Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NMaty - Profil | St 6.2.2013 21:43:32

mildas - Quinn >> To je věc názoru, více propéct hřebínek je zhovadilost, ale každý ať si jí to co mu chutná :)

    NMaty - Profil | St 6.2.2013 21:42:42

    Bláža >> humus je ta světlá hromádka vzadu. Cizrna, tahini pasta, citronová šťáva, česnek, olivový olej, sůl, římský kmín.

      NBono 27,15 - Profil | St 6.2.2013 21:40:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Restovana jatra a obloha. Mam tu delenou stravu rad :-)

        NBláža - Profil | St 6.2.2013 21:35:22

        Poušťák >> Neboj, však já si ji udělám... ;o)))))))))

          NPoušťák - Profil | St 6.2.2013 21:32:00

          Bláža >> našpikovat domácím špekem a naložit bože já bych si jí dal.

            NBláža - Profil | St 6.2.2013 21:30:14

            welbin >> Moc tu svíčkovou nedémonizuj, kdysi jsem si to myslel taky, ale pak jsem začal vařit, a zjistil, že je to ve své podstatě jedna z nejlehčích omáček. To dobrej guláš je jiná věda...

              NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 6.2.2013 21:26:57

              PYTLAKS >> košer je košer. Krom toho nevíme, jestli má Maty oddělenou mléčnou a masovou kuchyni.

                NPYTLAKS - Profil | St 6.2.2013 21:25:39

                Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 6.2.2013 21:24:15 >> myslel jsem složení jídla ne úpravu nebo porážku

                  NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 6.2.2013 21:24:15

                  PYTLAKS >> košér to není rozhodně. Jednak pochybuju, že to porážel šochet, a druhak je to hodně krvavý a to mišna taky zakazuje.

                    Nwelbin - Profil | St 6.2.2013 21:12:27

                    Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 6.2.2013 20:53:23 >> zajdu jsem neměl,ale z králíka ji dělal před 14 dny,jinak- ta ze zajdy je pokud se povede nedostižná

                      NPYTLAKS - Profil | St 6.2.2013 21:09:23

                      mildas - Quinn >> ale košér

                        Nmildas - Quinn - Profil | St 6.2.2013 21:08:13

                        Maty >> krásný, pracný, hezky upravený, ale syrový.

                          NBláža - Profil | St 6.2.2013 20:56:42

                          Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 6.2.2013 20:53:23 >> Tak to zase dám tu svíčkovou, ta se doma určitě sní. ;o)))

                            NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 6.2.2013 20:55:48

                            PYTLAKS >> tam odkud pocházím jich bývalo dost, v pískovnách a mezi porosty janovce. Ale je fakt že už dobrých dvacet let jsem ho (divokého králíka ) neviděl.

                              NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 6.2.2013 20:53:23

                              Bláža >> nechápu co řešíš, otázka zajíce je už vyřešena celé generace, viz So 2.2.2013 13:21:37
                              Pokud jsi ovšem malej jedlík, dá se rozdělit a z předku udělat ještě fantastická paštika...

                                NBláža - Profil | St 6.2.2013 20:32:40

                                S&F - pescador >> Tady byli taky na takovém odlehlém místě a moc lidí tam nezavítá, ale dnes už nejsou...

                                  NBláža - Profil | St 6.2.2013 20:30:44

                                  Maty >> Ten hummus je ten kopeček vzadu?

                                  To je nějaká luštěnina, jak jsem se teprve nedávno dočetl, ale nikdy jsem ji neviděl, proto ta zvědavost. ;o)))

                                    NPYTLAKS - Profil | St 6.2.2013 20:29:59

                                    S&F - pescador >> tak na jih jezdím,ale ještě jsem neměl šanci je vidět,jen zajíce

                                      NS&F - pescador - Profil | St 6.2.2013 20:28:34

                                      PYTLAKS >> U nás jsou :) na takových terasách a v keřích divokých švestek a šípků mají pěkné nory.Líbí se mě když je náhodou překvapíš jak mizí a vidíš jen pohybující se světlá "pírka"

                                        NPYTLAKS - Profil | St 6.2.2013 20:25:48

                                        S&F - pescador >> divoký králík je na slovensku,u nás jsem o výskytu neslyšel

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess