Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

Čendík - Profil | Čt 7.2.2013 13:46:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Nedělní kachnička u nás doma nebyla taky k zahození ...

    thym - Profil | Čt 7.2.2013 13:19:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Krkovička - nicmoc složitýho - přes noc v bazalce s oliv. olejem s trochou chilli a pepře. Pak rychlovka na pánvi. Ajvárek, římský salát se zálivkou z hořtice, pepře, octa a hnědýho cukru. Dobrý to bylo ;)

      ZN - Profil | Čt 7.2.2013 12:46:01

      Písek >>
      přesně. Sklo nebo kamenina je mi milejší.

        medvěd - Profil | Čt 7.2.2013 12:43:59

        Drozďák >> dobře tedy.Poobědvám tedy jitrnici,dám si kávičku se smetanou a k tomu ten úžasnej perník,co Anka dopo upekla

          Drozďák - Profil | Čt 7.2.2013 12:39:34

          medvěd >> oni tě předběhnou i kdybys měl padesát kilo s klíčema od Karlštejna, to mi věř, pánč věk nezastavíme ani jeden. Když shodíš, tak tě i oběhnou. Vyser se na to....

            medvěd - Profil | Čt 7.2.2013 12:36:32

            Drozďák >> houby.30kilo bych někomu klidně dal.Ti osumnáctiletí kluci už mne předběhnou kdy se jich chce.Mají problémy pouze už jen mne oběhnout

              Drozďák - Profil | Čt 7.2.2013 12:31:15

              medvěd >> tobě to ale sluší, navíc bys pak nebyl ten pravej medvěd.

                medvěd - Profil | Čt 7.2.2013 12:29:24

                Drozďák >> hm,tak to tam máš mnohem blíž než já

                  Drozďák - Profil | Čt 7.2.2013 12:27:36

                  medvěd >> Mogadiša. Google kecá. Vzdálenost nehraje roli. Prostě 81kg k 35kg má blíž než 100kg. Na to gůgola netřeba.

                    Písek - Profil | Čt 7.2.2013 12:25:19

                    ZN >> na co ? že nerez nádoba mě je nějak proti srsti na topení utopenců ? ?

                      medvěd - Profil | Čt 7.2.2013 12:24:36

                      Drozďák >> Podle Google maps to máš do Mogadiše blíž Ty

                        ZN - Profil | Čt 7.2.2013 12:20:41

                        Písek >>
                        mám stejný názor.

                          Písek - Profil | Čt 7.2.2013 12:13:19

                          Martinbati >> myslím,že vhodnější nádoba bude skleněná,glazovaná kamenina,
                          také do plastových kbelíků jsem je dával a žádnou újmu na chuti jsem nepozoroval. Ta kovová nádoba
                          mě nějak nepasuje vzhledem k tomu octu.Ovšem je to můj názor (jen můj). Vzduchotěsně to uzavřené být nemusí,stačí hrdlo zakrýt třeba plátnem a gumičkou stáhnout.
                          Hlavně je nenechávej v teple
                          pokud tam podle návodu dáš na dno asi kávovou lžičku oleje,tak se na hladině udělá olejový film,zabraňujicí
                          kontaktu se vzduchem.Důležité je všechen vzduch z nádoby "vyhnat",ten by mohl dělat problém.
                          s tím si ale poradíš sám

                            Drozďák - Profil | Čt 7.2.2013 12:02:46

                            Michal >> ne, je to Valach, ale přeci jen má k Somálsku blíž než my :-)

                              ZN - Profil | Čt 7.2.2013 11:56:13

                              mildas - Quinn >>
                              a proč jako myslíš, že jsem se zhrozil ?!

                                Toulovec - Profil | Čt 7.2.2013 11:44:06

                                81 jsem měl naposledy v osmé třídě základní školy

                                  Michal - Profil | Čt 7.2.2013 11:40:04

                                  ZN >> 81 ?! ty brďo, ty seš hotovej Somálec :-)

                                    mildas - Quinn - Profil | Čt 7.2.2013 11:39:05

                                    ZN >> 81 ? To je lichy !

                                      ZN - Profil | Čt 7.2.2013 11:31:06

                                      Drozďák >>
                                      já se dnes na váze fakt zhrozil, 81. To nechci. Díky problémům, které má s jícnem jím rozumně, vypustil jsem pár věcí, které mi vadí, chodím na běžky, jezdím na kole a se psem běhat, pohybuji se docela dost. Na jídle se nijak množstevně neomezuji, musím přidat :-)

                                        Drozďák - Profil | Čt 7.2.2013 11:16:56

                                        ZN >> pozdní oběd je dobrá věc. Večer už jenom lehkej salát.
                                        Funguje to, za 5 týdnů mám dole šest kilo a stále hubnu. Včera jsem byl po skoro třech letech podmetrák. Jestli to máš stejně jako já, budeš za chvíli jak dvakrát přeloženej vítr :-)

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess