seveřanská plavačkovláčecí diskuze

piste seveřané pište a posilejte fotky vašich vlačkarských uspechu.
Autor diskuse: bambus - Profil , 6.3.2010 všeobecné - techniky lovu

Nbambus - Profil | Po 8.3.2010 20:18:06

SwingrUl >> jj

    NSwingrUl - Profil | Po 8.3.2010 20:17:16

    mity >> to mi povídej

      NSwingrUl - Profil | Po 8.3.2010 20:16:48

      Bambus... T.maniak >> bambus >> jako 16. června?

        Nmity - Profil | Po 8.3.2010 20:09:53

        SwingrUl >> už mě ten sních sere

          Nbambus - Profil | Po 8.3.2010 19:58:29

          SwingrUl >> jj ja taky. kam pudes zahajit?

            NSwingrUl - Profil | Po 8.3.2010 19:58:00

            Já už chci na ryby

              NCarchy - Profil | Po 8.3.2010 19:53:27

              Bambus... T.maniak >> bambus >> Dostával celej rok pěknej záhul a točí pořád stejně jako když byl novej,takže za sebe můžu doporučit

                Nbambus - Profil | Po 8.3.2010 19:49:16

                Carchy >> jj ale vypada moc pekne

                  NCarchy - Profil | Po 8.3.2010 19:47:14

                  Já mam na těžší Abu sorona a zatim rok přežil,ale taky to neni ono.

                    Nbambus - Profil | Po 8.3.2010 19:44:47

                    Carchy >> ja se s nim nikdy nenaucil moc hazet. a tak sem ho pak prodal. sem zvyklej na smekace

                      NCarchy - Profil | Po 8.3.2010 19:43:34

                      Bambus... T.maniak >> bambus >> tierra je spíš plavačková(myslim).Technium spíš na feeder nebo lehčí vláčku.(záleží který)Ale na těžší vláčku je nejlepší multík.Smekáče dostávaj velkej záhul.

                        Nbambus - Profil | Po 8.3.2010 19:40:09

                        Carchy >> hele carchy co je lepsi daiwa tierra nebo technium: na tezsi vlacku a snuru?

                          Nbambus - Profil | Po 8.3.2010 19:38:12

                          Carchy >> zdarec

                            NCarchy - Profil | Po 8.3.2010 19:37:23

                            Čaues

                              Nbambus - Profil | Po 8.3.2010 19:34:40

                              SwingrUl >> cau kluku

                                NSwingrUl - Profil | Po 8.3.2010 19:32:00

                                čus kluci

                                  Nmity - Profil | Po 8.3.2010 19:19:45

                                  numen >> rybníky + větší řeky, akci ve špičce, medium nebo heavymedium...

                                    Nbambus - Profil | Po 8.3.2010 19:06:15

                                    Maaatesss >> uz aby se mohlo vlacet, ja ted koupim obleceni na vlacku pristi mesic. a pak uz jen dokoupim gumy a snury.a sem ok

                                      NMaaatesss - Profil | Po 8.3.2010 18:58:30

                                      numen >> tak to se jim divim že se jim nechce zastřílet. Tak to budu moc rád když se ozveš.

                                        Nbambus - Profil | Po 8.3.2010 18:58:09

                                        Maaatesss >> jj myslim ze tenhle jo, to mas na toho noyvho speeda? napis mi plz na kolik te vysel, pres SZ