Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

strejka - Profil | So 4.3.2023 18:20:18

Smutek >> na náměstí… https://necosladkeho.cz/

    Smutek - Profil | So 4.3.2023 17:20:29

    strejka >> kde ve Valticích,zajdem si.

      strejka - Profil | So 4.3.2023 13:19:10

      Někteří cukráři jsou fakt umělci. Kromě toho to i fantasticky chutná. Dokonalost z Něco sladkého ve Valticích. Až budete mít cestu, neváhejte…

        Eli - Profil | So 4.3.2023 13:15:32

        K véče stroganov a dnes k obědu gulášek...

          Bulda 64 - Profil | Čt 2.3.2023 9:46:26

          Snídanička...)
          Pěkný víkend ;-))

            ŠUKI - Profil | St 1.3.2023 12:21:30

            Omeleta s kuřecím, sypnuté sýrem a medvědím česnekem....

              Bulda 64 - Profil | Po 27.2.2023 10:18:10

              Dneska zlehka ,,;)

                Bulda 64 - Profil | Po 27.2.2023 10:16:39

                Včera do plnejch...

                  Eli - Profil | Ne 26.2.2023 13:35:10

                  Pike >> díky, zkusím...

                    Pike - Profil | Ne 26.2.2023 13:27:13

                    Eli >> plus tady třeba, ale ty jsem nezkoušel
                    https://youtu.be/eCLI6sN3A9U

                    https://youtu.be/2pvltjnaC28

                      Pike - Profil | Ne 26.2.2023 13:20:38

                      Eli >> jel jsem nakonec podle tohoto níže. Nebál bych se těch 110 - 120g na bulku. A kynutí čas. V míse mi to kynulo krásně, shodil jsem to 2x pak na plechu jsem byl netrpělivý a měl jsem to i při nižší teplotě.
                      https://youtu.be/VZs1oXc3NcI

                        Eli - Profil | Ne 26.2.2023 13:16:49

                        Pike >> parádní bulky... Dáš pls recept?

                          Pike - Profil | Ne 26.2.2023 12:45:30

                          Burgery jako vedlejší produkt při testu pečení bulek, takže nebyla speciál omáčka nebo karamelizovaná cibulka. Masa 200g, ten vpravo dole je ze zbytku, je jen aby se neřeklo, ten má míň.
                          Bulky chuťově skvělé, jen mi mohli pak při samotném kynutí na plech víc vykynout, ale uspěchal jsem to.

                            otoš - Profil | Ne 26.2.2023 10:21:46

                            ...když v neděli ráno vstaneš a nemáš sílu, vzpomeneš si na ,,reklamu"...

                              otoš - Profil | Ne 26.2.2023 7:45:06

                              Bulda 64 >> ...jedno z mých oblíbených sobotních jídel...

                                Eli - Profil | Ne 26.2.2023 1:56:06

                                Těším se na zítřek/dnešek 😂

                                  Bulda 64 - Profil | So 25.2.2023 16:18:08

                                  Dobrá kombinace ;))

                                    lištička 33 - Profil | So 25.2.2023 10:47:38

                                    CHaP >> Tuším, že ji musíš ustanovit do roviny těma kolečkama na nožičkach. Pokud to nepomůže, tak servis. Sejmutím váženého předmětu váhu vynuluješ.:)

                                      CHaP - Profil | So 25.2.2023 9:38:49

                                      Poradí mi někdo kde se nuluje tato váha?

                                        otoš - Profil | Ne 19.2.2023 11:13:49

                                        V jednoduchosti je krása...vepřová panenka na houbách...

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess