Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

Nmedvěd - Profil | Út 29.1.2013 23:18:21

brach >> má nějak ostrý nůž

    NPYTLAKS - Profil | Út 29.1.2013 23:16:06

    brach >> rychlost,radost

      Nbrach - Profil | Út 29.1.2013 23:04:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      http://www.youtube.com/watch?v=eS5bogKkx54

      Maďarský zabíjačkový koncert....




        NVýr - Profil | Út 29.1.2013 20:44:22

        medvěd >> tak je to obyčajne

          Nmedvěd - Profil | Út 29.1.2013 20:18:31

          Výr >> vnitřnosti si nechal lovec

            NPYTLAKS - Profil | Út 29.1.2013 20:03:37

            medvěd >> lončák

              Nrover - Profil | Út 29.1.2013 20:02:56

              medvěd >> I bez brokolice a "tomat" si lze navodit představu

                NVýr - Profil | Út 29.1.2013 20:00:07

                medvěd >> malý diviak...malé rebrá.....tých 50kg je akurát....v podstate je dôležitejší vek ako kilá.....lanštiak je lanštiak .....lepšie svinka ako kanček.....z prasiatka je výborná pečienka -po vašom játra.....:-)

                  NBláža - Profil | Út 29.1.2013 19:58:44

                  PYTLAKS >> Když ho dáš na zimu dovnitř, tak do chladnější místnosti a omezit zálivku, jinak uhnije kořen a uschne. Letos ho mám ve sklepě na okně a je krásnej, ale já ho vloni sel, takže je ještě docela malej, ale na vaření to už bohatě dá. Mám dva květináčky, tak snad jeden vydrží... ;o)))


                  EDIT: mám tam i tymián, a je taky pěknej, chce to trochu chladnější místo, má vegetační klid.

                    NPYTLAKS - Profil | Út 29.1.2013 19:57:19

                    medvěd >> jsem to zjišťoval proč tomu tak je a někdo říkal,že přes zimu nemá rád teplo

                      Nmedvěd - Profil | Út 29.1.2013 19:55:47

                      PYTLAKS >> nevím,mám to několik roků.Na chalupě mám keř o průměru skoro metr

                        NPYTLAKS - Profil | Út 29.1.2013 19:52:28

                        medvěd >> mi vždycky se jako kdyby zapráší takovým bílým povlakem a uschne,nevíš čím to může být?

                          Nmedvěd - Profil | Út 29.1.2013 19:50:01

                          PYTLAKS >> jj,mám ho na chodbě

                            NPYTLAKS - Profil | Út 29.1.2013 19:48:37

                            medvěd >> dneska jsem si dělal medajlonky z kolouší kýty,nestihlo se to ani vyfotit,taky s chlebem,rozmarýn si pěstuješ doma?

                              Nmedvěd - Profil | Út 29.1.2013 19:44:48

                              Výr >> vůbec ne,ale nemělo to žádný tuk a bylo opravvdu dobré.Věřím že menší sele by mělo maso ještě jemnější.Já dosud měl jen větší prasata.Tohle je rozdíl,který poznám i já

                                NVýr - Profil | Út 29.1.2013 19:42:25

                                medvěd >> tak kolem 50 kilo .... zjavne sa vyznáš

                                  Nmedvěd - Profil | Út 29.1.2013 18:54:43

                                  ZN >> už chci jen selátka kolek 50 kilo.Je to jak mandle

                                    Nmedvěd - Profil | Út 29.1.2013 18:54:12

                                    Mysho22 >> je to pod fotkou

                                      NZN - Profil | Út 29.1.2013 18:53:30

                                      medvěd >>
                                      moc dobře to vypadá, moc.

                                        NMysho22 - Profil | Út 29.1.2013 18:53:04

                                        medvěd >> ako si konkrétne robil panenku rozpis jednotlivých ingrediencií

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess