Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NPike - Profil | Čt 3.8.2023 9:21:48

Michal >> viděl jsem, tohle je mix, já bral čisté, ale nedivil bych se. V každém případě, již dělám kšeft lokál řeznictví.

    NMichal - Profil | Čt 3.8.2023 9:06:25

    Pike >> tady je možná vysvětlení té špatné kvality

    https://twitter.com/NaPranyri/status/1686668436670214144?t=_SEcXGPF7ZjtxFYxtVQ6eQ&s=19

      Nmedvěd - Profil | So 29.7.2023 17:51:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Troška toho grilování.Vysoky rostenec a kousek žeber z anguse.Steaky 4x 600 gr

        Nstrejka - Profil | So 29.7.2023 17:29:00

        Pike >> To je možná to, co jsem měl teď já, bylo to český - Polička. Nevěřil jsem, že tady žije něco s takovým mramorováním. Bylo to dobrý, ale Amerika je pořád Amerika.

          NPike - Profil | So 29.7.2023 16:53:59

          strejka >> přesně, těch deklarovaných 45 dní spíš ne. Na můj vkus by tam mohlo být i víc toho tuku.
          V pátek jsem v jiném viděl krásný Rib Eye, tady ho bohužel neměli.

            Nstrejka - Profil | So 29.7.2023 16:43:39

            Pike >> Sem tam si to kupuju, chuťově fajn, ale staření to vidělo z rychlíku. Pár týdnů navíc by tomu jedině prospělo a byla by to jiná pohádka.

              NPike - Profil | So 29.7.2023 16:40:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              300g queensland steak z Alberta na grilu, kampotský pepř, mořská sůl.
              Dochuceno příjemně, je ale vidět, že se jedná o velmi průměrné maso.
              Rozhodně ale jedlé, top zážitek ale čekat nelze, na takovou chuťovku k běžnému grilování jako takový dezert, ať si každý zobne a dá si tu hovězinu myslím dobré.
              Dochucení: 8/10
              Maso samotné: 6/10
              Celkový dojem: 7/10

                Nhadr kapr fakr boy - Profil | Út 25.7.2023 16:07:19

                Pike >> takže trocha cibule, když je to "o" menší? Já ten produkt neznám, takže jsem myslel, že to je jen obchodní název..

                  NPike - Profil | Út 25.7.2023 16:03:45

                  hadr kapr fakr boy >> tohle je navíc SPOG, já to prvně testnu asi na trhané, uvidíme.

                    Nhadr kapr fakr boy - Profil | Út 25.7.2023 15:43:00

                    Pike >> od Pipa koření nemam, ale kupuju z e-šopu, pak dej vědět jak ti chutná to SPG, to se hodí jako základ na všechno. Měl jsem ho od jiný značky v košíku a vzal jsem Kosmos na hovězí a klasický Killer Hogs na vepřový, to mi chutná a už jsem nějakou pixlu zdělal.

                      NPike - Profil | Út 25.7.2023 13:43:03

                      Podlehl jsem reklamě, ale tady mi to nevadí, mělo by to být slušné koření a podpořil jsem aspoň nadšence. Nějaký takový mix jsem potřeboval a než to sypat do supermarketových směsí…… Tak uvidíme.

                        NSharry - Profil | Ne 23.7.2023 20:42:22

                        😉🙃 dobrou chuť všem ...

                          NMarcel - Profil | Ne 23.7.2023 8:13:57

                          Pike >> jj, ale v sobotu odpoledne, kdyz TO najednou přijde... 😊

                            NPike - Profil | So 22.7.2023 15:03:01

                            Marcel >> dnes jsem udělal to, co jsem měl dělat již dávno. Skočil si je klasickému řezníkovi a tam si vzal hovězí krk. A rovnou mi to tam i umlel. Struktura naprosto v pořádku, nelepilo se to, spokojenost.
                            Samozřejmá věc, ale holt člověk je někdy blbý a líný.

                              NPike - Profil | So 22.7.2023 9:42:30

                              Příprava burgerové omáčky není jako práce s buzolou, kor pro nás, co to potřebujem mít přesně podle receptu😂

                                NSharry - Profil | Út 11.7.2023 19:33:54

                                klasika..😉😉

                                  NPike - Profil | Po 10.7.2023 14:43:30

                                  medvěd >> ok, díky

                                    Nmedvěd - Profil | Po 10.7.2023 14:21:11

                                    Pike >> z kořeníprkticky jen kampotský pepř a súl.Marinuju v bylinkách.Petrželka tymiánrozmarýn,Já k tomu potom jím své chilli omáčky

                                      NPike - Profil | Po 10.7.2023 14:09:36

                                      medvěd >> já dosud sbíral odvahu, ale budu v tom pokračovat.
                                      Jaké koření, marinády používáš třeba na krknu? Díky

                                        Nmedvěd - Profil | Po 10.7.2023 14:05:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Pike >> rád griluju velké kusy masa

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess