Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NBláža - Profil | St 6.2.2013 20:24:31

S&F - pescador >> U nás na vsi je slyšet všechno možné... ;o)))))

    NBláža - Profil | St 6.2.2013 20:23:13

    PYTLAKS >> No, tak ho asi naložím na pár dní do zeleniny a bude to vyřešené. ;o)))

      NS&F - pescador - Profil | St 6.2.2013 20:22:58

      Bláža >> Já to slyším prvně :) Připomíná mě to jak jsem jednou slyšel na TV Nova, že budou "sněháňky" :)
      Zajíc polní je u mě stále jen "divoký" zajíc. Králíci divocí ještě někde jsou ale v 80 letech je kosila myxomatóza

        NPYTLAKS - Profil | St 6.2.2013 20:21:40

        Bláža >> nejlepší je svíčková,zajíc je aromatický,tak ho není třeba ničím přeplácávat,nebo vykostit a guláš

          NBláža - Profil | St 6.2.2013 20:18:51

          Poušťák >> Já vím, zatím nad jinou úpravou neuvažuji, ale co kdyby?

            NBláža - Profil | St 6.2.2013 20:17:58

            S&F - pescador >> Běžně se mu tak říká, i když je to králík. Je spousta lidí, co říkají, že jdou krmit zajíce a myslí tím králíky, proto jsem to takhle napsal, aby se někteří třeba neuvedli v omyl. To bych opravdu nerad. Kdysi jsem vídal i divoké králíky, ale už mnoho let po nich není ani vidu ani slechu.... ;o)))

              NMaty - Profil | St 6.2.2013 20:13:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dnes trochu z jihého soudku - Jehněčí kotletky, hummus, falafel a salátek ...

                NS&F - pescador - Profil | St 6.2.2013 20:13:10

                Bláža >> On je i zajíc domácí ? :)

                  NPoušťák - Profil | St 6.2.2013 20:12:42

                  Bláža >> svíčková je vynikající.

                    NBláža - Profil | St 6.2.2013 20:09:52

                    Tak jsem vyhnal z kožichu divokého zajíce, a koupu ho do zítra ve vodě. Přitom se mi honěj v hlavě myšlenky jak ho co nejjedleji upravit...

                    Návrhy? Nápady? Jsem jedno ucho...

                    ;o))))

                      NBosanac - Profil | St 6.2.2013 19:17:42

                      welbin >> " dobrá,zopakuji smazané od MM "
                      Kdo ze mazal a co mazal ?

                        NBláža - Profil | St 6.2.2013 18:51:21

                        Čík >> Skvělý pořad, vždy rád skouknu nový díl, a většinou mě opět nezklame...

                          Nrene68 - Profil | St 6.2.2013 18:43:59

                          Maxwell >> Diky,kouknu.

                            NČík - Profil | St 6.2.2013 16:12:51

                            A máme tady další nový díl pro příznivce Romana Vaňka a jeho šmakulád.
                            http://www.stream.cz/peklonataliri/791631-peklo-na-​taliri-musli
                            Já to říkám doma furt,že maso je maso!

                              Nmannnik - Profil | St 6.2.2013 11:16:43

                              Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 6.2.2013 10:06:36 >> Taky jsme se tam byli jednou podívat a že bych z toho byl nějakej extra nadšenej tak to teda ne. Všechno přetvářka umocněná příjemností snad až při placení

                                NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 6.2.2013 10:06:36

                                CHaP >> Dětěnice jsou vrcholně komplexně odpudivá záležitost. Fujtaxl. To je snad na červenou....

                                  NMaty - Profil | St 6.2.2013 7:22:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Polévka z červené řepy s kozím sýrem a slaninovým chipsem ...

                                    NMaty - Profil | St 6.2.2013 7:21:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    "Rostbeef" z vyzrálého krčního filetu se salátem z karamelizovaného fenyklu

                                      NDrozďák - Profil | Út 5.2.2013 22:17:32

                                      welbin >> to si v gastrojádru špatně, pánč musíš mít sám z věčnýho hledání vykloubený sanice a to je pak jenom o kašovitý stravě. Zkus si na to založit nějaký vlastní jádro....

                                        Nmildas - Quinn - Profil | Út 5.2.2013 21:15:35

                                        welbin >> no že taky něco poradíš. Díky. Sladké sny.

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess