Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

Nkopr69 - Profil | Pá 20.10.2023 20:19:41

Dietní véča.:-)

    Nmedvěd - Profil | Čt 19.10.2023 21:30:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Paštika ze srnečka

      Nmedvěd - Profil | Pá 29.9.2023 16:34:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Troška toho grilovani

        NMates PB - Profil | Čt 28.9.2023 20:51:58

        strejka >> No taky jsem to dole pustil 😂 zde foto ze srpna s jednou blonckou na BA👌

        Ale už jsem dvojitej dědek, tak na to mám právo.

          NPike - Profil | Čt 28.9.2023 20:45:59

          Mates PB >> kdo chce v tajine vařiti, musí dlouhý vous míti.
          A navíc i trochu motorkaří.

            Nstrejka - Profil | Čt 28.9.2023 20:45:22

            Mates PB >> jj, osobně

              NMates PB - Profil | Čt 28.9.2023 20:43:01

              strejka >> To s tou flexou to jsi ty? To bych tě už asi nepozal...

                Nšeptal - Profil | Ne 24.9.2023 19:00:49

                strejka >> To snad není možný. Já ať se holím jak se holím, tak mi to neroste. :-) Ale palici mám huňatou pořád stejně. :-)

                  Nstrejka - Profil | Ne 24.9.2023 18:46:32

                  šeptal >> jj, zpustnul jsem, slejzá mi to nahoře, tak jsem popustil dole 😀

                    Nšeptal - Profil | Ne 24.9.2023 18:36:42

                    strejka >> Koukal jsem, Bitner nemá takovýhle vousy. Takže na tý fotce, to jsi Ty?

                      Nšeptal - Profil | Ne 24.9.2023 18:32:11

                      strejka >> Dík. Já jsem na to taky trochu ujetý. Vybrousit, nechat zakalit, osadit rukojetí a ušít pouzdro, to jo. Ale ke kovárně jsem se ještě nedohrabal. No, nemůžu mít všechno.

                        Nstrejka - Profil | Ne 24.9.2023 18:23:08

                        šeptal >> Na víkend jsem si půjčil kovárnu i s kovářem, který mi někdy víc, někdy míň vedl ruce. Někdy jsem taky jen čuměl 😀 Bez toho by to nešlo. Neni to sice raketová věda, ale slepých uliček je tam moc a omyl zpravidla znamená celé znovu…
                        http://bitnerovynoze.cz/

                          Nšeptal - Profil | Ne 24.9.2023 18:13:02

                          strejka >> Máš kovárnu a děláš si damašek?

                            Nmedvěd - Profil | Ne 24.9.2023 9:43:11

                            strejka >> na hotelu jsou tématické večeře.Bylo Maroko,včera Mexiko.To duseny je skvělé
                            SKOPOVE JAKO VCERA JSEM JESTE NEMEL

                              Nstrejka - Profil | Ne 24.9.2023 9:41:05

                              medvěd >> Je to skvělý, pod tou zeleninou je kuře v rajčatech, medu, skořici, hřebíčku, oreganu a římském kmínu. Neskutečný, jak to ty chutě pospojuje.

                                Nmedvěd - Profil | Ne 24.9.2023 9:20:00

                                strejka >> já si toho užívám teď hodně.Je tady spousta dušeného hovězího a skopového.

                                  Nstrejka - Profil | So 23.9.2023 10:48:20

                                  Věčná sláva vynálezci tajinu…

                                    Nstrejka - Profil | Po 11.9.2023 21:53:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Jsem si udělal svůj 😀

                                      Nmedvěd - Profil | Po 11.9.2023 21:35:06

                                      Filla >> ani ne.stačí mi santoku,sashimi,fileťák a loupací.Něco vyberu

                                        NFilla - Profil | Po 11.9.2023 21:23:26

                                        Loni jsem od party dostal tuhle sadu japončíků ke 40tinám. Super kudlíci

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess