Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NS&F - pescador - Profil | Ne 10.2.2013 20:56:35

    Ninvader - Profil | Ne 10.2.2013 20:55:35

    S&F - pescador >> Panko,? kde kupiť?

      NBláža - Profil | Ne 10.2.2013 20:51:08

      Tak dnes jsem tvořil k obědu kuřecí stehýnka na kysaném zelí a slanině, k tomu bramboráčky. Hlad byl rychlejší než fotoaparát..... ;o)))))

        NS&F - pescador - Profil | Ne 10.2.2013 20:50:43

        CHaP >> Zkus někdy cibulové kroužky takhle
        Složení:
        1/2 šálku hladké mouky
        1/4 šálku kukuřičného škrobu
        2 polévkové lžíce instantní bramborová kaše
        1 velký špetka Cayenne pepper
        1 šálek studené club soda
        2-3 šálků Panko - japonská strouhanka
        jemné sůl podle chuti
        rostlinný olej na smažení
        2-3 žlutá cibule, nakrájená na kroužky
        Každopádně jsou krásně křupavé a hlavně nejsou tak mastné
        https://www.youtube.com/watch?v=0Mz4NTozNXw&feature​=player_embedded

          Ninvader - Profil | Ne 10.2.2013 20:50:26

          Masařka >> moje oblubeneeeeeeeeeeeeeeeeeeee ,mokra klávesnica ,sliny na kolenách

            NČík - Profil | Ne 10.2.2013 20:42:20

            invader >> Nemyslel jsem to ve zlým:-)

              NMasařka - Profil | Ne 10.2.2013 20:40:33

              Dnes jsem naházel do jednoho brutvanu zbytky z lednice a pekl jsem 3 jelitka,pár klobásek a trochu uzenyho. Dalo se .

                Ninvader - Profil | Ne 10.2.2013 20:34:21

                Čík >> hlavná vec že chutí ,ha to som len odbiehal od woblerov

                  NČík - Profil | Ne 10.2.2013 20:30:31

                  strejka >> Kdyby invader nazdobil jídlo jako dělá woblery,tak by to šlo:-)

                    Nstrejka - Profil | Ne 10.2.2013 19:58:27

                    invader >> estét jsi, to nemohu říct...

                      NCHaP - Profil | Ne 10.2.2013 19:54:16

                      tak něco dobrého večer k filmu a k pivku. Cibulové kroužky v pivním testíčku+domací tatarka.

                        NBenda 24,72 - Profil | Ne 10.2.2013 19:52:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak dnes premiérově koblihy.

                          Ninvader - Profil | Ne 10.2.2013 19:49:46

                          bravčove pleco,zelenina mrkva brokolica hriby,korenie garam masala, kuskus a priloha plnena alma s kapustou

                            NHoumrP - Profil | Ne 10.2.2013 19:46:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dnešní oběd...klasika. Jen jsem krkovici dochutil kořením, potřel česnekem a jako řízek dobrota.
                            Ke kafču jablečnej s rozinkama a ořechama, makovej s rumem....

                              Ninvader - Profil | Ne 10.2.2013 18:14:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              chlieb jedávam len doma robený,, všetky možne semienka

                                NZub - Profil | Ne 10.2.2013 13:04:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dnešní oběd: kachní prsa marinovaná v portském, čekankové ragů s pomerančem a karamelizovanou šalotkou.

                                  Nkubah - Profil | Ne 10.2.2013 9:01:49

                                  Jojo, už aby bylo jaro :-)

                                    NLSD - Profil | Ne 10.2.2013 8:51:36

                                    Bláža >>
                                    já mám pouze zahradní krb

                                      Nmartcv - Profil | So 9.2.2013 23:45:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Musím se pochlubit svým prvním kváskovým chlebem......proti kupované´mu je to jiná liga....
                                      kvásek na zítra už zase roste....:-)

                                        Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess