seveřanská plavačkovláčecí diskuze

piste seveřané pište a posilejte fotky vašich vlačkarských uspechu.
Autor diskuse: bambus - Profil , 6.3.2010 všeobecné - techniky lovu

NMaaatesss - Profil | Po 8.3.2010 18:57:02

Bambus... T.maniak >> bambus >> je to držák, vydrží pořádný zatížení. Snad mi bude sloužit a nerozsypese

    Nnumen - Profil | Po 8.3.2010 18:54:25

    Maaatesss >> Když se nějakej povede,tak ti dám vědět,ale já jsem jen občasný přihlížející. Nejsem myslivec,bohužel. Jinak střílíme na Ohři 1 . Bohužel vyjímka přišla dost pozdě,zmasakrovali toho tu hodně ,poslední dva roky to maj o dost těžší. Ale jsou drzejší a drzejší. A myslivcům se do toho moc nechce. Přitom jim ÚS platí i náboje co použili pouze k plašení!

      Nbambus - Profil | Po 8.3.2010 18:53:12

      Maaatesss >> jj jasny. to spis ty kupujes 30 let stary navijáky. vypada jako rexik :D

        NMaaatesss - Profil | Po 8.3.2010 18:52:00

        Bambus... T.maniak >> bambus >> fb, velký rozdíly v tom moc nejsou

          NMaaatesss - Profil | Po 8.3.2010 18:51:31

          Bambus... T.maniak >> bambus >> co to furt kupuješ za markeťácký cajky na ryby....to si rovnou můžeš zajet do tesca, maj toho tam plnej regál :o)

            Nbambus - Profil | Po 8.3.2010 18:50:23

            Maaatesss >> a mas fa nebo fb?

              NMaaatesss - Profil | Po 8.3.2010 18:49:53

              numen >> a kde to přesně střílíte? tak se snažte jich sundat co nejvíc....ne vážně klidně bych nějakýho bral kdyby to šlo teda nesměl by být rozstřelenej jak od granátu.

                Nbambus - Profil | Po 8.3.2010 18:48:46

                Maaatesss >> ja budu kupovat daiwu capricorn

                  Nbambus - Profil | Po 8.3.2010 18:48:21

                  Maaatesss >> jj znam ale v rice sem ho nemnel. mne prisel prut od dragonu .

                    Nnumen - Profil | Po 8.3.2010 18:46:16

                    Maaatesss >> u nás se střílí s povolením,nevím jak to je ,ale jednoho chce CHKO a taky na vycpání. Jen to chtělo spíš na podzim ,to se jich pár střelilo. Teď se střílí jen občas a na hlavním toku. Tam je problém je dostat z vody! A ještě větší ,že tě brzy vidí:-((( Jak roztajou ramena ,tak to bude zase zlé,začnou zase nalétat.

                      NMaaatesss - Profil | Po 8.3.2010 18:45:54

                      Bambus... T.maniak >> bambus >> a odkud je ten chlapik?

                        NMaaatesss - Profil | Po 8.3.2010 18:45:33

                        Bambus... T.maniak >> bambus >> Spheros 4000 znáš?

                          Nbambus - Profil | Po 8.3.2010 18:43:26

                          Maaatesss >> proc by si mnel pruser. oni maj povolenej odstrel

                            Nbambus - Profil | Po 8.3.2010 18:42:51

                            Maaatesss >> este ne, rikal as bude doma ze se mam prijit podivat, este mi nevolal. ja mam novej zase vlacak. co mas za navijáK

                              Nnumen - Profil | Po 8.3.2010 18:42:24

                              mity >> co od něj očekáváš a kde s ním budeš chytat?

                                NMaaatesss - Profil | Po 8.3.2010 18:42:03

                                Bambus... T.maniak >> bambus >> viděls u Míry proutek? mam i naviják novej

                                  NMaaatesss - Profil | Po 8.3.2010 18:41:06

                                  Bambus... T.maniak >> bambus >> ty vole ještě budu mít průůůůůůůůser

                                    Nbambus - Profil | Po 8.3.2010 18:39:21

                                    Maaatesss >> napis numenovi. kdys ho poprosis tak ti ho ttreba da.

                                      Nbambus - Profil | Po 8.3.2010 18:38:58

                                      Maaatesss >> tak si ho picni mates :D

                                        NMaaatesss - Profil | Po 8.3.2010 18:37:48

                                        Kde berete ty mrtvý kormorány??? bych bral nějakýho vycpanýho na zeď :o)