Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

Nhadr kapr fakr boy - Profil | St 12.6.2024 11:50:47

Houbořízky

    NMr.Buřinka - Profil | Út 11.6.2024 10:21:40

    Ahoj,
    zkoušel jsem gravlax z kapra.
    Servírováno s domácím kváskovým chlebem a znojemskou okurkou.

      NPike - Profil | Ne 9.6.2024 13:46:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Letošní jubilejní grilování číslo 20 - bůček BBQ + bůček SPoG. Cca 130 minut na 150 stupních v grilu. Za mne BBQ lepší, já mám sladko pikant chuť rád. SPoG udělal dobrou krustu. 8,5 bodů z 10.

        NMaxwell - Profil | So 8.6.2024 18:15:24

        Tvl tady zerou maso a ja musim zeleninu...

          Nmedvěd - Profil | So 8.6.2024 12:57:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Pike >> jak máslo

            NPike - Profil | So 8.6.2024 11:50:27

            medvěd >> tak to je paráda. Uvidíš, jesťi to bude tak dobré jak z Jižní Ameriky.
            Já dnes naložené kuře jen tak jako rychlovka a zítra dva bbq bůčky.

              Nmedvěd - Profil | So 8.6.2024 11:29:25

              Pike >> viselo.Za chvilku jde nízký roštěnec na gril.Je hezké jak mu tam ti býčci stojí.Už má vlastní chov Angusů

                NPike - Profil | So 8.6.2024 11:27:29

                medvěd >> teď aby to bylo dobře uzrálé a budou steaky jak břeh.

                  Nmedvěd - Profil | So 8.6.2024 11:07:20

                  Rano jsem se stavil u chovatele Angusu a něco málo si přivezl.Vysoky a nízký rošténec,flank z Janovice a býčka krasne mramorovane žebro.

                    NPike - Profil | So 1.6.2024 12:13:57

                    Letošní grilování číslo 18 - cca 1,4kg karé grilované v omáčce z coly a marmelády na teplotu v jádře 65 stupňů. Sladké omáčky mám rád, takže za mne velice v pořádku. Jde tam dát i trochu chilli, pokud nejí děti. I smoke ring byl. Proti krkovici víc libové, ale krásná masová chuť a proti troubě je cítit ten gril, ta chuť. Uděluju 9/10 bodů.

                    PS: ať žije pergola.

                      Nstrejka - Profil | Ne 26.5.2024 19:13:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Sezóna v plném proudu…

                        Nvisage - Profil | Pá 24.5.2024 12:59:22

                        Maxwell >> ok ! dík

                          NMaxwell - Profil | Pá 24.5.2024 12:33:29

                          visage >> nevysuší..jak jsem psal, hlídej vnitřní teplotu ...

                            Nvisage - Profil | Pá 24.5.2024 10:17:48

                            Maxwell >> diky , ale za 45 min. sa nevysuší ?

                              NMaxwell - Profil | Pá 24.5.2024 9:45:47

                              visage >> no delal jsem neprimou metodou cca 45 min a teplota byla tak 160°C ke konci pak vic, ale nejdulezitejsi a smerodatne je si hlidat teplotu masa uvnitr..ja delm panenku max 65°C

                                Nvisage - Profil | Pá 24.5.2024 9:28:21

                                Maxwell >> ako dlho si ju griloval ? aj ja sa chystám .

                                  NMaxwell - Profil | Pá 24.5.2024 7:45:22

                                  Panenka v kabatku...

                                    Nmedvěd - Profil | Čt 23.5.2024 20:17:33

                                    Filla >> k makrelce dycinky svěženky

                                      NFilla - Profil | St 22.5.2024 22:26:07

                                      medvěd >> tak aspoň stakana bílého, lopato! 😁

                                        NPidess - Profil | St 22.5.2024 19:32:27

                                        medvěd >> makrely jsou moc dobrý :-))

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess