Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

Maxwell - Profil | Út 23.1.2024 7:57:08

Pike >> když jsem chodil k panu Kšánovi do řeznictví, on mi říkal že pokud má dobré maso, tak dává jen sůl a pepř... já to tak taky dělám. Ovšem když si kupuju takovej ten polotovar, tak to mám zase na opačný straně a zprasim to všim možnym :-)

    Menca - Profil | Po 22.1.2024 22:26:56

    Dostal jsem chuť na Katův šleh
    Chutnal, jsem spokojený

      kubsta - Profil | Po 22.1.2024 14:30:43

      Pike >> já dávám medovou, mám to rád do sladka :)

        Pike - Profil | Ne 21.1.2024 14:33:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak grilovací sezona zahájena.

          Pike - Profil | Ne 21.1.2024 10:00:42

          brach >> normál mi nevadí. Ale ta dijon mi vadila už v burgerové omáčce, kde se dává standardně. Je to asi jedno z minima věcí, co mi nechutná😂
          Dnes to vypadá, že dám letošní premiérové grilování.

            brach - Profil | Ne 21.1.2024 9:00:03

            Pike >> Jsme na tom stejně - vždycky bez hořčice...

              Pike - Profil | So 20.1.2024 18:08:15

              Dnes jsem si vzal od řezníka 40 dkg libového hovězího a připravil na tatarák, který jsem doma zatím nedělal.
              Maso výborné, dochucení celkem ok, ale mi prostě nechtuná a vadí ta dijon hořčice. Příště bez ní, takhle mi fakt kazila dojem.

                Mysho22 - Profil | So 13.1.2024 21:11:02

                Nejaká krevetka s bagetou nie je zlá 😁

                  Stanik.F - Profil | So 13.1.2024 16:08:15

                  strejka >> Ale myslím že nebylo.....bláznivý konzumemnty nezajímají škodliviny.....jim stačí že to je in....

                    Pike - Profil | So 13.1.2024 13:29:50

                    Kolegové, někdo nějaký vyzkoušený recept na jednoduchou quesadillu? Jako mám rád maso a sýr, žádné extravagance.
                    Díky

                      Pike - Profil | So 6.1.2024 12:55:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Trocha italské klasiky.

                        Pedro1 - Profil | St 3.1.2024 15:44:06

                        K těm lososům, co se tady řeší, tohle mě zaujalo a určitě vyzkouším, až bude dostupné.

                        https://www.euronabycerny.com/more-v-srdci-evropy

                          G.Moolis - Profil | St 3.1.2024 12:53:56

                          Nebyla čočka, tak jsem na Nový rok uvařil bažanti polévku. Nevypadá všelijak, ale je překvapivě dobrá a všem chutná. Podávám s opečeným toastem s Marmite (u nás se ji pořád) a čedarem

                            medvěd - Profil | Čt 28.12.2023 21:54:39

                            strejka >> dnes jsem koupil 13 filetů lovenýho mraženýho

                              strejka - Profil | Čt 28.12.2023 21:25:39

                              Baron 007 MC >> myslim, že podívat se, v jaké kondici ťz těch klecí lezou a pročíst si rozbory, kolik je v té zdravé rybě antibiotik a jiných sraček, tak by bylo rychle po oblibě.

                                strejka - Profil | Čt 28.12.2023 21:23:02

                                medvěd >> jj, už se dá koupit i lovenej. Ondyno jsem měl v hospodě dokonce i divokýho atlanťáka. Každopádně dobře zmraženej je lepší než pětidenní rádoby čerstvá zdechlina

                                  tonouš - Profil | Čt 28.12.2023 21:17:18

                                  medvěd >> dělali jsme loni z Švédskýho potočáka...bylo to 1A

                                    medvěd - Profil | Čt 28.12.2023 20:54:14

                                    strejka >> koupil jsem prý divokého v Globusu nejspíš rozmraženýho..Lososi se loví 2-3měsíce v roce,takže jinak jen mražený

                                      Baron 007 MC - Profil | Čt 28.12.2023 18:54:02

                                      strejka >> ja vsem rikam, ze je to vybornej matros do kompostu.

                                        strejka - Profil | Čt 28.12.2023 14:10:38

                                        Jen bych se přimlouval za cokoli jen ne farmované lososy. Kromě toho, že je to eklhaft co do složení, je to pohroma i ekologická pro blízké i vzdálené divoké ryby, tak to prosím nepodporujte.

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess