Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NFilla - Profil | Po 13.2.2023 19:18:39

Mates PB >> díky, byla to šmakuláda!

    NMates PB - Profil | Po 13.2.2023 11:43:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Filla >> Vypadá to velmi dobře.

      NFilla - Profil | Ne 12.2.2023 15:27:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Půlnoční Pho Bo po náročném čundru zimní krajinou

        NEli - Profil | Ne 12.2.2023 14:23:17

        Pike >> nemáš vůbec zač. Jinak na tu pizzu teplotu neženu nějak závratně vysoko, držím to kolem cca 200°😉

          NPike - Profil | Ne 12.2.2023 14:13:05

          Eli >> super, díky. Je asi fakt, že při těch nižších teplotách to uhlí tak rychle nehoří. A u té pizzy uděláš teplotu o dost víc než v troubě.
          Ke keramice se musím propracovat, tak snad za pár let😂

            NEli - Profil | Ne 12.2.2023 14:10:43

            Pike >> spíš Těhotnej kuchař... Mám Kamado, dnes jsem dělal maso 4 hoďky při 130 až 150° a ještě teď po více jak 5 hodinách tam je 150..většinu dělám nepřímo, je to super a když to otočíš, tak máš kámen a bezkonkurenční pizzu 😋

              NPike - Profil | Ne 12.2.2023 14:03:56

              Eli >> hezky pěkně. Inspirace PipMasterem? Máš Green Egg nebo Kamado?
              Na to nepřímé grilování jsou ty deflektory asi super, co? Jak dlouho ti pak vydrží brikety, než musíš přihodit? A nebo u nízkých teplot to je na dlouho.
              Krapet dost otázek. Když tak díky za odpověď.

                NEli - Profil | Ne 12.2.2023 13:43:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Král na trůnu... 🐖

                  NBláža - Profil | Pá 10.2.2023 12:58:19

                  Tak jsem nakoukl a vidím, že to tady jede jako v začátcích. jinak zdravím všechny, co si mě ještě pamatují.

                    NMysho22 - Profil | Ne 5.2.2023 22:22:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak som zasušil niečo z dančieho karé

                      NBulda 64 - Profil | Pá 3.2.2023 8:44:45

                      (:-p)))

                        NSazava10 - Profil | Čt 2.2.2023 23:06:36

                        Eli >> to vypadá luxusně a ,,šmakózně"!😋😋😋

                          NEli - Profil | Čt 2.2.2023 22:59:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          2. véča 😉

                            NFilla - Profil | Čt 2.2.2023 19:47:12

                            Mysho22 >> to rozmražení je tak trochu lopaťárna, ale věřím, že když hladová žena zavelí, je třeba konat!

                              NMysho22 - Profil | Čt 2.2.2023 19:43:24

                              Filla >> čitaj s porozumením... Keď mäso vytiahneš z mrazáku a šupneš to teplej vody plus príprava cca koľko bude trvať ?

                                NMysho22 - Profil | Čt 2.2.2023 19:40:56

                                otoš >> bol náročný víkend tak jedine červené čo ostalo 😁😁😁

                                  NFilla - Profil | Čt 2.2.2023 17:53:47

                                  Mysho22 >> máš to pěkný, ale s těma dvěma hodinama nás taháš za fusekli. Teda jestli nejsi úplná lopata 😁

                                    Notoš - Profil | Čt 2.2.2023 12:43:51

                                    Mysho22 >> paráda + chválím andré

                                      NMysho22 - Profil | Čt 2.2.2023 8:59:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Pani domáca mi zadelila ,že by chcela aby som uvaril niečo na večeru. Tak som zalovil v mrožaku a za 2 hodiny bola večera na stole. Diviačia sviečková a falošná sviečková, dubáková omáčka a opečené gnoči na diviačom sádle k tomu niečo na spláchnutie

                                        Nfeeder006 - Profil | Čt 26.1.2023 20:57:08

                                        CHaP >> Zdar. Prošpikoval bych to špekem, sůl, pepř, bobkový list. Do pekáče cibuli, mrkev, celer, špek na plátky i na maso a trochu sádla. Samozřejmě podlít vývarem nebo vodou. Dělám tak králíka a nemá to chybu.

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess