Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NBenda 24,72 - Profil | So 9.2.2013 14:08:03

PYTLAKS >> aha, dik.

    NPYTLAKS - Profil | So 9.2.2013 13:46:32

    Benda 24,72 >> jo remoska,ale pečeno normálně v horkovzdušné troubě přikryté druhou upravenou remoskou,kámoš tam dělá,tak mi nosí ty misky,tak je používám i místo hrnců

      NBenda 24,72 - Profil | So 9.2.2013 13:33:44

      PYTLAKS >> remoska? vypadá to dobře. Knedlík domácí?

        NPYTLAKS - Profil | So 9.2.2013 13:28:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        dnešní oběd

          Ndavidvym - Profil | Pá 8.2.2013 22:48:58

          krevety .jedine na háček a na podzim na dyji na candoša

            NBláža - Profil | Pá 8.2.2013 18:58:48

            Martinbati >> Vydrž!!!! ;o))))

              NBacillus - Profil | Pá 8.2.2013 15:03:42

              medvěd >> Děkuju,dnes nakoupím,zítra vyrobím.Zítra budu nakládat utopenci podle Píska,qečeři udělám kevetky.

                Nmedvěd - Profil | Pá 8.2.2013 15:00:25

                Bacillus >> dělám je takto:olovový olej,do něj na plátky trošku osmažit česnek,větvičku rozmarýnu.Na to krevetky,mořskou hrubou sůl,trošku bílého pepře ,lehce osmažit(jsou za 1-2 min hotové.Pak kapku dobrého bílého a nechat chvilku povařit.Nakonec dávám trošku másla

                  NBacillus - Profil | Pá 8.2.2013 14:55:02

                  medvěd >> Ano,je to tuším pytlík 250g,viděl jsem i velké,tak okolo 5cm,z těch jsem viděl fotku nějaký koktejl,ale bylo to bez receptu.

                    Nmedvěd - Profil | Pá 8.2.2013 14:48:29

                    Bacillus >> myslíš ty malé růžové?

                      NBacillus - Profil | Pá 8.2.2013 14:47:06

                      Díky,a jak dlouhá doba přípravy?

                        NBacillus - Profil | Pá 8.2.2013 14:46:10

                        medvěd >> To mi je celkem jedno,nemám koupené žádné,ale každopádně mražené z Hypru.Chtěl bych je ochutnat,ještě jsem to nejedl.

                          NGall - Profil | Pá 8.2.2013 14:43:52

                          Bacillus >> ještě tam dávám pórek, kapary a cheery rajčátka, s opečenou bagetkou je to mňamka

                            NMates PB - Profil | Pá 8.2.2013 14:36:18

                            Bacillus >> petrželka, česnek, máslo......tím nezkazíš žádnou krevetétu.

                              Nmedvěd - Profil | Pá 8.2.2013 14:34:52

                              Bacillus >> jakých?

                                NBacillus - Profil | Pá 8.2.2013 14:33:54

                                Přátelé,má někdo dobrou radu na přípravu krevet?

                                  Ndavidvym - Profil | Pá 8.2.2013 14:07:04

                                  invader >> nejsu provokatér jen sem se chtěl podělid o supr dietní mnamku no a to piviště k tomu mělo být

                                    Ninvader - Profil | Pá 8.2.2013 14:01:30

                                    davidvym >> provokater

                                      NVýr - Profil | Pá 8.2.2013 13:59:23

                                      davidvym >> ešte v pozadí mal byť "čapák" a riskuješ smrť

                                        Ndavidvym - Profil | Pá 8.2.2013 13:44:38

                                        Výr >> jojo ježiš marja

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess