Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

medvěd - Profil | Čt 14.3.2024 17:44:41

Filla >> jj,už jsem i dělal.Sice trošku jinak,ale těch receptů je spousta.Já tam dával třeba medvědí česnek a thajskou bazalku a pod

    Filla - Profil | Čt 14.3.2024 17:29:02

    medvěd >> Kdyby byl čas a chuť, připravená podle tohoto receptu vydrží v lednici dlouho a chuťově je curry o level lepší.Ty jako chilliman bys to mohl docenit a rozšířit svoje super portfolio výrobků 😉
    https://www.chilli-forum.cz/recepty-na-pikantni-chilli-pokrmy/vyroba-domaci-thajske-cervene-kari-pasty-t8126.html

      medvěd - Profil | Čt 14.3.2024 17:16:42

      Filla >> mám hotovou

        Filla - Profil | Čt 14.3.2024 17:09:06

        medvěd >> Taky! Děláš si vlastní pastu, nebo kupuješ hotovou?

          medvěd - Profil | Čt 14.3.2024 15:23:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Miluju kari

            Filla - Profil | Ne 10.3.2024 19:23:34

            K takovým "jednoduchým" burgerům mám strašně rád karamelizovanou cibuli na másle. Dělá se sice docela dlouho, ale kombo nasládlá brioška + s&p smash burger z hov. krku + big mac omáčka vystřelí do oblak.
            Je to šťavnatý a plný chuti, hned bych ze dva dal!

              medvěd - Profil | Ne 10.3.2024 19:17:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Já dnes dělal haloumi na gril.Mám na chvilku pokoj.Je toho přes 4 kila

                Pedro1 - Profil | Ne 10.3.2024 19:08:11

                Pike >> Na jednu stranu jo, na druhou stranu je podle mě důležité, aby to nebylo preplacane a aby bylo maso akorát vysoké a uprostřed růžové.
                Navnadil jsi mě, v týdnu si je udělám.

                  Pike - Profil | Ne 10.3.2024 19:03:50

                  Pedro1 >> a přitom taková blbost😂

                    Pedro1 - Profil | Ne 10.3.2024 18:43:38

                    Pike >> Jsem sice po večeři, ale tohle byl si dal s velkou chuti.
                    Parádní, jednoduché,.....!!!

                      Pike - Profil | Ne 10.3.2024 13:22:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Letošní grilování číslo 5 se neslo ve znameni burgerů, protože děcka chtěla burgery.
                      Udělal jsem lehké změny, tou hlavní bylo mletí masa až doma a ne u řezníka. A taky jsem maso ochutil jen solí a kampotským pepřem. Zjednodušil jsem i omáčku, do burgeru dal jen slaninu, cheddar, oharek.
                      A tentokrát jsem byl spokojen. Čistá chuť masa, žádné zbytečné kombinace. Uděluji si známku 9/10, do čisté 10 chyběla lepší brioška (nebyla vůbec zlá, ale budou lepší) a ještě by mohl být lepší cheddar.
                      Maso na fotce je hovězí krk, který jsem semlel.

                        medvěd - Profil | Pá 8.3.2024 20:13:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Troška grilovaný kolen naproti ke svezenkam

                          Smutek - Profil | Pá 8.3.2024 18:11:17

                          SUFO >> Aha. To je dobrýýý.

                            SUFO - Profil | Pá 8.3.2024 17:54:05

                            Smutek >> nakládáš, udíš, griluješ, pečeš, zdobení sladkostí atd.

                              Smutek - Profil | Pá 8.3.2024 17:12:00

                              SUFO >> K čemu je to dobré?

                                Michal - Profil | Pá 8.3.2024 11:55:13

                                strejka >> tomu se chci vyhnout, teda pokud nechci vážit 150 kg :-)

                                  SUFO - Profil | Pá 8.3.2024 11:53:08

                                  Pike >> už se vezou a hlavně díky za dobré info , též jsem je hlídal skoro rok

                                    strejka - Profil | Pá 8.3.2024 11:43:14

                                    Michal >> ne, ale co jsem koukal, tak to neni úplně raketová věda, jen nemá moc smysl si jich udělat pár v neděli po o, ale chce to toho udělat víc najednou

                                      Michal - Profil | Pá 8.3.2024 11:40:13

                                      strejka >> ty umíš dělat větrníci a jiné dezerti?

                                        Pike - Profil | Pá 8.3.2024 10:38:09

                                        strejka >> velmi dobře.

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess