Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NPike - Profil | Ne 10.12.2023 14:26:12

strejka >> to maso mělo dobrých 250g 😂

    Nstrejka - Profil | Ne 10.12.2023 14:23:51

    Pike >> strašně malý talíře máte

      NPike - Profil | Ne 10.12.2023 14:07:31

      Vepřo knedlo zelo k dnešnímu obědu. Za
      Maso za mne velice dobré, stejně jako zahuštěný výpek jako omáčka.
      Zelí mohlo být míň zahuštěné a sladké.
      Dohromady to nebylo zlé, ale osobně bych si to ze šťouchanýma bramborama užil víc, to by pro mne byla pecka. Ale maso cajk.

        NCHaP - Profil | So 2.12.2023 21:55:51

        Ahoj, řešil někdo novou vložku do starého brutaru? Jestli ta co se prodává sedí do starého? Diky

          NPike - Profil | Čt 23.11.2023 20:43:26

          strejka >> recipročně jsem se jiných zbavil. Jak se říká: kus za dva😂

            Nstrejka - Profil | Čt 23.11.2023 20:32:35

            Pike >> tohle hromadění předmětů…

              NPike - Profil | Čt 23.11.2023 19:40:00

              Jak stála letos rybářská, výletní a restaurační sezona u mne za prd, tak grilovací byla asi dosud nejlepší.
              Griloval jsem často, pustil jsem se do větších akcí, dokoupil potřebné věci, koření a náčiní.
              Úplně jsem sezonu neukončil, ale příští rok aspoň stejně tak jak letos.
              Dokoupím ještě pár věcí jako jehly na šašlik, gastronádoby, brusný kámen na nože, jehlu na injektáž masa a uvidíme.

                NPike - Profil | So 18.11.2023 14:38:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Kachní prsa s malinovou omáčkou. Prsa nejdřív na pánvi, pak dopéct v troubě na 65 stupňů v jádře. Do výpeku malinová marmeláda a cibule, sůl a pepř.
                Marmoška možná o fous sladší, višně vy mohly být to pravé. A nebo dokyselit.
                Maso ale super.

                  Nstrejka - Profil | So 11.11.2023 18:14:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Předkrm…

                    Nmedvěd - Profil | So 11.11.2023 17:43:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Husa byla

                      NPike - Profil | So 4.11.2023 13:55:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Dnes včetně domácích housek, protože v obchodech měli jen ty balené a to fakt ne.
                      Dal jsem 2, teď budu trávit a pak na fotbal.

                        Nnovič - Profil | Po 30.10.2023 19:55:04

                        Bord >> Jedno z nej mas na svíčkovou☺

                          Nmedvěd - Profil | Po 30.10.2023 18:46:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dnešní vaření v jednom hrnci.Tajin plný zvěřiny

                            Nzetfly - Profil | Ne 29.10.2023 20:59:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Tak u mňa to dnes boli zapekané mäsom plnené bedle. Nebíčko v papuľke...

                              NBord - Profil | Ne 29.10.2023 13:13:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dnešní svíčková maso kýta zdivočáka selete mňamka

                                Nmedvěd - Profil | Ne 29.10.2023 13:05:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Grilovací sezóna v plném proudu.Medailonky z kotlety divokého selatka,chilli omáčka z brusinek a Troška priloh

                                  NFilla - Profil | St 25.10.2023 13:40:07

                                  brach >> dobrou chuť!

                                    Nbrach - Profil | St 25.10.2023 8:58:03

                                    Filla >> Už to zatuhlo a jsem zvědavý na strukturu v řezu...Svoji vůli však budu posilovat až do odpoledne...

                                      NFilla - Profil | Út 24.10.2023 23:29:30

                                      brach >> Tvá každoročí klasika! Dal bych s dobrým chlebem, klidně na noc 😁

                                        Nbrach - Profil | Út 24.10.2023 14:19:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        V pondělí u řezníka čerstvé vepřové (nožky a kolena).
                                        No, makám od včerejška....

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess