Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NToulovec - Profil | St 30.1.2013 19:10:51

Masařka >> ale tak to je moje gusto - vyhrkla mi slina jako lano........

    NMasařka - Profil | St 30.1.2013 18:04:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Dnešní večeře,zbyteg guláše a pár bramboráčků

      NMasařka - Profil | St 30.1.2013 17:38:29

      Sekaná nikdy neurazí

        Nj.sladkay - Profil | St 30.1.2013 15:33:01

        Mysho22 >> ja by som to tak cierne nevidel, bolato jatocna 75 - 85 kilova svina

        ktora este nema poriadnu slaninu takze vyrobky ba ani nebolo moc z coho robit.

          NMysho22 - Profil | St 30.1.2013 15:25:14

          kebator >> twl čo sa im divíš šak su to húni :-)





          U nás tiež vysí :-)

            NPYTLAKS - Profil | St 30.1.2013 15:20:53

            kebator >> měli ho na maso,výrobky asi nedělali,nevykrvili ho a žaludek a střeva asi taky nešlemovali,ale rozbourané ho měl rychle

              Nkebator - Profil | St 30.1.2013 14:32:20

              PYTLAKS >> Ti dam, ze rozparat. inak prvy krat v zivote som videl, ze panko rozobera prasa na stole. my ho mame vzdy na 3-nozke hlavou dolu

                NRoh1!ck - Profil | St 30.1.2013 13:08:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Něco z dnešního obědu. Žampióny ve slanině, plněné nivou a smažené bramborové lupínky.

                  N007.tom - Profil | St 30.1.2013 13:03:30

                  něco málo z léta.už aby to bylo znova.toho sme taky málem rozebrali do 10 minut :-)

                    NPYTLAKS - Profil | St 30.1.2013 11:18:41

                    já raději kotletku s kostičkou :-))))

                      Nj.sladkay - Profil | St 30.1.2013 11:15:03

                      PYTLAKS >> jj

                        NPYTLAKS - Profil | St 30.1.2013 10:13:55

                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 30.1.2013 9:42:58 >> kebatora:-))))

                          NStopař - Profil | St 30.1.2013 10:09:46

                          brach >> Tak to je fofr,za deset minut mít rozebranýho pašíka.

                            N007.tom - Profil | St 30.1.2013 9:58:49

                            a pro filé zase do alberta:filé z mořských ryb,albert quality.Cena asi 150kč/kg.Hlavně je bez přidané vody

                              N007.tom - Profil | St 30.1.2013 9:56:24

                              Tak je pravda že kdo má možnost si kysané zelí udělat sám doma tak bude třeba lepší ale pro nás ostatní je tu Lidl Chira Sauerkraut.Na druhou stranu třeb jen ak pro zajímavost zelí na posledních dvou místech neobsahovalo vůbec vitamín C.Což je zase u kysaného zelí mazec.

                                Nj.sladkay - Profil | St 30.1.2013 9:42:58

                                PYTLAKS >> a rozparat ho este neoholeneho :))

                                  NPYTLAKS - Profil | St 30.1.2013 8:21:28

                                  kebator >> to bych nedělal,mohl by se naštvat

                                    Nkebator - Profil | St 30.1.2013 7:37:49

                                    brach >> krasa, za jednu cigu urobit prasiatko ... stiahnem si to a ukazem masiarovi, ktory chodi ku nam zabijat :-)

                                      Nmdx - Profil | Út 29.1.2013 23:29:29

                                      brach >> Tak to je paráda. Má to fakt vychytaný :-)

                                        NL.Č. - Profil | Út 29.1.2013 23:29:28

                                        brach >> asi hodně chvátali,že ho zapoměli vykrvit.Na TTčko to bylo pomalý,nevydrželo do konce.Ty cíga jsou asi dvoustovky mallbora.

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess