Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NCHaP - Profil | Čt 26.1.2023 20:55:06

Pospakk >> vím že je to dietní maso, taky mě napadlo, že bych jí udělal jen na česneku.

    Nmedvěd - Profil | Čt 26.1.2023 20:50:48

    CHaP >> klidně jakkoliv .Je to dobrý maso

      NPospakk - Profil | Čt 26.1.2023 20:50:06

      CHaP >> Dělá se to jako králík 👌

        NCHaP - Profil | Čt 26.1.2023 20:42:21

        medvěd >> přemýšlel jsem na zelenině lehce na divoko.

          Nmedvěd - Profil | Čt 26.1.2023 20:33:59

          CHaP >> do trouby,řízky,svíčková

            NCHaP - Profil | Čt 26.1.2023 19:14:16

            Dělal někdo nutrii? Jednu jsem dostal a nevím jak ji nejlépe připravit.

              NMysho22 - Profil | Ne 8.1.2023 17:29:26

              otoš >> nie som žiadny vínny rasista je mi jedno z kadiaľ víno je keď je dobré 😀

                NBulda 64 - Profil | Ne 8.1.2023 16:00:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Kančí na víně se šípkovou ;-D)))

                  Notoš - Profil | Ne 8.1.2023 12:30:49

                  Mysho22 >> taky moc pěkné! Víno z Modry....dobrá volba i když já raději Velkopavlovickou oblast...

                    Notoš - Profil | Ne 8.1.2023 12:29:07

                    Bulda 64 >> pěkné...dle mě nejzdravější jídlo pro chlapa...

                      NBulda 64 - Profil | Ne 8.1.2023 9:12:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tláča domácí :-))

                        NMysho22 - Profil | Čt 5.1.2023 15:46:36

                        Tak som chcel zbuchat roastbeef a nakoniec ... Dobre to dopadlo

                          NEli - Profil | Po 2.1.2023 20:07:31

                          Buřty na pivu 😋

                            Nkopr69 - Profil | Po 12.12.2022 20:41:56

                            Nedělní malé vaření - naložená krkovice, dušená na červeném víně, moravské červené zelí a bramborové lokše.

                              NFilla - Profil | Ne 27.11.2022 21:20:52

                              Eli >> Ty musíš mít nehty jak pštros, né?
                              Roast vypadá dobře .)

                                NEli - Profil | Ne 27.11.2022 20:22:59

                                V pátek jsem dělal svíci a kousek masa mi zůstal za nehty na roastbeefek... 😋

                                  NPike - Profil | St 23.11.2022 20:05:19

                                  Letos po mnoha letech nebudu na Silvestra celý den v práci (bo je v sobotu:-), tak to vidím na smrtelnou kombinaci jednohubky s domácí česnekovou pomáznkou + chlebíčky s domácím pařížákem + chlebíčky hermelínové se samodomo hermelínovou pomazánkou. Jako špatní by nebyli i utopenci. V 22:00 to pak zabalit a jít spát😂
                                  Test hermelínovky asi proběhne o víkendu, jestli to jako bude mít tu úroveň, dlouho jsem ji nedělal.

                                    NFilla - Profil | Út 22.11.2022 19:53:16

                                    Špidlák z víkendu na zahřátí a pozvednutí morálu. V lovu se moc nedařilo.

                                      NEli - Profil | Pá 18.11.2022 20:17:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      A zbytek půjde do mlýnku 😉

                                        Nmedvěd - Profil | Ne 13.11.2022 19:35:52

                                        Filla >> ještě si dám zítra a hotovo

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess