Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NRastislaf - Profil | Čt 25.1.2024 16:34:46

Svíce z Argentiny, to je bašta. Zkusil jsem z ocásku taky experiment tataráku a nedalo se to moc jíst, raději tedy zůstanu u steaků a klasiky =D

    Nmedvěd - Profil | St 24.1.2024 21:39:12

    Pike >> jj,na to jsem zapoměl .Ale jeden žloudek do 300 gramů.

      NPidess - Profil | St 24.1.2024 19:58:46

      kubas. >> Belgickej je super!))))

        Nkubas. - Profil | St 24.1.2024 19:02:40

        Pike >> Tak tak a u tataraku se to přímo nabízí, takový tapas styl :-).

          NPike - Profil | St 24.1.2024 19:01:51

          Eli >> ok, dík

            NPike - Profil | St 24.1.2024 19:01:40

            kubas. >> viděl jsem u Vaňka, taky varianta a vždycky se dá maso
            Rozdělit a zkusit víc variant.

              Nkubas. - Profil | St 24.1.2024 18:58:13

              Pike >> Zkus belgickej, taky jinej styl, než ta naše klasika a moc dobrý za mě.

                Nkubas. - Profil | St 24.1.2024 18:56:56

                .

                  NEli - Profil | St 24.1.2024 18:52:01

                  Pike >> až budu příští týden doma, pošlu recept...z hlavy to většinou také nedávám...

                    NPike - Profil | St 24.1.2024 18:46:57

                    Eli >> já jsem kuchař receptový a do experimentů se moc nepouštím, což je na škodu. Ten tatarák si o to říká. Začít sůl pepř, šalotka a pak dochucovat. Ty vejce vidím, že se docela i nedávají, uvidíme. Dík za inspiraci.

                      NEli - Profil | St 24.1.2024 18:10:11

                      Pike >> nedávno jsem ho udělal z hrubozrnou a bez žloutku a byl mile překvapen

                        NPike - Profil | St 24.1.2024 15:46:26

                        medvěd >> dík, budu zkoušet. Vajca nedáváš?

                          Nmedvěd - Profil | St 24.1.2024 15:36:55

                          K tomu pepři.Pozítří letím ne vietnamský ostrov Phu quoc.Je vyhlášen výrobou rybí omáčky a pěstováním pepře.Stejné rostliny jako Kampot ale prý lepší podmínky.Jsem zvědav.Mám v plánu návštěvu pepřových zahrad.

                            Nmedvěd - Profil | St 24.1.2024 15:34:35

                            Maxwell >> taky kupuju tyhle pytle

                              Nmedvěd - Profil | St 24.1.2024 15:34:04

                              Pike >> v jedné Prostějovské restauraci kde si tatarák dávám mi tvrdí že tam nedávají skoro nic a chutná mi.Já dávám sůl,pepř a trošku worčestru a olivového oleje.

                                NPike - Profil | Út 23.1.2024 10:09:04

                                Maxwell >> ok, díky.

                                  NMaxwell - Profil | Út 23.1.2024 9:47:33

                                  Pike >> já do plecháče používám spíš brikety, ale pokud děláš steak, či něco rychlejšího, dá se taky použít...někdo ty brikety vysloveně nemá rád...

                                    NPike - Profil | Út 23.1.2024 9:00:29

                                    Maxwell >> aha, díky, má to i on na stránkách.
                                    Do Weber 57cm bys to dal a nebo js to spíš pro keramiku?

                                      NMaxwell - Profil | Út 23.1.2024 8:31:25

                                      Pike >> asi u výrobce :-) https://servisles.cz/nabidka/drevene-uhli-gastro-profi-10-kg/

                                      musíš vzít ale paletu.... Já kupuju když maj akci někde na eshopech...

                                        NPike - Profil | Út 23.1.2024 8:04:45

                                        Maxwell >> věřím tomu. Já bral pěkný kousek masa v řeznictví tady u nás, mlel jsem doma. Krom té hořčice už jen vejce, sůl, pepř, oharky, šalotka a trochu kečupu. Ta šalotka či oharky mi tam sedí, kečup a hořčice by šly dát pryč určitě.
                                        Příští test v únoru😂
                                        O víkendu jedu burgery,.

                                        Ty jako znalec, nevíš kde kupuje Pipmaster to jeho gastrouhlí?

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess