Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

KóĎA - Profil | Út 5.2.2013 14:04:32

invader >> broskev by nebyla?

    Ulcek - Profil | Út 5.2.2013 13:56:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Kámoš si nabrnknul holku někde z východního Slovenska.Prý se tam vaří tato polévka.Nevypadá to nejlíp,ale je to něco.Základ je šťáva z kysanýho zelí,klobása,sušený houby,sušený švestky,paprika,drobení.Vody je tam jen ten kousek ve kterým byly namočený houby a švestky.

      invader - Profil | Út 5.2.2013 13:48:21

      dnes klasika ,kuracie prsia, horčica ,šunka,udeny, syr ,šampiňony zelenina zemiaky, apropó zemiaky v kuchte / parnom hrnci/ robievate?na dno lyžica oleja, zemiaky na štvrtky, koreninu na americke zemiaky trochu cibule,alebo pór premiešame zavrieme a od začiatku varu,,prveho zasyčania,, stiahnu´ť plyn a nechat dusiť 5-7 minut ,ked zariskuješ ešte minutku tak sa trochu pripeču na dne a to je paráda ,ine nechcem

        Michal - Profil | Út 5.2.2013 13:16:25

        Maxwell >> fotka docela pěkná, obsahově luxusní :-)

          Mates PB - Profil | Út 5.2.2013 12:58:32

          Maxwell >> :-) Jinak ta cibulka na tom zelí (teda myslím, že to cibulka je) vypadá luxusně.

            Maxwell - Profil | Út 5.2.2013 12:56:42

            Mates PB >> já vím jak jsi to myslel :-)

              Mates PB - Profil | Út 5.2.2013 12:54:53

              Maxwell >> To jistě, já myslel světelně.

                Maxwell - Profil | Út 5.2.2013 12:54:14

                Mates PB >> připálený to nejni, kůrčička byla akorát :-)

                  Shu-lin - Profil | Út 5.2.2013 12:30:52

                  Maxwell >> Že na co příjdeš to sežereš. (Slavnosti sněženek) :-))

                    Mates PB - Profil | Út 5.2.2013 12:26:42

                    Maxwell >> Jako dobrý, ale ty knedliky máš přepálený.

                      mannnik - Profil | Út 5.2.2013 12:22:05

                      Maxwell >> Jak já bych si dal, uplně mě přešla chuť na rýžovou kaši s višňovou omáčkou, co mám v práci k obědu....

                        Maxwell - Profil | Út 5.2.2013 12:02:10

                        Shu-lin >> a co?

                          Maxwell - Profil | Út 5.2.2013 12:01:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          mně fotí mobil taky fajn :-)

                            Shu-lin - Profil | Út 5.2.2013 10:50:43

                            Maxwell >> A řikal jsi jim to?

                              Benda 24,72 - Profil | Út 5.2.2013 10:46:16

                              Maxwell >> detail ze 100% velikosti

                                Benda 24,72 - Profil | Út 5.2.2013 10:44:56

                                Maxwell >> zas tak moc to neřeš, vem to iPhonem 5 a máš klid. :-)

                                  Maxwell - Profil | Út 5.2.2013 10:40:19

                                  fotil jsem to tak,jak si to naaranžovali sami....příště jim do toho sáhnu, ale nevím, zda se udržím to nesežrat...:-)

                                    Mates PB - Profil | Út 5.2.2013 10:29:27

                                    Maxwell >> Kup si difuzní stan....:-))

                                      ZN - Profil | Út 5.2.2013 9:56:11

                                      Maxwell >>
                                      ty krevety díky tomu tácku a párátkám jsou moc naňahňaný.
                                      Pokud to máš fakt na nějakou prezentaci, tak na tím světle zamakej :-)

                                        Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess