Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

BuBu99 - Profil | Čt 31.1.2013 22:04:44

mildas - Quinn >> ono je vvíc receptů jak se dá sežrat..........pořád lepší nešž kotleta:-)

    PYTLAKS - Profil | Čt 31.1.2013 22:00:03

    mlíčnák >> tam jsme se stavovali vždy na kolena,i kámoš se jich naučil jest a to je nikdy nejedl

      mildas - Quinn - Profil | Čt 31.1.2013 21:59:51

      BuBu99 >> našpikuj ji kvalitná pancettou a vcelku ji hoď na pánev. Já ji taky nemusím, takhle se ta sušina dá alespoň sežrat :-)

        mildas - Quinn - Profil | Čt 31.1.2013 21:58:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        bombardák >> není podobná a nedá se použít. Tečka.

          Maty - Profil | Čt 31.1.2013 21:56:38

          Bacillus >> hopni si do Sklizena u Ronda a kup si líčka vyzrálá, na poprvé se Ti budou připravovat snadněji a hlavně je to pak opravdu dobrota. Hovězí vyzrálé maso jim vozí většinou ve čtvrtek navečer. Líčka nejsou ale vždy, možná je lepší si to telefonicky ošéfovat.

            bombardák - Profil | Čt 31.1.2013 21:47:58

            Bacillus >> Pokud neseženeš hovězí líčka, dá se použít hovězí kližka. Dá se říct, že je dost podobná..Ovšem ta plná chuť líček se nahradit nedá..

              Bláža - Profil | Čt 31.1.2013 20:54:49

              BuBu99 >> Já chodím po práci zase do lesa, tak jsem sakra rozhejbanej, tak ještě chvilku a taky padnu...

                BuBu99 - Profil | Čt 31.1.2013 20:53:31

                Bláža >> no spíš zítra ,dneska bylo pár nefiltrovaných tak půjdu radši spát:§)

                  Bláža - Profil | Čt 31.1.2013 20:52:11

                  BuBu99 >> Panenka mě moc netankuje, ale poslední dobou tady bylo fotek dost..

                  Tak zagoogluj, a vyber si, je jich určitě tuna ;o))

                    BuBu99 - Profil | Čt 31.1.2013 20:50:07

                    Bláža >> no to nezní špatně:-)

                    a nějákej recept na panenku by nebyl??.-)

                      Bláža - Profil | Čt 31.1.2013 20:47:55

                      BuBu99 >> Já mám připravený vykostěný králičí hřbety, tak asi budou na slanině a bylinkách, a přemýšlím o nějakých vytuněných šťouchaných bramborách...

                        BuBu99 - Profil | Čt 31.1.2013 20:45:31

                        Bláža >> kdo neslintá s náma slintá proti nám:-))

                        ahoj Karle,zrovna sem donesl panenku a vymejšlím co s ni udělám:-)

                          Bláža - Profil | Čt 31.1.2013 20:41:43

                          Tak tady zase jen bezmocně slintám do klávesnice...

                          Snad bude o víkendu čas vytvořit něco ukrutně dobrého. ;o)))

                            FIFA - Profil | Čt 31.1.2013 20:04:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Panenská z daňka

                              Bacillus - Profil | Čt 31.1.2013 19:39:12

                              Díky,mám představu o co jde a zkusím koupit a připravit.Možná se i osmělím a něco nafotím a pošlu.

                                Rybkin - Profil | Čt 31.1.2013 19:20:59

                                Bacillus >> Zkus nějake menší řeznictvi.U nas v Globusu je taky nemaji ale v par malejch kramkach jsem je viděl

                                  Michal - Profil | Čt 31.1.2013 19:20:15

                                  Bacillus >> co ti mám asi tak ještě napsat :-)

                                  Hovězí líčka jsou svaly umístěné na obou stranách lícních kostí krávy.
                                  http://www.labuznik.cz/ingredience/hovezi-licka/

                                    Bacillus - Profil | Čt 31.1.2013 19:17:44

                                    Ale ptám se vážně,v Hypru jsem se ve výseku zeptal na líčka a koukali na mě jak na debila.

                                      Kukačka - Profil | Čt 31.1.2013 19:15:11

                                      Čík >> taky si myslím, že je to paprička habanero. Je pekelně pálivá.

                                        Bacillus - Profil | Čt 31.1.2013 19:14:39

                                        Mimo grilovanejch křídel.

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess