Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NPike - Profil | Čt 28.12.2023 13:55:40

Tady pro zájemce recept na Gravlax od Vaňka

    NDarďas - Profil | St 27.12.2023 11:25:09

    medvěd >> Pěkné.👍🤤

      Nmedvěd - Profil | Út 26.12.2023 21:41:27

      Ještě poznámka.Maso pustí hodně vody,opravdu hodně.tak se nelekněte

        NSazava10 - Profil | Út 26.12.2023 21:38:55

        medvěd >> děkuji moc!

          Nmedvěd - Profil | Út 26.12.2023 21:31:15

          Sazava10 >> přesně tak

            Nmedvěd - Profil | Út 26.12.2023 21:31:03

            Pike >> určitě by šel i z potoka ve švédsku

              NSazava10 - Profil | Út 26.12.2023 21:28:14

              medvěd >> ahoj tu sůl dáváš 20 dkg soli a 20 dkg cukru na půl kila? Díky!

                NPike - Profil | Út 26.12.2023 21:24:34

                medvěd >> mildas ho dělá často tuším na Zélandu či ve Švédsku.
                Šel by asi dobře i z mořáka v DK, pokud by byl v kondici a se správným masem. Já ho ještě neměl.

                  Nmedvěd - Profil | Út 26.12.2023 21:17:45

                  Pike >> jj,i whisky.Někdo pomerančovou šťávu a pod.Budu zkoušet

                    NPike - Profil | Út 26.12.2023 21:16:17

                    medvěd >> v hodně receptech se dává i panák vodky.

                      Nmedvěd - Profil | Út 26.12.2023 21:15:23

                      Bulk >> doporučuji divokého lososa.Je to o dost dražší,ale zase to nedělám každý týden

                        NBulk - Profil | Út 26.12.2023 21:07:44

                        medvěd >> Dekuju. Prubnu.

                          Nmedvěd - Profil | Út 26.12.2023 20:54:40

                          Bulk >> filet z lososa.Na půl kila 20 dkg soli a krystalového cukru a kopr.Dán do krabice na dno sůl s cukrem a koprem na to rybu a zasypu zbytkem.směsy.Nechám 3-4 dny v lednici.Pak umyju pod stujenou vodou a dobře osuším

                            NBulk - Profil | Út 26.12.2023 20:45:55

                            medvěd >> Jak to prosim vyrabis?

                              Nmedvěd - Profil | Út 26.12.2023 20:21:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              gravlax

                                NBord - Profil | Út 19.12.2023 10:27:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dělali jsme sulc z jeleních žeber mňamka

                                  Nmedvěd - Profil | Ne 17.12.2023 11:32:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Troška domácího fuetu

                                    Nmedvěd - Profil | Pá 15.12.2023 18:40:36

                                    dnes bylo krájení,balení a tak.Malý vzorek

                                      NPike - Profil | Ne 10.12.2023 18:07:01

                                      karlak >> jojo, já jsem lopata a senochrup a žádný foodbloger😂
                                      Taky jsem si toho všimnul, ale předělávat se mi to nechtělo.
                                      Ale musím se pochválit, trefil jsem jediný takto vyzdobený talíř😂

                                        Nkarlak - Profil | Ne 10.12.2023 14:56:23

                                        Pike >> priste ty otlucene okraje aspon zakryj nebo si kup ovaly tam se toho vejde vic spolknout kousek ostreho porcelanu bych tedy nechtel ale jinak pochvala za snahu

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess