Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NMaxwell - Profil | Po 10.7.2023 9:12:18

ja fčéra burgry...

    NPike - Profil | Ne 9.7.2023 13:21:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Vepřová pečeně na grilu s višnovou marinádou chipotle papričkama v adobo omáčce.
    Má premiéra nepřímého grilování. Velmi pomohl teploměr na měření teploty masa. Jel jsem na 64 stupňů.
    Chuť výborná, omáčka lehce pikantní, pro děti asi vynechat ty chipotle papričky.
    Udělal jsem jen menší chybu v distribuci briket do bočních kaps, kdy do jedné jsem dal ty zespod komína a do druhé ty horní a tak to nebylo úplně rovnocené. Maso jsem během grilování otáčel, takže to dopad nemělo, ale příště lépe.

      NPike - Profil | Ne 9.7.2023 11:01:09

      Marcel >> jo, to je možná ono, fakt to bylo bláto. Naštěstí mám už mlýnek.

        NMarcel - Profil | Ne 9.7.2023 10:39:11

        Pike >> dnes jsem na to maso koukal, a zda se mi, ze to maji mleté na moc jemno, 2-3mm? To si myslím, ze není dobrý...

          NMaxwell - Profil | So 8.7.2023 20:42:01

          dneska zlehka..

            NFilla - Profil | Pá 7.7.2023 20:49:27

            Maxwell >> taky miluju tu jejich intenzivní slanou chuť!

              NMaxwell - Profil | Pá 7.7.2023 17:19:31

              Filla >> ancovicky muzu kdykoliv a na jakykoliv zpusob...na pizze konkretne s kaparama a parmezanem..

                NFilla - Profil | Pá 7.7.2023 16:17:56

                Maxwell >> hezká pizza! Mám moc rád combo ančovička artyčok vejce na tvrdo na sugu

                  Nbrach - Profil | Pá 7.7.2023 16:03:59

                  Hm, něco zbylo...

                    Nmedvěd - Profil | Pá 7.7.2023 14:05:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Dnes zdravě a bez masa.Tatarák bude večer.Neřekl bych jak dobrá bude pečená mrkev se šalvějí,medem a citronem

                      NMartinbati - Profil | Čt 6.7.2023 21:40:04

                      Maxwell >> ok diky, skusim

                        NMaxwell - Profil | Čt 6.7.2023 20:19:25

                        dnes losos

                          NMaxwell - Profil | Čt 6.7.2023 20:16:23

                          ted jsem delal zase

                            NMaxwell - Profil | Čt 6.7.2023 20:15:12

                            Martinbati >> testo necham vykynout, pak rozdelim na jednotlive porce, udelam bochanky a necham znova vykynout..pak rozvalim a propicham vydlickou aby se nenafouklo, tedy jen cast kde je sugo..

                              NMarcel - Profil | Čt 6.7.2023 13:16:47

                              Pike >> no asi to zkusím, ale bude to takové napnuté… jestli mi rozumíš 😁

                                NPike - Profil | Čt 6.7.2023 11:33:01

                                Marcel >> tak ono je možné, že každý Lidl má svého dodavatele, takže to můžeš zkusit taky.
                                I podle účtenky to bylo hovězí, teď jsem udělal kontrolu😂

                                  NMartinbati - Profil | Čt 6.7.2023 11:12:16

                                  Maxwell >> krasa.. jak robis to nadychane cesto? ja jak to roztiahnem a nalozim oblohu ta to je cele sfuknute jak placka

                                    NMarcel - Profil | Čt 6.7.2023 10:31:06

                                    Pike >> to je nemilá zpráva, kolikrát se rozhodnu v sobotu odpo udělat burger, pak mleté h. z Lidlu bývala jistota... nemohl si sáhnout vedle? Nějaký mix nebo vepřové?

                                      Nbrach - Profil | Čt 6.7.2023 9:19:49

                                      Vzpomněl jsem si na svého otce...

                                        NPike - Profil | St 5.7.2023 19:53:52

                                        Ne vždy se uvařené jídlo podaří na 100% a to byl zrovna dnes můj případ.
                                        Léta beru na burgery maso v Lidlu. To mleté hovězi bylo ok, dobrá struktura, tuk akorát a nebyl s tím nikdy problém.
                                        Dnes už při dochucování, míchání a tvarování burgerů bylo něco jinak. Maso blátivé, lepící se, struktura úplně jinde, i chuťově to bylo jinde. Po letech končím a nově koupený mlýnek hned využiju.
                                        Ano, vím, slušný člověk si maso namele sám nebo u řezníka, ale ono fakt nebylo léta špatné.
                                        O víkendu si snad spravím chuť vepřovou pečení grilovanou v celku s višnovou omáčkou. Snad se povede.

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess