Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla | MRK.cz

Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

Nkubas. - Profil | Čt 15.2.2024 17:52:38

Filla >> Jo, ja zase ten podnik v Hejcine, tam jsem nebyl. Taky zkusím.
Nee, Sushi Bar Yanagi, Schweitzerova, neurazí, nenadchne, dobry, ale žádné velké wau se nekoná.
Na Sokolské Smash burger jsem měl, docela dobry, ale za ty prachy mě to nenadchlo, Bistro NO pár metrů kousek je pro mě větší favorit, Royal chesse;-).

    NFilla - Profil | Čt 15.2.2024 17:15:24

    kubas. >> no, možná mu zbytečně nadržuju a ostatní nenavštěvuju. Až se vrátím na jaře z kopců, podrobím je testu 😉
    To nový sushi take away je nejspíš v Sokolské, včera jsem jel kolem, jsem v Olo na pár dní..
    V Sokolské je i nová burgrárna Smash burgers.. docela gut!

      Nkubas. - Profil | Čt 15.2.2024 16:42:19

      Filla >> Jo, přes obědy je čekačka většinou, ale vyplatí se počkat:-). Za mě super podnik.
      Fishi Sushi dřív super, na začátku, poslední cca 3 roky mě vůbec nebralo už a poslední kapka byl Ramen, ten byl desivej. Nejvíc mě bavily Poke, ty jsme jeden čas jely ve velkým a byly super, ale skrze snižující kvalitu už jsem z tama 2 roky nic neměl. Na Sushi jedině to CODO, o ničem jiném už bych ani neuvažoval, zkusil jsem snad všechny podniky podobné. Teď je ještě nový take away, jméno nevím, brali jsme na Silvestra, protoze meli zavřeno CODO, ale opět spíš zklamání, CODO je CODO zkrátka, o level lepší než ostatní za mě.

        Nčolek01 - Profil | Čt 15.2.2024 14:52:58

        kubas. >> díky moc,omrknu a vyzkouším

          NFilla - Profil | Čt 15.2.2024 14:47:05

          kubas. >> jo, Discrict na Uhelňáku je dobrej. Přes obědy mega plno, ale zvládají to a chutná mi tam.
          Ten japan neznám, dík za tipa. Podporuju kamaráda, co provozuje Fishi Sushi, dělají to tam taky dobře. Podle mě nej sushi v Olmiku, co jsem zatím zkusil..

            Nkubas. - Profil | Čt 15.2.2024 10:06:37

            čolek01 >> Kousek od tama je za mě ještě lepší sushi (nejen) v restauraci CODO, doporučuju vyzkoušet ;-). Jsou 2 pobočky, tak v té na 1. Máje.

            https://www.facebook.com/explorecodo/

              Nkubas. - Profil | Čt 15.2.2024 10:04:47

              Filla >> Tady je to je taky fajn.

              https://tourism.olomouc.eu/mista/ca-phe-district/

              Teď je nově v Olomouci i japonský streetfood, půjdu brzo zkusit.

              https://www.maidoostrava.cz/

                Nmedvěd - Profil | St 14.2.2024 22:42:20

                Filla >> zkusím

                  NFilla - Profil | St 14.2.2024 19:26:56

                  medvěd >> tam mě to třeba moc neba. Co zavřel Sunrise naproti KB, tak jediná autentická je podnik na adrese Tomkova 18. Malý výběr, ale často se střídající jídla. Prubni někdy, doporučuju zajít před 12tou 😉

                    Nčolek01 - Profil | St 14.2.2024 8:45:19

                    medvěd >> nedávno jsem si dával s dcerou a jako vzdy super

                      Nčolek01 - Profil | St 14.2.2024 8:42:29

                      medvěd >> jo tam chodím velice rád

                        Nmedvěd - Profil | St 14.2.2024 8:41:22

                        Filla >> netuším.Sem tam zajdu do https://maisonviet.cz/
                        Tady mi chutná

                          NFilla - Profil | St 14.2.2024 7:48:05

                          medvěd >> jo, ten mrkvovej je skvělej!
                          Btw Muay znovu otevřela thai bistro, na stejném místě jak byla Thajská T2 od Travise v Hejčíně. Víš co myslím?

                            Nmedvěd - Profil | Út 13.2.2024 16:53:40

                            Tak jsme se vrátili z dovolené. Mimo jiné to byl i kulinářský zážitek. V sobotu jsem smažil rýži,v neděli nudle.Dnes jsem se stavil v čínské restauraci a vzal jídlo domu.No a teď jsem dodělal salát z manga,mrkve a dalších věcí.Je to velmi návykové

                              NPike - Profil | Út 13.2.2024 13:03:19

                              Letos bude rok šašliku, čevabu, kofte, špízů a podobně.
                              Už je na cestě, uvidíme, jestli bude za něco stát.

                                NMenca - Profil | Čt 8.2.2024 21:36:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Už dlouho jsem neměl kachnu, tak jsem si jednu pořídil.
                                Pečené stehna, vývar z kostí a z prsou jsem se pokusil o pršuto.

                                  Nschmetterling - Profil | Čt 8.2.2024 10:32:58

                                  Mysho22 >> Dúfam, že si nešiel do tej panvice kovovou vidličkou :)

                                    NPike - Profil | Čt 8.2.2024 8:09:22

                                    Mysho22 >> souhlas, stejně jako u jiných jídel platí, v jednoduchosti je síla, není třeba kombinovat milion věcí, stačí pár kvalitních surovin.

                                      NMysho22 - Profil | Čt 8.2.2024 7:43:14

                                      Toš tie krevetky ma nikdy neomrzia :D

                                        NPike - Profil | So 3.2.2024 13:54:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dnes další verze quesadilly, tentokrát s naloženým kuřecím. I díky zelenině mi to chutnalo o fous víc než ta hovězí, ale tam mám rezervy v kořenění. Pro zájemce přikládám i recept:

                                        https://youtu.be/GRt2D-R2msw?si=ugCeWLniEMOrfX7E

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess