Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

Nrazisdas - Profil | Pá 2.2.2024 16:40:20

Trochu toho vege obcas neuskodi😁

    Nmedvěd - Profil | Pá 2.2.2024 15:06:57

    El Duffus >> já je kupoval tuším u tomchesse,budu vědět až přijedu domu

      NEli - Profil | Čt 1.2.2024 18:35:40

      Knapík >> jak kdy, ale když tam není, tak mi nechybí...

      Jinak včera jsem měl v Čestru jejich tatarák a musel jsem semknout klobouk...

        NEl Duffus - Profil | Čt 1.2.2024 10:03:46

        Pánové poprosím o zaslání odkazů na prověřené a doporučeníhodné zrací pytlíky určené ke staření masa.
        Děkuji předem a k pár diskuzím níže pouze heslovitě:
        -PHO a hůlky si rozumí
        -v receptu na tatarák je moc hořčice, chválím Worcesterovku

          NMichal - Profil | Čt 1.2.2024 9:39:17

          medvěd >> jj, už to chápu. Vypadá to skvěle :-)

            NKnapík - Profil | Čt 1.2.2024 8:11:30

            Eli >> žloudek nedáváš ?

              Nmedvěd - Profil | Čt 1.2.2024 3:12:26

              Michal >> dostaneš k tomu keramickou lžíci.Jinak PHO je spousta nudlí,bambusových klíčků,zeleniny a masa.Vcera jsem si dal Horký hrnec se seefood.Jeate dnešní snídaně.Ta lžíce je tam videt

                NEli - Profil | Út 30.1.2024 19:38:16

                brach >> obyčejnou už skoro také nedávám, spíš tu hrubozrnou nebo francouzskou...

                  NMichal - Profil | Út 30.1.2024 13:04:08

                  kurtus >> tak to nepochybně :-)

                    Nkurtus - Profil | Út 30.1.2024 13:03:42

                    Michal >> jasně, však v klidu. Vzpomínám si kolik bylo ve školce pohlavků když někdo usrkával polévku přímo z talíře:o)) škoda že jsme tenkrát PHO a hůlky neznali, protože vybírat písmenkovou by s nima byla zábava na celý odpoledne...

                      NMichal - Profil | Út 30.1.2024 12:50:23

                      kurtus >> jo, nudle určitě, jím hůlkami sushi, jen u té polévky mě to překvapilo :-)

                        Nkurtus - Profil | Út 30.1.2024 12:21:09

                        Michal >> zrovna u PHO doporučuji. Vyzkoušej (je to o cviku jako vše). naučíš se a pak už nikdy jinak:o))) nudle s tím nabereš líp než lžící!

                          NMichal - Profil | Út 30.1.2024 11:23:16

                          medvěd >> polévku jsem hůlkami ještě nejedl, teda :-)

                            Nbrach - Profil | Út 30.1.2024 9:00:28

                            Eli >> Hořčice? Klidně se bez ní obejdu...

                              NEli - Profil | Po 29.1.2024 19:37:22

                              Pike >> jj, také upravuji, např. čerstvou chilli papričkou...

                                NPike - Profil | Po 29.1.2024 19:35:23

                                Eli >> ok, díky. Mám v plánu koncem února, zkusím si to nějak doupravit.

                                  NEli - Profil | Po 29.1.2024 19:27:01

                                  Pike >> žádná věda 😉

                                    NEli - Profil | Po 29.1.2024 19:26:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tlačenkový salát 😋

                                      NPike - Profil | So 27.1.2024 19:09:39

                                      Quesadilla hovězí se sýrem. To půjde.

                                        Nmedvěd - Profil | So 27.1.2024 17:19:24

                                        První Saigonske PHO v malé restauraci.Velni dobre

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess