Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NMartinbati - Profil | Čt 7.2.2013 19:04:50

Bláža >> nechutnal som ho, necham sa prekvapit :)

    NBláža - Profil | Čt 7.2.2013 19:02:50

    Martinbati >> Chutnal jsi lák, než jsi ho použil? A chutnal ti? Tak budou dobrý i ty utopenci, ta zelenina to jenom může vylepšit. ;o)))

      NMartinbati - Profil | Čt 7.2.2013 18:57:05

      Bláža >> tak jo

        NBláža - Profil | Čt 7.2.2013 18:55:43

        Martinbati >> Vydrž, teď by jsi byl opravdu zklamán, ta chuť tam ještě není... ;o)))

          NBláža - Profil | Čt 7.2.2013 18:54:40

          Písek >> Já už zhodnotil dávno, ale ještě jsem nedojedl druhou sklenici - dal jsem jim na týden pauzu - a teď jsou ještě lepší. Ta chuť už prostoupila skrz-naskrz. Prostě luxus....


          Zrovna jsem je taky povečeřel, a navrch ještě krajíček s máslem a ředkvičky. Byl jsem v lese, tak si to můžu dovolit... ;o))))

            NMartinbati - Profil | Čt 7.2.2013 18:54:07

            Písek >> mam take nutkanie to ochutnat, najma ked som utopenca este v zivote nejedol :)

              NPísek - Profil | Čt 7.2.2013 18:50:04

              Martinbati >> teď by jsi je měl před sebou někam schovat na pár dní :-))))

                NMartinbati - Profil | Čt 7.2.2013 18:43:27

                Písek >> foto nic moc, ale je tam vsetko. prave robim druhy nalev, jeden mi stacil tak na polovicku toho co som nalozil :) dve plastove nadoby, a 3 take flase

                  NPísek - Profil | Čt 7.2.2013 18:28:20

                  Bacillus >> sice jsem to sem dával několikrát,ale jsi z Brna a do stejné MO jsem před 14 ti dny přestoupil, tak postup je zde,jinak diskuse okolo už proběhla a tu si vyhledej sám.

                    Nimagicien - Profil | Čt 7.2.2013 18:01:37

                    Bacillus >> dej si tady do vyhledávače utopenci a někde to tam najdeš

                      NBacillus - Profil | Čt 7.2.2013 17:56:18

                      Písek >> Zdravím pane kolego,vznáším dotaz.pls odkaz na Váš recept na utopenci.Děkuji z celého srdce za laskavost.

                        NReznik76 - Profil | Čt 7.2.2013 17:52:08

                        Mikulas >> to se nikdo nedoví :-))) zatim mlčej

                          NMikulas - Profil | Čt 7.2.2013 17:03:11

                          ahoj, kontrolní otázka, jak dopadla sušená panenka podle Emana? :)

                            NMartinbati - Profil | Čt 7.2.2013 16:46:38

                            Písek >> tak, spekacky natrete pastou, nalev sa vari, cibula mrkva paprika nakrajane, feferony pripravene. fotku spravim az to nalejem :)

                              NPísek - Profil | Čt 7.2.2013 15:46:51

                              Reznik76 >> Já ? Snad jsi to dělal Ty . :-)))))

                              jsem rád,že se povedli:-)

                                NReznik76 - Profil | Čt 7.2.2013 15:45:39

                                Písek >> já založil minulý úterý, do dneška sem ubrzdil a dneska sem na ně vlítnul. Máš to výborný :-)))

                                  NPísek - Profil | Čt 7.2.2013 15:43:23

                                  tonouš >> po tom týdnu by měli být dost konzumní, jestli čekáš ,že nějak změknou,tak to neéé.
                                  Jen do sebe vstřebají chutě z láku a té pasty,kterou jsi je doufám vymázl

                                    Ntonouš - Profil | Čt 7.2.2013 15:35:13

                                    Písek >> no já sem se nechal inspirovat receptem...nakládal sem je minulý pondělí, tj. 28.1. zkoušel sem je teď v pondělí, po sedmi dnech a eště nebyly, no ted sem odjel, tak na ně nemůžu.ale řek bych že o víkendu už by to mohlo být ono..?!

                                      NPísek - Profil | Čt 7.2.2013 14:57:08

                                      Martinbati >> nikomu to neříkej :-)))) ,ale svět se nebude točit opačně jestli tam nebude (já ho tedy nevynechávám)a mám doma dostatečnou zásobu
                                      ale držel bych se raději ze začátku daného postupu,později můžeš sám tvořit ---tu přidat a zde ubrat.
                                      jedná se základní postup, od kterého se odrazíš,pokud budeš s výsledkem spokojený.Stejně by mě zajímalo,jak to ostatní zhodnotili,jistě už ta správná doba od uvěřejnění postupu uběhla.

                                        NMartinbati - Profil | Čt 7.2.2013 14:49:13

                                        Písek >> ok, idem prave z nakupu, zohnal som vsetko okrem koriandra..

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess