonětický rybník ?
Ahoj všem, chtěl jsem se zeptat jestli někdo jezdíte chytat na Bonětický rybník ?? Včera jsem se bavil s kolegou v práci o tomhle rybníku a on říkal že se na něj vztahuje naše západočeská povolenka, je to pravda ?? Jestli tam někdo jezdíte tak se prosím podělte o svoje zážitky co se tam chytá, jak tam berou ryby atd ... Díky moc
Autor diskuse: kica7 - Profil , 10.3.2010 všeobecné - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
29x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
NPája35 - Profil | Po 21.3.2011 15:58:58
roce >> to je fakt už pár let to patří naším bratrům. tenkrát když se to prodávalo tak jseme se švagrem o tom uvažovali bylo to za docela slušný peníz.
NMacros - Profil | Po 21.3.2011 15:58:14
roce >> no také jsem něco slyšel že tam lecos pozemkově koupili .No ruština není k zahození co kdyby zase vlála červená hihihi mrazík celovečerní program a jezdil bys na Krym na dovču .
Nroce - Profil | Po 21.3.2011 15:45:27
Macros >> :-)) ty tam ale jezdíš učit se rusky ne?:-)) letos to bude jejich království
Nroce - Profil | Po 21.3.2011 15:29:07
Pája35 >> je to dobrý,hlavně v tom že nemusím tahat zbytečné věci navíc. Vemu motor a to je vše. Zatím se nestalo že bych dojel a loď nikde. Myslím jako ukradená. Máme vždy i slušně parkováno s auty.
NPája35 - Profil | Po 21.3.2011 15:11:23
roce >> tak to je fajn když je dobrá parta a vycházet si vstříct.
Nroce - Profil | Po 21.3.2011 15:04:34
Pája35 >> tady jedu občas s jednou dobrou partou a tam kde se smí tak mají loď.Celkem 5 kusů a kde nemají tak mám člun. A od lodí je asi 8 klíčů. Jde jen o to dát vědět vždy kdo kam jede,aby další nebyl kyselej. Jinak v pohodě.
NPája35 - Profil | Po 21.3.2011 14:57:28
roce >> Se svojí lodí by tam byl asi problém. moc okatý:-)
O lodi taky přemejšlím jen se furt rozhoduju jestli se mi vyplatí.
O lodi taky přemejšlím jen se furt rozhoduju jestli se mi vyplatí.
Nroce - Profil | Po 21.3.2011 14:42:33
Pája35 >> kolega si právě pořídil plavidlo a chtěl by bez problémů chytat. Všiml sem si toho v jiné diskuzi. A teď prostě schání jako každý kam a aby zřejmě neměl problémy. On tam sady sice dostal ale prostě hledá nějakou schovku :-)
Nroce - Profil | Po 21.3.2011 14:28:27
Pája35 >> ano takhle tomu rozumím :-) znám zrovna i tu 8,ale je to delší dobu. Cca. 6let sem tam byl týden,též s family :-)
NPája35 - Profil | Po 21.3.2011 14:27:52
Do toho kempu jezděj vesměs jen rybáři a všichni si bez problémů zavážej. naposled když jsem tam byl tak vedle v chatce si přivezli i motor.
Nroce - Profil | Po 21.3.2011 14:26:02
kica7 >> na tom odkazu,ti půjčí loď k rekreaci. Zda ji použiješ k rybolovu,seš odpovědný ty a ne provozovatel. Mají to tam už dlouho a dříve byla loď ke každému molu a povolenka se platila extra. Dnes je to jiné.
NPája35 - Profil | Po 21.3.2011 14:23:21
Pokaždý když se manželka jela projet na loďce tak jí rybáři prosili jestli by jim to nemohla zavézt.
No ale popravdě když ten první jí poprosil jestli mu muže zavézt koule tak se smála ještě druhej
den. Jestli budeš spát v kempu tak nejlepší je chatka na konci s číslem 8.
No ale popravdě když ten první jí poprosil jestli mu muže zavézt koule tak se smála ještě druhej
den. Jestli budeš spát v kempu tak nejlepší je chatka na konci s číslem 8.
Nroce - Profil | Po 21.3.2011 14:21:54
kica7 >> výkon ryb. práva by měl být pro všechny stejný. V popisu určitě není,že někdo může a někdo ne. Buď všichni nebo nikdo. Píšou tam pouze zřejmě o soukromých pozemcích z kterých se smí chytat po dohodě s majitelem. Asi se to týká těch mol,a ty mohou být právě součást kde tě to nemusí umožnit. Ale lodě a plavidla platí pro všechny stejně.
Čtenáři této diskuse také sledují
NPlzeňské jádro37319
NRybník Labuť - Žinkovy315
NFóry59872
NORLÍK - volná diskuse240486
NUdírny a uzení51143
NRybářsko-houbařské jádro .-)45011
NČína - objednali ste uz nieco?15741
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NPlzeňácííííí, ujalo by se pivo?2954
NSprávný muž má v kapse nůž8081
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
10:09NRybáři vs ochránci přirody 88
9:59NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 5
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43NHlídač slev eshopů 752
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...













