Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NBláža - Profil | Čt 7.2.2013 21:46:52

Maty >> Kde ho najdu, kdybych to chtěl taky zkusit?

    Nlikin - Profil | Čt 7.2.2013 21:44:39

    Maty >> supr,díky.

      NMaty - Profil | Čt 7.2.2013 21:43:03

      likin >> vydrž, hodím to rovnou na blog, ať to nepíšu dvakrát

        Nlikin - Profil | Čt 7.2.2013 21:36:59

        Maty >> Ano, jak dlouho necháváš kynout ?

          NMaty - Profil | Čt 7.2.2013 21:36:12

          likin >> postup u čeho? chléb?

            NBláža - Profil | Čt 7.2.2013 21:29:34

            Maty >> Ten chléb je krásný, jen si myslím, že bych takový neuměl...

              Nlikin - Profil | Čt 7.2.2013 21:27:32

              Maty >> Krása, podělíš se o postup ?

                NMaty - Profil | Čt 7.2.2013 21:24:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Kachní rillettes, to opravdu mohu ...

                  NMaty - Profil | Čt 7.2.2013 21:22:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Kdyby měl někdo zájem o kvásek (hodný a vychovaný) v okolí Brna tak není problém. Peču z něj většinou naprosto klasický chléb :)

                    Nlikin - Profil | Čt 7.2.2013 19:47:48

                    davidvym >> Já čerpám tady :
                    http://www.cuketka.cz/
                    hned na té úvodní stránce najdeš šumavan, z kvásku budu mít premiéru.

                    Edit: jinak cuketka to je taky třída :-)

                      Ndavidvym - Profil | Čt 7.2.2013 19:43:11

                      likin >> a co do toho všechno dáváš

                        Nlikin - Profil | Čt 7.2.2013 19:39:56

                        davidvym >> Já se chystám na kváskový ala cuketka, kvásková mapa se už pěkně rozvinula.

                          Ndavidvym - Profil | Čt 7.2.2013 19:31:27

                          likin >> je ze sušených kvasnic a je fakt výborný

                            Nlikin - Profil | Čt 7.2.2013 19:26:13

                            davidvym >> Vypadá výborně, kváskový ?

                              Ndavidvym - Profil | Čt 7.2.2013 19:24:28

                              a to je ten aspik

                                Ndavidvym - Profil | Čt 7.2.2013 19:22:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                včera první pokus domácího aspiku no to byla dobrota už je půlka pryč.A dneska sme pekli domácí chlebíček jojojoj to bude šmakec

                                  NPísek - Profil | Čt 7.2.2013 19:14:36

                                  kolegové,vše jsem už k danému tématu napsal ,je čas sem i jen nakukovat,:-)))
                                  ohni prut !!!

                                    NMartinbati - Profil | Čt 7.2.2013 19:09:54

                                    Bláža >> robim to prvykrat takze ani som nevedel ze to mam dochutit. nabuduce to uz dochutim, dosladim doslanim, osobne mam rad sladsie

                                      NBacillus - Profil | Čt 7.2.2013 19:07:52

                                      Písek >> Děkuji,udělám ,sním a asi pochválím.

                                        NBláža - Profil | Čt 7.2.2013 19:07:18

                                        Martinbati >> To máš, případně dochutit sladkým, nebo i kyselým, záleží na chuti každého soudruha... ;o)

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess