Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

welbin - Profil | Út 5.2.2013 21:10:17

mildas - Quinn >> dobrá,zopakuji smazané od MM
Taky zanedbáváš ranní hygienu- vyčistit zoubky,rozsvítit nad zrcadlem a širce otevřit pusu,koukat do ní - aby jsi si do ní taky někdy viděl,pa jdu hajat

    mildas - Quinn - Profil | Út 5.2.2013 20:50:01

    welbin >> a já zase myslím, že neměl. EDIT: mám chuť říct "hovno, vole!", tak nebudu říkat "nikoliv, prosím".

      welbin - Profil | Út 5.2.2013 20:37:49

      mildas - Quinn >> ale měl by ji ovládat
      P.S to není osobní,všeobecně

        Bláža - Profil | Út 5.2.2013 20:15:03

        Ulcek >> ;o))))))

        Děti pepř rádi... ;o))))

          Ulcek - Profil | Út 5.2.2013 20:13:17

          Bláža >> já kmín do zelňačky nedávám vůbec.Dávám bobek,jalovec a nový koření.Pepře jen málo,kvůli dětem.Ale pšššt ať se to tu zase nehádá.-)

            medvěd - Profil | Út 5.2.2013 20:11:50

            mildas - Quinn >> znám Tě,ale prostě jsem to sem musel napsat

              mildas - Quinn - Profil | Út 5.2.2013 20:10:41

              medvěd >> s vlastní přirozeností by člověk neměl bojovat.

                Ulcek - Profil | Út 5.2.2013 20:10:38

                welbin >> dík -)

                  medvěd - Profil | Út 5.2.2013 20:08:34

                  mildas - Quinn >> jsi fakt dobrák

                    Bláža - Profil | Út 5.2.2013 19:34:33

                    Ulcek >> Proto se do naší zelňačky dává kmín, který tyto problémy zmírňuje.

                      mlíčnák - Profil | Út 5.2.2013 19:26:01

                      welbin >> Imodium / Něco mi to říká :-)) A mám redku :-( http://www.youtube.com/watch?v=dYfWtDW7tMo Sem to teda nepatří , uznávám .

                        mlíčnák - Profil | Út 5.2.2013 19:17:19

                        Ulcek >> Zelé v poho ale po včerejší fazolce .. :-))) Tlaky byly :_))

                          welbin - Profil | Út 5.2.2013 19:17:05

                          Ulcek >> jednoduché - Imodium plus/za rekalmu nic nemám,jen rada/ :--))

                            Ulcek - Profil | Út 5.2.2013 18:55:43

                            welbin >> ZN a další,kdo to budete vařit a konzumovat.Pozor na různé tlaky v dutině břišní,které pak nastanou.-)

                              Maxwell - Profil | Út 5.2.2013 18:53:44

                              rene68 >> je na mém blogu

                                rene68 - Profil | Út 5.2.2013 18:38:23

                                Maxwell >> zdravim,takova hloupa otazka.recept na ten zakusek bys neměl?vypadá velmi dobře.

                                  mlíčnák - Profil | Út 5.2.2013 18:33:16

                                  welbin >> su asi tez vemenno prez pc a navic elektromechanik :-)) vim co je uvnitr ale to ovladan problema :-) ted skrabu na tabletu ...

                                    mlíčnák - Profil | Út 5.2.2013 18:30:40

                                    welbin >> klobasa se ani nemusi kupovat ,nej je domaci .

                                      welbin - Profil | Út 5.2.2013 18:29:56

                                      mlíčnák >> JJ,už se povedlo,díky,já jsem na PC fakt nešika

                                        Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess