Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

Nmedvěd - Profil | Ne 28.5.2023 16:26:37

Myslím že se to povedlo.

    Nmedvěd - Profil | Čt 25.5.2023 21:05:37

    tento víkend mám s orlíky ukončení sezony.Dostat jsem nápad,že by si kluci mohly udělat vlastní burgry.Teď jede v konvektomatu kýta dívočáka do podoby trhaného masa.K tomu jsem dnes 8 hodin táhnul guláš a divočáka no a na veřeři jsem si dal kotletku a krkovičku ze selátka

      NFilla - Profil | St 17.5.2023 11:02:41

      Marcel >> pan Cuketka je dobrej, dík za link, Marceli.

        NMarcel - Profil | St 17.5.2023 9:44:50

        Filla >> dobrý recept na to (a nejen na to) je na cuketka.cz https://www.cuketka.cz/?p=10875
        osobně několikrát odzkoušeno, preferuji libovější "slaninu" do burgrů nebo na wafle, ale třeba pod vajíčka je lepší trochu tučnější...

          NFilla - Profil | Po 15.5.2023 19:38:33

          medvěd >> jsi král, Petře 💪

            Nmedvěd - Profil | Po 15.5.2023 18:52:51

            Filla >> jasně že zkoušel.14 dnů fermentace a pak 24 hodin studený kouř. a troška dosoušení Zase na podzim zkusím

              NFilla - Profil | Po 15.5.2023 18:39:40

              medvěd >> měl jsem na mysli US style bacon, udí se naložení studeným kouřem a je jemnější, než náš klasickej uzenej bok. S borniakem bys ji dal levou zadní, zkoušel jsi?
              Ona ta slanináda jde i z klasickýho bůčku, ale chutnala mi víc ta kanadská.

                Nmedvěd - Profil | Po 15.5.2023 15:10:28

                Filla >> Prostě si ten bůček vyudíš sám

                  NFilla - Profil | So 13.5.2023 22:26:37

                  Pike >> to stopro, jde tím rozsvítit leccos. Trhačka bude super.
                  Když jsem pobýval v kanadských rockies, dělal jsem v restauraci a headchefka dělala právě bacon jam a tuhou sýrovou pastu. Briošky opečený na barvu tím mázla, stařený hov.krk 2x přes hrubou šajbu + extra lůj, pickles a trocha zeleniny. Ráj v hubě, jímá mě teď Pavlovův reflex 😁

                    NPike - Profil | So 13.5.2023 22:08:58

                    Filla >> bacon jam popularizoval Pipmaster, ale ten jsem ještě nezkoušel. To bude dobré i do trhaného masa atd.

                      NFilla - Profil | So 13.5.2023 22:01:53

                      Pike >> je, stejně jako tahle střela, která posouvá burgery a třeba vajca do jiných dimenzí. Potřeba najít a koupit US style bacon, z té naší anglické je to nuda..
                      https://soufflebombay.com/recipe-bacon-jam/

                        NPike - Profil | So 13.5.2023 14:15:53

                        Filla >>díky, znám, někdy dělám, je to prima.

                          NFilla - Profil | So 13.5.2023 14:13:16

                          Pike >> máš to pěkný, dal bych! Do burgerů rád dávám cibulovou marmeládu, znáš?

                            NPike - Profil | So 13.5.2023 13:44:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Já nevím, ale já si fakt ty burgery oblíbil. Jak to udělá člověk čerstvě, dá si tam slaninku, dobrou omáčku a slušné rajče, tak to je paráda. Zde i 2 plátky čedaru😂

                              Nmedvěd - Profil | Čt 11.5.2023 21:51:55

                              Eli >> Zakysanka nebo jogurt,oliv olej,citronová-pomeranč šťáva,sůl pěpř.Někdy česnek,,jindy sladkou chilli omáčku.Prostě jak kdy

                                NEli - Profil | Čt 11.5.2023 21:25:24

                                medvěd >> vypadá to pěkně... Jaký děláš dresing na salát? Díky

                                  Nmedvěd - Profil | Čt 11.5.2023 18:57:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Skrtnul jsem

                                    NPike - Profil | Po 8.5.2023 21:07:13

                                    Eli >> ok, dík, asi nejlepší řešení. Ono je to na těch místech skoro u roštu, ale to vypálení jen tak asi bude nej řešení.

                                      NEli - Profil | Po 8.5.2023 20:54:52

                                      Jinak dnes byla k véče rybička...

                                        NEli - Profil | Po 8.5.2023 20:53:32

                                        Pike >> když je něco, co hodně kape, tak pod to dám mísu/pánev, prostě něco, do čeho to kape, pokud griluji na přímo, tak to nechám kapat do uhlí...2x do roka gril roztopím na plný cérez a ono se to vypálí...

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess