Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

BuBu99 - Profil | So 2.2.2013 16:18:17

Čík >> no asi tak celková výška je 30 cm a průměr toho vrchního dílu je taky 30 cm:-))naplním to v práci je nás tam 9 tam se po tom zapráší:-)
Bylo by to hezké jako dekorace někde v hospodě na baru:-)

    Čík - Profil | So 2.2.2013 16:16:06

    BuBu99 >> Ale až to někdo naplní,tak to bude hezká podívaná.Na kolik to vidíš kilíček buřtíků,tak na 10kg?

      BuBu99 - Profil | So 2.2.2013 16:11:56

      Čík >> to má broušené víko jen nevím kdo to naplní:-))

        Čík - Profil | So 2.2.2013 16:06:57

        BuBu99 >> To je vcelku nebo to má zabroušený víko?

          BuBu99 - Profil | So 2.2.2013 16:00:57

          Písek >> koukej jakou sem sebral tatíkovi pěknou skleněnou nádobu na utopence:-))

            mlíčnák - Profil | So 2.2.2013 15:50:40

            HoumrP >> Souhlasím na 100 % , ono i pštros třebas je mňamka . O nutriji se ani nebavím :-) Domácí slepička ze dvorka na paprice ... atd ..

              HoumrP - Profil | So 2.2.2013 15:30:21

              Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 >> jo, přít se je blbost, ale nejlepší maso je to, který ti nejvíc chutná :-)
              a o tom to je. Kdyby všem chutnalo totéž, nemělo by toto vlákno smysl.

                Royale with Cheese 31,95 - Profil | So 2.2.2013 13:21:37

                A zajíc na smetaně je to nejlepší maso na smetaně. O tom můžeme diskutovat, přít se o to, ale to je asi tak všechno.... Jenže kde je brát a nekrást, že...

                  Royale with Cheese 31,95 - Profil | So 2.2.2013 13:20:25

                  Volské oko na listovém špenátu nebo stejně udělaná omeleta, to je výborná věc.

                    PYTLAKS - Profil | So 2.2.2013 13:08:17

                    vitz30 >> óóóó dobrá jadernica?tu já možu

                      vitz30 - Profil | So 2.2.2013 7:41:33

                      Bláža >> Jadernička

                        Bláža - Profil | Pá 1.2.2013 19:18:37

                        vitz30 >> Předpokládám, že je to slivovice, a tak bych se tím proutkem už nezabýval.... ;o))))))

                          vitz30 - Profil | Pá 1.2.2013 17:54:38

                          Za chvilku vyrážím na noční dírkování do Polouvsí.

                            Petr Havlíček - Profil | Pá 1.2.2013 15:57:27

                            Zub >> takhle taky papám ... ale jen na rybách :-))

                              Zub - Profil | Pá 1.2.2013 15:36:15

                              Dančí gulášek moc chutnal.....

                                Martinbati - Profil | Pá 1.2.2013 14:02:37

                                invader >> tiez mam rad privarky, ale trocha oprazeneho masa/fasirky/klobasy tomu len prospeje :)

                                  invader - Profil | Pá 1.2.2013 13:45:32

                                  lacné ale dobré, už dlho som mal na to chuť, jeme všetko možné moderné,nemám problém spraviť akékolvek jedlo,a na stare jedlá akosi zabúdame

                                    PYTLAKS - Profil | Čt 31.1.2013 22:32:40

                                    mlíčnák >> tak na křen si nevzpomínám jak chutná,ale kolena jsou skvelé

                                      mlíčnák - Profil | Čt 31.1.2013 22:11:09

                                      PYTLAKS >> jj mňamka . Mají tam k tomu i fajn křen . Moja vaří kousek vedle a hned se byla ptat v kuchyni na ten křen :-))Kupodivu kupovaný ale už nevím kde .

                                        mildas - Quinn - Profil | Čt 31.1.2013 22:09:59

                                        BuBu99 >> tak to každopádně.

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess