Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

Nmlíčnák - Profil | Út 5.2.2013 18:29:07

mildas - Quinn >> druhak :-)

    Nwelbin - Profil | Út 5.2.2013 18:29:04

    mildas - Quinn >> moc děkuji,pouze - nevíš,kde je v Litoměřicích coopy centrum
    Radši to opíšu rukou,pouze ta klobása na začátek,asi bude dost vymáchaná,ale klidně to zkusím

      Nmlíčnák - Profil | Út 5.2.2013 18:27:47

      welbin >> staci si to hodit do tiskerny :-)) no a pak prikupit suroviny .

        Nmildas - Quinn - Profil | Út 5.2.2013 18:26:47

        welbin >> abys viděl, že taky umím poradit......................vytiskni si celou stránku, ten recept si vystříhni, zaběhni s ním do copycentra a tam ti ho zvětší na požadovanou velikost.

          Nwelbin - Profil | Út 5.2.2013 18:19:28

          mlíčnák >> Ok,zítra si to opíšu,já kopírování na PC neumím :::::-)/plačicí smajlík/

            Nmlíčnák - Profil | Út 5.2.2013 18:15:52

            welbin >> sak ho pise o par radku nize vcelku podrobne .

              Nwelbin - Profil | Út 5.2.2013 18:11:00

              Ulcek >> Je to pro mne zajímavé, poslal,resp přeposlal bys mi recept?

                NTčko - Profil | Út 5.2.2013 18:06:56

                Ulcek >> Varí sa to ako klasická kapustnica; kapusta sa po uvarení vyberie a pridajú sa cestoviny a maslová zápražka. Z kapusty sa na druhý deň ešte zvykne pripraviť segedín.

                  Njepice - Profil | Út 5.2.2013 18:03:32

                  CHaP >> já měl v Dětenicích jen vodní dýmku a nealko pivo. Atmosféra je tam netradiční, skvělá, jen některé detaily mohli skrz autentičnost poladit.

                    NUlcek - Profil | Út 5.2.2013 17:35:19

                    ZN >> Zelnou stavu dej varit s paprikovou klobasou. Varit asi 2h. Na panvicce osmahnout susene houby na masle a asi po hodine vareni stavy prisypat do polevky. Pridat susene svestky. Po 2h udělat zaprazku do ktere se prida cesnek a sladkou cervenou papriku. Chvili smazit se zaprazkou aby nezhorklo. Dat do polevky tak aby se neudelali hrudky a varit jeste pulhodiny. Hotovo. Hrubou mouku smichat s vajickem aby se udelala hroda kt nastrouhas na hrubo. Bacha aby se nelepilo. Kdyz tak zasusis v mouce kt mas na kraji. Rychle uvarit ve vode a mas prilohu do polevky. Dobrou chut.
                    To je zkopírovanej původní recept.Já to vařil asi jen hoďku a pak jsem tam dal namočený houby se švestkama.Pak ccr 40 minut varu,paprikovou zásmažku a drobení.Když přidáš trochu feferonek v soli,dává to ještě víc.-)

                    Fifa-to je spíš překyselica.-) Zjisti,budu rád.

                      NCHaP - Profil | Út 5.2.2013 17:32:45

                      co takhle Dětěnice? chutnalo?

                        NMaxwell - Profil | Út 5.2.2013 17:11:09

                        Poušťák >> restaurace u klokana..maso je vepřový :-)

                          NPoušťák - Profil | Út 5.2.2013 17:09:18

                          Maxwell >> pravej Klokan ??..o)

                            NMaxwell - Profil | Út 5.2.2013 16:50:43

                            Tohle jsem si dával v restauraci U Klokana, nebolo to špatný..Foto mobilem hrozný...

                              Nmedvěd - Profil | Út 5.2.2013 16:19:40

                              mildas - Quinn >> klid,praskne Ti cévka

                                Nmildas - Quinn - Profil | Út 5.2.2013 16:15:48

                                invader >> jezisikriste.........

                                  NZN - Profil | Út 5.2.2013 16:13:57

                                  Ulcek >>
                                  něco podobného jsem jedl kdysi ve Vranově n/T. Vůbec jsem nevěděl, co jsem si objednal, na pohled to důvěru nebudilo, ale bylo to výborný.
                                  Dej recept, prosím.

                                    Ninvader - Profil | Út 5.2.2013 16:13:27

                                    KóĎA >> byla ale,hodí sa viac k rýži

                                      NFIFA - Profil | Út 5.2.2013 15:42:48

                                      Ulcek >> Já bych řekl, že je forma jejich kyselice. Můžu to zjistit přesně.

                                        NMates PB - Profil | Út 5.2.2013 15:12:27

                                        KóĎA >> .......pěkně přikrytá plátkem třicítky eidamu, co? :-)))

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess