Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NVýr - Profil | Pá 8.2.2013 13:35:03

davidvym >> a kristušát

    Ndavidvym - Profil | Pá 8.2.2013 13:29:55

    pánové dnešní oběd,uzený vepřoví rypáček uvařeni s křenem a tím včera upeklím chlebem.jenom se mě dělají guče za ušima

      NMaty - Profil | Pá 8.2.2013 11:35:16

      PYTLAKS >> Můžeš, chce to jen vodu a velmi kvalitní žitnou celozrnnou mouku a spoustu času a odhodlání. Více k tomu asi najdeš na pečempecen . Já mám kvásek, který žiju už druhý rok, ale to je dlouhá cesta.

        NMaty - Profil | Pá 8.2.2013 11:33:25

        Zub >> zkus se podívat do kváskové mapy, někdo poblíž snad bude, odkaz na ní máš v tom mém receptu.
        Á vidím, že už to Maxwell nalinkoval :)

          NPYTLAKS - Profil | Pá 8.2.2013 10:52:06

          Maty >> můžu si vyrobit ten kvásek doma a případně jak?

            NZub - Profil | Pá 8.2.2013 10:17:46

            Maty >> Díky, akorát nevím kde seženu kvásek, jsem z Humpolce.....

              NMaty - Profil | Pá 8.2.2013 10:02:12

              Zub >> kousek níže jsem dával odkaz s receptem... , ale je to maličko náročnější. Ale dělal jsem i chléb bez kvásku a ošatky, ale ta chuť se nedá srovnávat ...

                NZub - Profil | Pá 8.2.2013 8:52:57

                Maty >> ten chleba vypadá úžasně. Chleba jsem pekl několikrát, ale do takovéto podoby jsem se nedostal. Můžu poprosi o recept? Díky.

                  NZub - Profil | Pá 8.2.2013 8:50:39

                  mildas - Quinn >> Hold krtek je krtek, taky bych neodolal...

                    Nkoubic - Profil | Pá 8.2.2013 7:34:57

                    mildas - Quinn >> že sis ale dopřál :)

                      Nlikin - Profil | Pá 8.2.2013 7:02:23

                      Maty >> Všechny recepty tam máš pěkně zpracované, už tě mám v záložkách :-) .

                        NMartinbati - Profil | Čt 7.2.2013 23:14:15

                        Bláža >> nepreslo ani par hodin, a neskutocne ma lakaju tie nadoby s dobrotami v chladnicke... mal si pravdu, neviem do kedy vydrzim

                          Ndavidvym - Profil | Čt 7.2.2013 22:24:31

                          je to krtek

                            Ndavidvym - Profil | Čt 7.2.2013 22:24:12

                            tak to ti závidím taky bych si dal

                              Nmildas - Quinn - Profil | Čt 7.2.2013 22:22:26

                              4 hodiny se premlouvam, ze si uz takhle vecer nedam.

                              A ted jsem prohral.

                                Ndavidvym - Profil | Čt 7.2.2013 22:16:25

                                Maty >> ty budeš asi pěkný kuchta

                                  NMaty - Profil | Čt 7.2.2013 22:07:37

                                  davidvym >> chléb kyne v ošatce

                                    NMaty - Profil | Čt 7.2.2013 22:07:09

                                    likin >> http://www.matyhochalka.cz/chleb-psenicno-zitny-kva​skovy/ ale není to úplně rychlé. To ale ty nehnětené také ne, tam se také čeká ...

                                      Ndavidvym - Profil | Čt 7.2.2013 21:51:53

                                      pěkný chlebík měls na to nějakou formu a taky určitě pěkně křupe

                                        Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess