Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NPike - Profil | Ne 13.11.2022 19:32:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

My se na tradiční akci s kamarády taky drželi tradic.

    NMaxwell - Profil | Ne 13.11.2022 19:28:37

    taky mam splněno..ale plakal jsem, když jsem ji platil :-)

      NFilla - Profil | Ne 13.11.2022 19:07:59

      medvěd >> taky jsem ji měl… a dal bych klidně zas!

        Nmedvěd - Profil | Ne 13.11.2022 14:42:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        splněno

          NMaxwell - Profil | St 9.11.2022 13:19:57

          Filla >> obzvlášť když nechávám na kuchyňský lince než dám do lednice :-)

            NFilla - Profil | St 9.11.2022 11:01:09

            Maxwell >> tady asi úplně nefunguje hláška “sejde z očí, sejde z mysli”, když ses s tím tak mazlil, co?

              NMaxwell - Profil | St 9.11.2022 10:52:37

              Filla >> musim je chvilku nechat..ale je to těžký no.. :-)

                NFilla - Profil | Út 8.11.2022 22:19:19

                El classico..

                  NFilla - Profil | Út 8.11.2022 22:16:45

                  Maxwell >> krásný to máš. Hned bych ze dva vdechl

                    NMaxwell - Profil | Út 8.11.2022 15:19:26

                    trocha utopených

                      NEli - Profil | So 5.11.2022 18:56:03

                      Tlačenkový salát s marinovanou cibulkou 😋

                        Nmedvěd - Profil | Út 1.11.2022 17:26:46

                        Pike >> ano,lehce pálivou.

                          NPike - Profil | Út 1.11.2022 12:45:20

                          medvěd >> si laskav, díky. Tam jde o tu sladkokyselou, ty budeš mít asi nějakou pálivou, ne?

                            Nmedvěd - Profil | Út 1.11.2022 12:38:49

                            Pike >> můžu Ti poslat chilli omáčku.Domácí samozřejmě

                              NFilla - Profil | Út 1.11.2022 11:53:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Na čundru krajem vinic.
                              Jehněčí hřebínky z ohně jsem nestihl a salmon tom yum polívka z fotky neřekne nic.. ale v tom sichravým počasí nám bodla ku*evsky

                                NFilla - Profil | Út 1.11.2022 11:44:34

                                Stromm >> 😂😂👌

                                  NStromm - Profil | Út 1.11.2022 9:56:43

                                  Tak sem včera něco vařil. "Gumy na měkko
                                  2min na 100 stupňů a sou akorát.

                                    NPidess - Profil | So 29.10.2022 19:49:27

                                    Pike >> máš to v SZ))

                                      NPike - Profil | So 29.10.2022 19:49:04

                                      Pidess >> to věřím.

                                        NPidess - Profil | So 29.10.2022 19:43:46

                                        Pike >> ale ten rozdíl je obrovský))

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess