Označování míst na SV v Jihočeském kraji

Mam otázku, jak to děláte na svazových vodách s označováním a zmapováním míst echolotem. Např. když se jedná jen o 3h rybník, mohu vyjet na člunu a zmapovat si dno a popřípadě si jej označit? (tyčovou bójkou)
Hledal jsem v RŘ a nic jsem o tom nenašel, teda pokud jsem špatně nehledal. Děkuji
Autor diskuse: Vladik.c - Profil , 14.2.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Igo. - Profil | Ne 14.2.2010 19:21:29

Rytíř >> ty ale hovoříš o něčem jiném -Rytíř - ® Ne 14.2.2010 19:05:58
Vladik.c >> jak sem psal niže,neni napsano,nemužeš.Pokud chceš zmapovat dno na takovych revirech,použij sonar s odhozovou sondou.
Jezdit s echem po i třeba 0,5 h louži mu RŘ povoluje a na to se ptal. Označení je jiná kapitolka.

    Vladik.c - Profil | Ne 14.2.2010 19:17:24

    Tak pak už ten RŘ jak si nechápu, vždy platilo co neni zakázáno, to je povoleno, a když je ten dodatek "Používat plovoucích a jiných předmětů označujících krmná místa se zakazuje" jen u některých revírů, tak u těch, co to není, by to mělo být povoleno ne?

      Rytíř - Profil | Ne 14.2.2010 19:14:44

      Igo. >> všiml sis,že ma v otazce i tyčovou bojku?Tak na co mu je potom jezdit z gumakem,pokud si to chce označit takto označit,tak jsem to myslel.A jezdit z lodi na 3h louži kde sedi třeba 20 rybařů,no nevim co by mu na to řekli.

        Bravo - Profil | Ne 14.2.2010 19:11:04

        Igo. >> Asi takhle je to správně definované,souhlasím.

          Rytíř - Profil | Ne 14.2.2010 19:09:54

          Vladik.c >> ne ta fachči jenom do 30m,tak si to až bude teplo,pěkně proplav a maš to.

            Igo. - Profil | Ne 14.2.2010 19:09:03

            Rytíř >> pleteš dohromady dvě věci. Lov z lodky a mapování dna.Nemá prut, nezaváží proč by nemohl s echem jezdit po vodě? :o)

              Rytíř - Profil | Ne 14.2.2010 19:08:24

              Bravo >> jak sem psal, obecne plati pravidlo,pokud neni vyloženě vypsano u reviru,tak nemužeš.

                Vladik.c - Profil | Ne 14.2.2010 19:08:18

                Rytíř:
                Odhozovou sondu např. na 80m?

                  Vladik.c - Profil | Ne 14.2.2010 19:06:58

                  Rytíř:
                  I namalém rybníku, třeba 3 h, nemůžeš nahazovat a vnadit tam, kde nevíš jak vypadá dno. Zakrmit si místo tam, kde je 20 cm bahna, neni to pravé ořechové. Jinak nemyslim loď, ale malý nafukovací člun.

                    Igo. - Profil | Ne 14.2.2010 19:06:57

                    Označení lovného místa bojkou je všeobecne zakázáno. U revíru by muselo být výslovně povoleno. Člunem si dno samozřejmě zmapovat můžeš. Nevím o jediném ustanovení RŘ které by podobné jednání zakazovalo.

                      Rytíř - Profil | Ne 14.2.2010 19:05:58

                      Vladik.c >> jak sem psal niže,neni napsano,nemužeš.Pokud chceš zmapovat dno na takovych revirech,použij sonar s odhozovou sondou.

                        Bravo - Profil | Ne 14.2.2010 19:04:29

                        Rytíř >> Jsem z Jč a myslím si,že mám dobré info,ale v RŘ je zákaz napsaný jen u některých revírů,i když platí na všech.

                          Rytíř - Profil | Ne 14.2.2010 19:04:22

                          Vladik.c >> co bys chtěl na takove louži dělat s lodi?Až by tě tam nekdo hodil olovo za krk,když by si tam před rybařema brazdil lodi:-))))Obecně plati pravidlo,nevim jak kde ale u nas v jižnich čechach,co neni v řadu napsano,např,když tam bude napsano lov z loděk povolen tak se smi a naopak.Co se tyče malych vod,tak se muže většinou jenom na řekach.

                            Vladik.c - Profil | Ne 14.2.2010 19:04:19

                            Vím, třeba na Hněvkovické přehradě je to napsané, tam to nemyslím, ale na menších rybníkách. Např. tady, tam o tom nic psáno neni:
                            http://www.crscb.cz/main.php?lang=cs&menu_id=11&pa​ge=reviry%2Frevir_popis.php&revir_id=294

                              Rytíř - Profil | Ne 14.2.2010 19:00:01

                              Bravo >> si piš,že je.

                                Bravo - Profil | Ne 14.2.2010 18:58:32

                                Vladik.c >> Jsem si jistý,že na jihočeských revírech platí zákaz označování krmných míst.Jaký revír myslíš??

                                  Vladik.c - Profil | Ne 14.2.2010 18:46:46

                                  Brožeděj: V RŘ je jen napsáno "Lov ryb z plavidel je zakázán" jinak o tom, zda si před rybařením místo projedu čludem a zjistím strukturu dna, o tom tam nic napsáno není.

                                  Bravo: Nic takového nevidím. Jak na internetovém prohlížeči tak v Soupisce revírů.
                                  http://www.crscb.cz/main.php?lang=cs&menu_id=11

                                    Bravo - Profil | Ne 14.2.2010 18:31:19

                                    V RŘ u každého z revírů máš na konci,označování krmných míst je zakázáno

                                      Pvl - Profil | Ne 14.2.2010 18:30:29

                                      Místo budeš označovat pro ostatní ? :o§)

                                        Brožeděj - Profil | Ne 14.2.2010 18:28:01

                                        pokud není určeno jinak, nesmíš ani člunit, ani bojkovat