Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

brach - Profil | So 9.2.2013 22:04:34

Bláža >>
Někdy mě napadnou ještě větší blbosti.
Výsledek na kameni ti ovšem závidím...

    Bláža - Profil | So 9.2.2013 21:56:47

    brach >> Když myslíš? ;o)))

    To, co se na tom kameni udělá, tak ale rozhodně nevypadá...

      brach - Profil | So 9.2.2013 21:54:28

      Bláža >>
      Krematorium...

        Bláža - Profil | So 9.2.2013 20:19:04

        LSD >> Na tom ohni to je jiná liga. Ta vůně od dřeva, kterým topíš, to nemá prostě chybu...
        Dělám tam i bramboráky, a hlavně maso, kukuřici a zeleninu... ;o)))

        Tak, a teď jsem na to dostal strašnou chuť...

        Já mám kámen na vozíčku....

          LSD - Profil | So 9.2.2013 20:15:44

          Bláža >>
          tak to prubnu. Já když sundám šutr z grilu, tak na něm dodělávám volský voka
          :-)

            Bláža - Profil | So 9.2.2013 20:08:48

            LSD >> Já taky ne, ale občas si placky udělám na grilovacím kameni v pergole.... ;o))))

              LSD - Profil | So 9.2.2013 20:02:12

              Bláža >>
              já vím
              :-(
              klasickej sporák do kuchyně už nedostanu i kdybych se roztrhl

                medvěd - Profil | So 9.2.2013 19:29:55

                LSD >> nene,musí být mastné.

                  Bláža - Profil | So 9.2.2013 19:28:48

                  LSD >> Pořídit klasickej sporák na dřevo do kuchyně...

                  Na tálu by byly lepší bramborový placky....

                    LSD - Profil | So 9.2.2013 19:24:12

                    medvěd >>
                    na tálu jsou stokrát lepší. Ale jak to dneska dělat?

                      Bláža - Profil | So 9.2.2013 19:18:43

                      Bono 27,15 >> Já osobně bych typnul friťák... ;o))))


                      Pozdě....

                        medvěd - Profil | So 9.2.2013 19:17:28

                        Bono 27,15 >> ve friťáku

                          Bono 27,15 - Profil | So 9.2.2013 19:16:54

                          medvěd >> jak to peces?

                            medvěd - Profil | So 9.2.2013 18:47:47

                            někdy na ty čerstvé doma smažené bramborové lupínky prostě dostanu chuť

                              Bláža - Profil | So 9.2.2013 18:34:28

                              Tak dnešní oběd na přání. Prý že nějaké kuřecí s ovocem. Nechtěl jsem tu českou specialitu zapečené s broskví a sýrem, tak jsem trochu zjednodušil. Zapečená prsíčka s jablky a smetanou, k tomu pečené brambory a trochu porestované zeleninky na másle. Nakonec se to setkalo s velkým ohlasem.

                                Smutek - Profil | So 9.2.2013 16:09:30

                                Čík >> nebyl ani pivo protože po polívce byly ty sladké béleše.

                                  Čík - Profil | So 9.2.2013 15:47:47

                                  Smutek >> A rohlíček a pivíčko nebylo?

                                    Ledňáček (Iceman) - Profil | So 9.2.2013 15:09:35

                                    Bacillus >> medvěd krevety umí, ve Švédsku jsme se mohli užrat.

                                      Smutek - Profil | So 9.2.2013 15:05:41

                                      A žena dělala "béleše"s povidlama.

                                        Smutek - Profil | So 9.2.2013 15:02:43

                                        Dnes jsem dělal dršťkovou polévku.

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess