Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

medvěd - Profil | Čt 29.6.2023 18:58:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Troška žebříček

    Maxwell - Profil | Po 26.6.2023 12:03:31

    no a domácí teplý uzený

      Maxwell - Profil | Po 26.6.2023 12:03:03

      pizza v keramickem grilu

        Pike - Profil | So 24.6.2023 13:39:30

        Dnes opět gril. Zkusil jsem novou omáčku a byla výborná. Kombinace burger brioška, tato omáčka, cibulka, oharek a kuřecí stehno či prso na grilu a velmi dobré.
        Jinak kuře kontroluju na vpichový teploměr, protože jsem jouda a fakt to není vysušené a je to hotové.

          feeder006 - Profil | St 21.6.2023 20:57:00

          Zdravím. Kdyby měl někdo zájem tak 450,-kč i s poštou. dostaly se ke mě omylem dvě knihy https://www.reznicke-potreby.cz/reznicke-knihy-zpracovani-masa/ceke-masne-vyrobky/? . Když tak SZ.

            kunnan - Profil | St 21.6.2023 7:03:19

            Plzeň a třená niva

              medvěd - Profil | Pá 16.6.2023 18:39:44

              To si takhle cjytite pstruha,ale pstruha, ne to co se u nás často za pstruha vydává.Proste rybu,která se v řece narodila a vyrostla.Pak si chvilku pohrajete s nožem,přidáte lehce pár ingrediencí a vznikne toto.Mana nebeská

                Pike - Profil | Pá 16.6.2023 12:01:27

                Klasika trhané maso bez složitých koření. Jen sůl, pepř a sušený česnek. Přes 9 hodin v pomalém hrnci.
                Dochutit hořčice, červená cibule, oharky a bbq omáčka.

                  kunnan - Profil | Ne 11.6.2023 8:58:02

                  medvěd >> tu máš propracovanější verzi 😃

                    medvěd - Profil | So 10.6.2023 16:53:13

                    Pike >> akorát do mých tlapek

                      Pike - Profil | So 10.6.2023 16:25:42

                      medvěd >> velmi pěkně. Nevypadá to zle.
                      Já jel dnes mou klasiku, tentokrát s BigMac omáčkou. Jestli je ten recept stejný nevím, BigMac jsem neměl možná nikdy😂

                        medvěd - Profil | So 10.6.2023 15:00:35

                        troška dietního

                          medvěd - Profil | Čt 1.6.2023 19:22:24

                          Večeřa z Hané

                            Filla - Profil | Po 29.5.2023 16:25:25

                            medvěd >> nebo poměr zadní přední, tak jsme to dělali s farmou na foodfestech.

                              medvěd - Profil | Po 29.5.2023 8:28:13

                              Filla >> kluci to upekli opravdu dobře.Ale příště bych zvolil plecko

                                Filla - Profil | Po 29.5.2023 7:55:27

                                medvěd >> super, ty futra můžeš klidně pobórat 💪😂
                                Dal bych si!

                                  medvěd - Profil | Po 29.5.2023 7:29:20

                                  Filla >> bylo to přelito dvěma lítry výpeku.Myslím že maminky musí vyprat vše v čem kluci jedli.Ale je to kýta.Jse, si toho vědom.Snědlo se to za večer

                                    Filla - Profil | Ne 28.5.2023 22:20:07

                                    medvěd >> já jenom abys nerozrazil ramenama futra.. za mě málo šťávy v té trhačce, nebylo to masko sušší? Mám rád, když to čvachtá jak hezky rozdělaný lůno, když se to natrhá a promíchá s výpekem 😉

                                      Maxwell - Profil | Ne 28.5.2023 17:56:41

                                      kuřecí BBQ

                                        Pike - Profil | Ne 28.5.2023 16:30:40

                                        medvěd >> hezky pěkně, vypadá to moc hezky.

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess