Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NPike - Profil | Ne 19.5.2024 6:36:24

Filla >> dík, teď se fakt už jen dokopat do Makra pro žebra a konečně udělat žebra.
Tady byla dobrá ta omáčka a maso díky sondě nebylo vysušené.

    NFilla - Profil | So 18.5.2024 23:43:52

    Pike >> dobrá práce i hodnocení 💪

      NPike - Profil | So 18.5.2024 13:05:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      etošní grilování číslo 15 - cca 1,3 kg krkovice s BBQ Bacon kořením od Pipmastera grilovaná na 65 stupňů nepřímo při 150 stupních, pak na 45 minut na cílovku 74 stupňů v misce s černým pivem a BBQ omáčkou. To pak zredukovat na sporáku s trochou másla. Dávám 9/10 bodů

        NMaxwell - Profil | Ne 12.5.2024 21:07:09

        Zaye burgry

          NEli - Profil | So 11.5.2024 20:02:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Panenka s pepřovkou a pečenými brambory...😋

            NFilla - Profil | Čt 9.5.2024 14:57:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Online next level vol.oka s poličánkem a čedarem. Česnek v tom umí dobře zahrát.

              NJettys - Profil | St 8.5.2024 13:06:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Panenka s bramborou

                Nmedvěd - Profil | Út 7.5.2024 8:16:15

                Bulk >> mám už 10 roků tohoco sem dával Pike

                  NMaxwell - Profil | Po 6.5.2024 21:39:34

                  Dnes hambac

                    NFilla - Profil | Ne 5.5.2024 15:04:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Není nad dobrej toustík u vody. Udělám prvně vol.oko, dám bokem a vložím se šunkou, sýrem a červ.cíbou mezi pečivo. Nahoru pak cheddar, kterej se rozpeče ve zlatou krustu. Taková blbost, ale mám to rád.

                      NJettys - Profil | So 4.5.2024 20:32:00

                      Bulk >> jak píše Pike, ber webra 57 stojí za to

                        NPike - Profil | So 4.5.2024 18:45:56

                        Jettys >> no hezky pěkně👍

                          NJettys - Profil | So 4.5.2024 18:43:03

                          Pike >> bohužel už nevím které, měl jsem to 10dni ve vakuu

                            NPike - Profil | So 4.5.2024 17:01:54

                            Bulk >> ano má, šel bych do 57cm s teploměrem.
                            Volil bych osobně tento:

                            https://www.kamna-grily.cz/master-touch-gbs-57-cm-copper

                            Případně ten dražší:
                            https://www.kamna-grily.cz/master-touch-gbs-premium-se-e-5775-57-cm-cerny

                            Jde k tomu dokupovat plno příslušenství a jde b tom grilovat, jakože zauzovat, pomalu, rychle, přímo a nepřímo.
                            Projel bych si videa s tím, jaké jsou varianty grilování, jak roztápět, skládat uhlí atd.

                            Pak jsou tu varianty keramických grilů, peletových grilů, grilů se zásobníky na uhli a fukarem atd.
                            Ale tím Weberem do začátku pochytíš plno věcí, když tě to chytne, lze upgradovat vždy a tento Weber se bude hodit i pak na rychlé grilování.

                              NBulk - Profil | So 4.5.2024 16:45:25

                              Dobre odpoledne, jdu s prosbou o radu. Premyslim nad porizenim grilu na drevene uhli na prilezitostne grilovani (jednou/dvakrat do mesice) a tak nejak nevim. Ma smysl porizovat nejaky typ od Webera? Nemam s tim vubec zkusenost a rad bych neco kvalitniho s cim se bude dobre pracovat. Diky za pripadne nazory.

                                NPike - Profil | So 4.5.2024 14:26:49

                                Co ale letos hodnotím kladně, že i 4,5 - 5 hodin od roztopení si gril drží teplotu 150 stupňů bez přiložení briket.

                                  NPike - Profil | So 4.5.2024 13:58:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Jettys >> hezky pěkně. Jak jsi koření?
                                  Já jel dnesk bůček😂

                                    NJettys - Profil | So 4.5.2024 13:26:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Kousek krkny

                                      NFilla - Profil | Po 29.4.2024 7:18:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      S klukama na vandru Stezka Českem. Desetitisíce utracený za ultralight kokotiny a 10kg žrádla a pití v batohu. Etapa Bílé Karpaty byla náročná, ale krásná. Titul PánvePán získala suprová kuř.tikka před T-bony z jehněte s plpou z chilli a medvěd.česneku (zdar Petře😁)

                                        NPidess - Profil | Čt 25.4.2024 17:10:36

                                        Zdravím gurmány. Měli by jste prosím tip na plynový grill do 10 000 Kč??
                                        Předem děkuji za případné tipy.

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess