Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NZN - Profil | Po 4.2.2013 21:34:15

welbin >>
to je právě ten tvůj problém. Máš pocit, že bez tvých "rad" by MRKmeni byli v řiti. Kdyby ty rady aspoň byli relevantní.
Ještě jednou, po lopatě. Pochopit by jsi to při svém povlání mohl. Jinak by to byl hodně smutný příběh.
Tedy: byla řeč o špagetách CARBONARE !!!, což tvá rada absolutně nesplňovala, stejně jako většinou VŽDY !!!
Úmyslně nepíšu, že jen vrozená slušnost mi nedovolí říct, že nad tvými zápisy nevěřícně už dlouho kroutí spousta lidí hlavou, ty přetlaku.
Btw., veřejný web, veřejná diskuze. S tím se asi budeš muset smířit. Končím, nerad bych se zase dočkal toho, že tě někdo pošle virtuálně do řiti. V této otázce-pokecu by mě to štvalo. Zdar.

    Nwelbin - Profil | Po 4.2.2013 21:26:25

    ZN >> Mylánku,já jsem zde protože chci poradit,resp. říct své zkušenosti,máš-li přetlak,vykašli se na mne zkus to jinde,to není náš dialog /to mylánku jsem napsal úmyslně s tvrdým y/

      NZN - Profil | Po 4.2.2013 21:20:57

      welbin >>
      jsi všude a všude radíš. Bohužel, za každou cenu a nevíš, co píšeš. Tady byla konkrétně řeč o carbonare, což tvůj recept absolutně nesplňoval. To není o arbitru, to je o faktech.
      Jehly se mám ptát jako na co? Nemám vůbec žádnou potřebu. Všichni, kdo tě na to upozorňují (a že jich je), jsou šuldi z bukvic a arbitři. Jen ty ne.
      EDIT: ale Petronius byl borec, ne, že ne:-)

        Nwelbin - Profil | Po 4.2.2013 21:17:31

        ZN >> zeptej se třeba jehly ,plácáš do vzduchu ,jinak já radit vůbec nemusím,ty musíš mít prostě pocit Arbiter elegantiarum

          NZN - Profil | Po 4.2.2013 21:12:26

          Bláža >>
          jestli welbin vaří tak, jak všude radí, tak je to přinejmenším na JIPku :-)

            NZN - Profil | Po 4.2.2013 21:10:12

            welbin >>
            já si carbonare dělám a objednávám v restauracích dost často. Mám je rád. Špagety a togliattelĺe si často dělám i s tím vínem a smetanou, pár receptů a fotek je i tady. Ale...to už ovšem nejsou carbonare.
            Vidíš, nejsi sám, co vaří. Ale je někdy dobré vědět, co člověk vaří.

              NBláža - Profil | Po 4.2.2013 21:06:21

              welbin >> Jistě, to je mnohdy o hodně rychlejší... ;o)))

                Nwelbin - Profil | Po 4.2.2013 21:01:33

                ZN >> Jasně,je lepší to uvařit

                  Nwelbin - Profil | Po 4.2.2013 20:57:04

                  medvěd >> to není na podlití,to se rozšlehá do vajíček spolu s parmezánem ,pepřem a tymiánem,než je naliješ na horké těstoviny

                    NBosanac - Profil | Po 4.2.2013 20:34:10

                    u.x.a. >> Taky plati i pro kolegu Menca , o kaprarine , velkem a malem kapru se muzete bavit tady : http://www.mrk.cz/kaprarina Dekuji .

                      Nu.x.a. - Profil | Po 4.2.2013 20:18:25

                      HoumrP >> kuli austrálii chtěli udělat,geneticky upraveného kapře samičku která by dál plodila jen samice a ty samice by zase plodily jen samice a kapř by vyhynul,už to bylo naspadnutí ale nakonec to stopli prej měly strach že by se to rozšířilo i mimo austálii..

                        NBosanac - Profil | Po 4.2.2013 20:17:31

                        chyť a sněz >> Bez provokovat jinam . Dekuji a nazdar .

                          Nchyť a sněz - Profil | Po 4.2.2013 20:14:01

                          odborníci přes gastronomii praví že nejlepší maso má kapř kolem 25 cm.

                            NHoumrP - Profil | Po 4.2.2013 20:11:30

                            u.x.a. >> Amerika nevím, ale v Austrálii se nesmí pouštět zpět, nevědí si s ním rady, vytlačuje původní druhy a je přemnoženej jaxvině..

                              Nu.x.a. - Profil | Po 4.2.2013 20:07:31

                              HoumrP >> kapř je naš zvíře domácí,to není ryba ,v americe to není ani zvíře tam je to odpad a rozmetají kapř a jim podobné jako hnojivo na polích..

                                NZN - Profil | Po 4.2.2013 20:07:30

                                welbin >>
                                někdy je lepší nic nenapsat, fakt.

                                  NHoumrP - Profil | Po 4.2.2013 20:05:39

                                  u.x.a. >> já už se lekl, že ryby :-))

                                    NHoumrP - Profil | Po 4.2.2013 20:04:36

                                    Bláža >> ach ták, já blb to nepochopil :-)))

                                      Nu.x.a. - Profil | Po 4.2.2013 20:03:33

                                      HoumrP >> no přece kapřové:-)

                                        NHoumrP - Profil | Po 4.2.2013 20:03:20

                                        Maxwell >> přiznám se, to koření jsem neznal, ale je to takovej šikovnej univerzál....

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess